خرید بهترین بخاری برقی ها + 40 مدل کم مصرف

خرید بهترین بخاری برقی

بهترین بخاری برقی چه ویژگی هایی دارد؟ چند سالی است که بخاری های گازی جای نمونه برقی خود را در خانه ها و فضاهای کار گرفته است. ولی در مکان هایی که گاز شهری وجود ندارد، مجبور به خرید بخاری برقی هستیم. بهترین بخاری برقی ها و هیتر‌هایی که جدیداً ساخته می شوند، علاوه بر توان مصرفی بالا که فضای بیشتری را سریع گرم می کنند، مصرف برق پایین تری دارند و در هنگام استفاده لازم نیست نگران هزینه قبض برق باشیم.

در انتهای این مقاله تیم سایت هوم آنلاین ، محصولات منتخب را جهت خریداری شما بزرگواران ارائه کرده است.

بهترین بخاری برقی

توجه به اندازه فضا در خرید بخاری برقی

فرمول گرمایش بهترین بخاری برقی

در خرید بخاری برقی مساحت فضای خود را در نظر بگیرید و مدلی از بخاری برقی یا هیتر برقی تهیه نمایید، که جوابگوی فضای اتاق شما باشد. برای درک بهتر این مسئله، در خرید بخاری برقی به توان مصرفی آن توجه نمایید، به طوری که هر 30 سانتیمتر مربع به 10 وات توان مصرفی نیاز دارد. به عنوان مثال برای یک فضایی به مساحت 30 مترمربع، خرید بهترین بخاری برقی با توان مصرفی 1000 وات کافی است.

البته این فرمول زمانی کارگر است که ارتفاع اتاق شما از 220 سانتیمتر بیشتر نباشد، در غیر این صورت و ارتفاع بیشتر کف تا سقف بیشتر از 2/20 متر، خرید بخاری برقی با توان مصرفی بالاتر توصیه می شود.

توجه به نوع در خرید بخاری برقی

بهترین بخاری برقی

بهترین بخاری برقی ها در دو مدل تابشی و فن دار با ظرفیت گرمادهی و مارک های مختلف به بازار عرضه می شوند. که هر دو نوع با قیمت مناسب تر نسبت به بخاری گازی، قابلیت حمل آسان، اندازه کوچک و بازدهی بالا وجود دارند.

بخاری برقی تابشی چیست؟

بهترین بخاری برقی

در بخاری برقی تابشی، گرما توسط تابش المنت که همان امواج فروسرخ است، ایجاد می شود.

در بخاری برقی تابشی، چندین المنت گرمازا قرار دارد و در بهترین بخاری برقی ها یک سطح منعکس کننده در پشت المنت ها قرار دارد تا گرمای تولید شده توسط المنت ها را، به فضا منتقل کند.

بهترین بخاری برقی های تابشی  85 درصد انرژی برق را به انرژی تابشی تبدیل می نماید و مصرف برق هر المنت بر حسب اندازه آن، در حدود 400 تا 800 وات می باشد.

به طوری که هر المنت 30 سانتیمتری، حدود 600 وات برق مصرف می کند. برای مثال بخاری برقی هایی  که 3 المنت دارند، نسبت به اندازه المنت در حدود 1200 تا 2400 وات برق مصرف می کنند.

شاید این مقاله هم براتون مفید باشه:
خرید بخاری گازی با کیفیت و ارزان

خرید بخاری برقی فن‌دار یا هیتر فن‌دار

در قسمت پشت المنت بهترین بخاری برقی های فن دار، یک فن قرار دارد که گرمای حاصل از المنت را به بیرون هدایت می کند و موجب گرمای فضای اتاق می گردد. وجود فن در بخاری برقی یا هیتر برقی، موجب چرخش هر چه بهتر هوا و گرم شدن سریعتر فضا می شود.

وجود فن باعث شده تا المنت هایی با اندازه کوچک در بخاری برقی ها، بازدهی بیشتری داشته باشند و به دنبال آن مصرف و هزینه برق به طور چشمگیری پایین می آید.

خرید بخاری برقی فن‌دار یا هیتر فن‌دار

توجه به صدا در خرید بخاری برقی

در خرید بخاری برقی فن دار دقت داشته باشید، صدای ایجاد شده از فن زیاد و دلخراش نباشد. برخی از برندها در تولید محصولاتشان از فن های بی کیفیت استفاده می کنند، پس در هنگام خرید بخاری برقی، به یاد داشته باشید آن را تست کنید. سازندگان بهترین بخاری برقی ها از فن های باکیفیت و پر قدرت استفاده می کنند.

دقت به وجود ترموستات در خرید بخاری برقی

تولید کنندگان بهترین بخاری برقی ها از وجود ترموستات در محصولاتشان بهره می برند. ترموستات از بالا رفتن زیاد گرما جلوگیری کرده و خطرات ناشی از آتش سوزی و خراب شدن بخاری برقی را به حداقل می رساند. البته بعضی از مارک ها این امکان را در محصولاتشان قرار نمی دهند. اگر وجود این ویژگی برایتان مهم است، خرید بهترین بخاری برقی ها را با برندهای معتبر به شما پیشنهاد می کنیم.

امکانات جانبی در خرید بخاری برقی

سازندگان بهترین بخاری برقی ها برای محصولاتشان امکاناتی از قبیل کنترلر، چرخ دار بودن محصول، امکان تنظیم برای حرارت های مختلف و زمان شروع و پایان تعبیه می کنند.

بهترین بخاری برقی

قیمت بخاری برقی

تنوع قیمت بخاری برقی به چند عامل مانند قدرت گرمایشی، امکانات ایمنی، طراحی ظاهری، میزان پوشش دهی فضا، تنظیم گرما، کیفیت جنس مصرفی، برند، تعداد و اندازه المنت ها بستگی دارد. همچنین در خرید بخاری برقی به وجود استاندارد و برچسب انرژی دقت کنید، وجود استاندارد نیز در قیمت بخاری تأثیر دارد.

بهترین بخاری برقی

از برندهای بهترین بخاری برقی ها و هیترها می توان از پارس خزر، مهسان، هاردستون، تکنو، آراسته، گرما گستر، برفاب و غیره نام برد.

معرفی این برندها این هیچ سودی برای تیم سایت هوم آنلاین ندارد و فقط جهت رفاه حال کاربران و انتخاب صحیح، این برندها برای شما بزرگواران معرفی می گردد.
ضامن زیرین در بهترین بخاری برقی ها

در بهترین بخاری برقی ها یک امکان جالب و کارآمد وجود دارد، این ویژگی به گونه‌ای است که یک ضامن در زیر بخاری برقی وجود دارد، این ضامن وقتی بخاری روی زمین یا سطحی قرار دارد به داخل فشرده می شود و امکان برقراری جریان الکتریسته را فراهم می کند.

بنا به هر دلیلی اگر بخاری تعادل خود را از دست داد و به پهلو یا رو به جلو واژگون شد، ضامن زیرین رها شده و جریان برق از کار می‌افتد. این ویژگی خطر آتش سوزی را تقریباً از بین می برد. در خرید بخاری برقی به وجود این ویژگی نیز توجه فرمایید.

قیمت بخاری برقی

امیدوارم با مطالعه این مقاله بهترین بخاری برقی را انتخاب و خریداری نمایید.

تیم سایت هوم آنلاین بی صبرانه منتظر نظرات شما بزرگواران می باشد.

محصولات منتخب

برای مشاهده تصاویر منتخب در اندازه بزرگ، روی عکس کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *