آینه دکوراتیو از کجا بخرم + خرید 50 مدل متنوع

بروز شده در تاریخ 99/10/20

راهنمای خرید زیباترین آینه های دکوراتیو

آینه دکوراتیو از کجا بخرم‌؟ اکثر ما می دانیم که آینه ها می توانند فضای اتاق را بزرگتر نشان دهند و این یک ترفند زیرکانه به شمار می رود. آنها همچنین می توانند به عنوان یک عنصر طراحی برای کمک به تکمیل هر نمایی که می خواهید بدست آورید استفاده شوند. آینه در صورت جایگذاری صحیح کنتراست یا تعادل ایجاد می کند و همچنین می تواند یک فضا را متحد کرده و به عنوان نقطه کانونی آن فضا عمل کند. با این همه، در خرید آینه دکوراتیو باید تناسب و اندازه آینه و اتاق را در نظر بگیرید.

 

زیباترین آینه های دکوراتیو، باید به نیاز دکوراسیون خانه شما جواب مثبت دهند. زیرا هر آینه‌ی زیبایی در هر دکوراسیون، ترجیحاً زیبا جلوه نمی کند. امروزه آینه دکوراتیو طرح کلاسیک در انواع مدل آینه های طرح دار و ساده در بازار موجود هستند، اما این انتخاب درست ماست که دکوراسیون را خانه تکمیل و زیبا می کند، در غیر این صورت و انتخاب ناصحیح، آینه به شکل و دکور خانه‌ی ما وهم می بخشد.

در انتهای این مقاله تیم سایت هوم آنلاین ، محصولات منتخب را جهت خریداری شما بزرگواران ارائه کرده است.

آینه دکوراتیو از کجا بخرم

تأثیر آینه در دکوراسیون خانه

آینه دکوراتیو از کجا بخرم 

آینه ها بهترین دوست یک طراح داخلی هستند و آنها استفاده های متعددی از آینه، در دکوراسیون خانه می کنند و علاوه بر کاربرد واضح آینه، که ما خود را در آن می بینیم، طراحان داخلی به زیبایی قاب آینه نیز توجه ویژه‌ای دارند و برای تغییر شکل گوشه های کسل کننده یا راهروهای ساده، از زیبایی قاب بهره می برند.

زیباترین آینه های دکوراتیو جز وسایل بسیار زیبا و کاربردی دکوراسیون خانه می باشند و به فضای منزل شما زیبایی دو چندانی می بخشد. آینه ها برعکس اشیاء دیگر، نور را منعکس می کنند و باعث روشن شدن هر چه بیشتر فضای خانه می شود. آینه ها در صورت نصب در جای مناسب با تلفیق خطای دید در ذهن بیننده، توانایی جادویی دارند تا یک اتاق را بزرگتر و روشن تر از حد معمول به نظر برسانند.

آینه دکوراتیو از کجا بخرم

آینه دکوراتیو در فرهنگ ایرانیان

فرهنگ و هنر غنی ایرانیان باستان در تمام ادوار تاریخ همیشه به همگان اثبات شده است. این ادعا را آینه کاری مساجد و خانه های قدیمی که با ظرافتی مثال زدنی به مانند یک پازل در کنار هم قرار گرفته‌اند، ثابت می کند. هنرمندان آینه کار نه تنها یک دکوراسیون زیبا بلکه یک اثر هنری منحصر به فرد و ماندگار را برای یک فضا خلق می کردند.

امروزه استفاده از آینه های دکوراتیو در معماری و طراحی داخلی به یک اصل تبدیل شده که طراحان و سازندگان آینه های دکوراتیو خارجی از آینه کاری خانه های قدیمی ایرانی الهام گرفته‌اند و به این حقیقت نیز صراحتاً اذعان دارند.

کسانی که به هر دلیلی نمی خواهند از وجود یک طراح داخلی بهره ببرند، مرتب از اطرافیان سوال می کنند که آینه دکوراتیو از کجا بخرم‌؟ در جواب این افراد باید بگوییم که، در این صورت از نمونه ها و مطالبی که در سایت های فروشگاهی معتبر نوشته شده بهره بگیرند و آینه دکوراتیو خود را از آنجا تهیه کنند.

آینه دکوراتیو از کجا بخرم

چند نکته از تأثیر آینه

  • خرید آینه دکوراتیو و نصب آن یک کپی از آن فضا به شما می دهد، که این همان هنر قرینه سازی در معماری می باشد، که یکی از اصول مهم در زیباسازی و طراحی داخلی است.
  • خرید آینه گوشه های کسل کننده‌ی خانه را، به فضایی دلباز تبدیل می کند.
  • خرید آینه دکوراتیو علاوه بر جلوه‌ای خاص، فضا را بزرگتر نشان می دهد.
  • هنر قرینه سازی با زیباترین آینه های دکوراتیو، در خانه اجرا می شود.
  • زیباترین آینه های دکوراتیو، هر دکوراسیونی را تکمیل می کنند.
  • وجود آینه فضایی گرم و دنج را رقم میزند.

تأثیر وجود آینه در نورپردازی

آینه دکوراتیو از کجا بخرم

زیباترین آینه های دکوراتیو علاوه بر زیبایی منحصر به فردی که دارند، یک عنصر و مکمل اصولی در نورپردازی طبیعی و مصنوعی خانه محسوب می شوند. کارشناسان نورپردازی، به محل قرار گیری آینه ها دقت ویژه ای دارند و از آن برای انعکاس نور کمک می گیرند. انعکاس نور در آینه علاوه بر رقم زدن فضایی گرم، حس اعتدال و سکون را برای اهل خانه و میهمان به ارمغان می آورد.

کارشناسان نورپردازی به طرق مختلف برای تقویت ایده های مدرن نورپردازی و ایجاد نوری منحصر به فرد و آرامبخش از وجود انواع آینه ها بهره می برند. برای همین خاطر است که خرید آینه دکوراتیو را نور‌پردازان توصیه می کنند.

نصب آینه در فیلتر ورودی

یکی از مباحث خیلی مهم در معماری، بحث دعوت کنندگی خانه می باشد، که فاکتورهای روانشناسی نیز در این بحث جاری می باشد. به طوری که ورودی خانه باید به گونه‌ای طراحی شود که، در حین ورود به خانه احساس خوشایندی به مهمان ها و حتی صاحب خانه دست بدهد.

نصب زیباترین آینه های دکوراتیو در ورودی های خانه ها، دعوت کنندگی فوق‌العاده‌ای دارد و علاوه بر این، افراد خانه هنگام خارج شدن از منزل می توانند، برای آخرین بار از مرتب بودن لباس خود مطمئن شوند.

استفاده از مناظر زیبای بیرون خانه

در بعضی از خانه ها علی‌الخصوص خانه های ویلایی که فضای بیرون آنها، منظره‌ی زیبایی دارد. آینه هایی بزرگ با قابی ساده و هماهنگ با سایر وسیله ها در مقابل پنجره نصب کنید، تا منظره‌ی زیبای فضای بیرون را به داخل خانه منتقل کنید.

نکته : اگر تصمیم به خرید آینه دکوراتیو بزرگ گرفتید، به یاد داشته باشید که اندازه‌ی آینه از هر طرف 3 الی 5 سانتیمتر کوچکتر از قاب پنجره باشد، تا فقط منظره‌ی بیرونی در آینه جای بگیرد.

استفاده از آینه در آشپزخانه

همانطور که می دانید، آشپزخانه قلب خانه می باشد و برای اینکه بانوی خانه با احساس آرامش بیشتری در این فضا مشغول کار باشد، به توصیه روانشناسان یک آینه دکوراتیو با قابی برنزی در پشت سینک و شیر آشپزخانه نصب کنید. با این روش و خرید آینه دکوراتیو مادر خانه در زمانی که مشغول شستن ظرف است، می تواند به پشت سر خود و کار فرزندان مسلط باشد.

نکات نصب آینه در اتاق نشیمن

آینه دکوراتیو از کجا بخرم

همه ما میدانیم که اتاق نشیمن باید فضایی راحت باشد، که بتوانیم در آن به استراحت بپردازید. یک آینه دکوراتیو آویزان در مجاورت یا روبروی یک پنجره، نور زیادی را در سرتاسر اتاق منعکس می کند و حس بصری خوشایندی ایجاد می کند، که برای اتاق های کوچک یا تاریک می تواند ایده خوبی باشد.

سبک های متنوعی در آینه دکوراتیو وجود دارد، خرید آینه قدی مدرن با طول کامل برای اتاق خواب ایده آل است. خرید آینه قدی مدرن که با قاب چوبی صاف و کم رنگ احاطه شده است، در افزودن جذابیت به اتاق خواب می تواند نقش مهمی را ایفاء کند.

نکته : نحوه قرار گیری آینه باید به صورتی باشد که نور را به داخل هدایت کند.

خرید آینه دکوراتیو ارزان

آینه دکوراتیو از کجا بخرم

همیشه بالا بودن قیمت یک چیزی نشانگر کیفیت بالای آن نمی باشد. با کمی تحقیق و جستجو در مورد زیباترین آینه های دکوراتیو و آشنایی با ماهیت آن، می توانید با خرید آینه دکوراتیو ارزان به زیبایی دکوراسیون خانه خود بیافزایید. فقط باید توجه و تجسم نمایید، که چه آینه‌ای برای چه محلی مناسب است. با رعایت این مسائل از انتخاب و خرید آینه دکوراتیو ارزان لذت خواهید برد.

نکته : چند وقتی است که طرحان داخلی، تزیین دیوار با آینه گرد یا با آینه دیواری فانتزی را بیشتر از قبل توصیه می کنند.

خرید آینه دکوراتیو ارزان

آینه دکوراتیو از کجا بخرم

آینه های زیادی، با هر کیفیتی در بازار موجود هستند. در بعضی از آینه ها یک موج پنهان وجود دارد، به طوری که وقتی ما در مقابل آینه قرار می گیریم، ممکن است قیافه‌ای عجیب و خنده دار در آن نمایان شود. این موج با گذر زمان در آینه های بی کیفیت پدیدار می شود و دیگر نمی توان از آن آینه استفاده کرد. در هنگام خرید برخی از فروشندگان این امر یا از جنس خود اطلاعات کافی ندارند و یا با شما زیاد صادق نیستند.

با خرید آینه دکوراتیو از فروشگاه های اینترنتی معتبر، دیگر نگران این اتفاقات نخواهید بود، چوت هیچ سایت معتبری اعتبار خود را فدای سود بیشتر نمی کند.

زیباترین آینه های دکوراتیو در سایت ما برای شما عزیزان ارائه شده است و البته شما با یک کلیک روی محصول می توانید چند صد محصول دیگر را مشاهده کنید.

از برندهای معتبر زیباترین آینه های دکوراتیو از کینگ (king)، افرانوس، والرا، سایان هوم، زایگون، ویتا، ریتون، رویال راک، رومادون، اوراش، ژیوار، هاوس، النسی، پدیده شاپ، تجسم، دست نگار، بتابی، ولک، دکو گیوا، دکوما، دلفین، چوبیس، ایکیا و غیره می توان نام برد.

معرفی این برندها این هیچ سودی برای تیم سایت هوم آنلاین ندارد و فقط جهت رفاه حال کاربران و انتخاب صحیح، این برندها برای شما بزرگواران معرفی می گردد.

آینه دکوراتیو از کجا بخرم

امیدواریم این مقاله به سوال شما که پرسیده بودید آینه دکوراتیو از کجا بخرم ،پاسخ داده باشد.

تیم سایت هوم آنلاین بی صبرانه منتظر نظرات شما بزرگواران می باشد.

محصولات منتخب