تاریخ امروز:۶ آبان ۱۳۹۹

آینه تزئینی منزل برای [فضا های خالی دیوار] در سال ۲۰۲۰

آینه های تزئینی جز وسایل بسیار زیبا و کاربردی منزل میباشند. علاوه بر استفاده معمول از آینه،آینه تزئینی به فضای منزل شما زیبایی دو چندانی می بخشد. آینه برعکس اشیاء دیگر خانه نور را منعکس میکند و باعث روشن شدن هر چه بیشتر خانه شما می شود و مکمل نورپردازی خانه ی شما می شود. آینه ها در صورت نصب در جای مناسب با تلفیق خطای دید در ذهن بیننده، توانایی جادویی دارند تا یک اتاق را بزرگتر و روشن تر به نظر برسانند.

آینه منزل

آینه دکوراتیو منزل

 

نمونه نصب آینه دکوراتیو در منزل

خرید 31 مدل ساعت دیواری کلاسیک و چوبی+لیست قیمت

نکات نصب آینه در نشیمن و اتاق ها

همه ما میدانیم که اتاق نشیمن باید فضایی آرام و آرامش بخش باشد که بتوانید در آن به استراحت بپردازید. یک آینه بزرگ آویزان در مجاورت یا روبروی یک پنجره ، نور زیادی را در سرتاسر اتاق منعکس می کند و حس بصری ایجاد می کند ، که برای اتاق های کوچک یا تاریک میتواند ایده خوبی باشد.

یک آینه با طول کامل برای اتاق خواب ایده آل است و گزینه های شیک زیادی در آن وجود دارد. سبکهای ایستاده که از چوبهای صاف و کم رنگ ساخته شده اند، در افزودن جذابیت به اتاق خواب میتواند نقش خوبی را ایفاء کند. نحوه قرار گیری آینه بایستی به صورتی باشد که نور را به داخل هدایت کند.

آینه اتاق ها

ایده های نصب آینه در اتاق نشیمن

در این مجموعه ما ۳۲ طرح آینه تزئینی را به شما معرفی میکنیم که با توجه به سلیقه و فضای خانه خود میتوانید آینه مورد نظر خود را انتخاب و از طریق پیوند قرار داده شده در انتهای هر محصول آن را خریداری کنید.

محصولات منتخب