تاریخ امروز:12 آذر 1399

خرید انواع دوش های مدرن و معمولی با بررسی ویژگی ها

راهنمای خرید علم دوش

در گذشته زیاد به زیبایی حمام اهمیت نمی دادند و حمام هایی که در خانه های قدیمی ساخته می شد، از یک دوش معمولی و شیر آب نه چندان زیبا و باکیفیت و یک آینه که در بیشتر مواقع بدون قاب بود، تشکیل می شد. ولی در خانه های امروزی دکوراسیون حمام بسیار مهم است و هزینه هایی زیادی برای زیباسازی حمام صرف می شود. دوش لاکچری و انواع دوش های مدرن (علم دوش یونیورست) عنصر اصلی در این زیباسازی به شمار می رود. قیمت دوش های مدرن و لاکچری بعضاً به 3 الی 6 میلیون تومان هم می رسد، ولی افراد برای رسیدن به دکوراسیون مد نظرشان چنین هزینه هایی صرف می کنند. این مقاله راهنمای خرید علم دوش هایی با قیمت و کیفیت های مختلف است و همچنین انواع دوش های موجود در بازار را با در نظر گرفتن کیفیت، قیمت و ویژگی های جالب بررسی کرده است.

برای دانستنی های جالب، در ادامه‌ی این مقاله با ما همراه باشید.

در انتهای این مقاله، انواع علم دوش ها با هر قیمتی جهت خریداری برای شما بزرگواران ارائه شده است.

راهنمای خرید علم دوش

علم دوش از چه چیزی ساخته می شود؟

راهنمای خرید علم دوش

جنس تنه انواع دوش های مدرن از آلیاژ برنج، استیل ضد زنگ و پلاستیک فشرده ساخته می شوند و پوشش آنها را برای زیبایی بیشتر با نیکل و کروم، رنگ پودری الکترواستاتیک و PVD تیتانیوم انجام می شود و وزن این علم دوش ها از 2 تا 5 کیلوگرم متغیر است. در خرید دوش حمام به این نکات توجه نمایید.

نکته : جنس تنه در انواع دوش های مدرن و دوش لاکچری باید ضد زنگ، ضد خش و ضد لک باشد.

نوع و طول شلنگ دوش سیار

شلنگ انواع دوش های مدرن مانند دوش سیار علم دوش یونیورست ، از شلنگ 5 لایه آنتی باکتریال از جنس استیل ساخته می شود و طول این شلنگ ها در حدود 150 سانتی متر است. در بعضی مدل ها، دوش های دستی در 5 حالت برای خروج آب تنظیم می شوند و همچنین از تکنولوژی رسوب شکن نیز بهره می برند.

نقاط خروجی و اندازه انواع دوش های مدرن

راهنمای خرید علم دوش

نقاط خروجی ریز در انواع دوش های مدرن از جنس سیلیکون می باشد، تا از گرفتگی توسط رسوبات آب جلوگیری کند و اندازه‌ی قطر این دوش ها از 25 تا 50 سنتی متر متغیر است. با خرید دوش حمام با خروجی سیلیکون دار از مشکلات گرفتگی نقاط ریز رهایی می یابید.

انواع دوش های مدرن

بیشتر بخوانید
راهنمای خرید حوله حمام ایرانی و خارجی

انواع دوش های مدرن فیلتر دار

راهنمای خرید علم دوش

فیلترهای انواع دوش های مدرن از کربن اکتیو، Caso3 و KDF ساخته می شوند، که کلر، فلزات سنگین، ترکیبات سمی، کلرین آزاد و بوی بد آب را از بین می برند.

خطرات آب شهری در استحمام که نمدانستیم

کلرین آزاد باعث خشکی پوست و مو می شود، که این ترکیب برای پوست و موهای حساس و پوست نوزادان گاهاً صدمات جبران ناپذیری می زند. همچنین فلزات سنگین و ترکیبات سمی باعث تولید قارچ، شوره سر و ریزش شدید مو می شود.

این فیلترها به هیچ عنوان از عناصر شیمیایی درست نشده اند و دارای استاندارد ISO9001 و 2008 هستند و باید هر 12 ماه یکبار تعویض شوند.

انواع دوش های مدرن فیلتر دار

نور افشانی در انواع دوش های مدرن

راهنمای خرید علم دوش

امروزه نورپردازی در دکوراسیون خانه ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است، که این نورپردازی در انواع دوش های مدرن خود را به شکل نورافشانی نمایان کرده اند. متخصصان امر علم دوش هایی هوشمند طراحی و اجرا کرده اند و برای زیبایی بیشتر در داخل این علم دوش ها چراغ های LED ریز و ضد آب جا داده شده است.

در اغلب دوش ها به اینگونه است که، آب وقتی به دمای 20 تا 31 سانتیگراد می رسد، چراغ های ال ای دی به رنگ سبز و در دمای 32 تا 43 به رنگ آبی و در دماهای بالاتر به رنگ قرمز در می آیند. و این نور به طور مستقیم وارد جریان آب می شوند و آب سرازیر شده رارنگی می بینیم.

بهترین دما برای استحمام 32 الی 43 درجه سانتیگراد است که در این دوش ها آب به رنگ آبی در می آید و این رنگ به ما سکون، اعتدال و آرامش در حمام کردن، می دهد. با خرید دوش حمام نور افشان، می توانیم یک استحمام متفاوت و دلپذیر را تجربه کنیم.

نور افشانی در انواع دوش های مدرن

خرید دوش حمام موزیک دار

راهنمای خرید علم دوش

خرید دوش حمام لاکچری که قابلیت پخش آهنگ دارد، می تواند در هنگام استحمام بسیار لذت بخش باشد. در بالای این دوش ها یک اسپیکر با قابلیت اتصال به بلوتوث که باطری آنها توسط توربین که در داخل آنها تعبیه شده و با جریان آب شارژ می شود، قرار داده شده است. با خرید دوش حمام که این قابلیت در آن گذاشته شده است می توانیم یک تجربه‌ی خاص را زندگی کنیم.

راهنمای خرید علم دوش

امیدواریم این مقاله تا حدی  ویژگی های انواع دوش های مدرن را برای شما بازگو کرده باشد.

تیم هوم-آنلاین منتظر نظرات شما دوستان بزرگوار هست.

محصولات منتخب


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *