خرید بهترین ساطور آشپزخانه با 41 نوع بادوام

بهترین ساطور آشپزخانه

برای برش و شکستن استخوان های موجود در گوشت، خرید بهترین ساطور آشپزخانه یکی از واجبات به شمار می رود. ساتور آشپزخانه به دلیل جنس ضخیم و سخت و البته وزن زیاد به راحتی می تواند انواع استخوان ها با هر اندازه‌ای را برش داده و بشکند. امروزه انواع ساطور آشپزخانه در مدل ها، برندها و قیمت های گوناگونی ساخته می شوند. از این رو هوم آنلاین برای آشنایی و انتخابی بهتر با راهنمای خرید ساطور آشپزخانه در ادامه در خدمت شما کاربران عزیز خواهد بود.

در انتهای این مقاله تیم سایت هوم آنلاین، انواع بهترین ساطور آشپزخانه را جهت خریداری شما بزرگواران ارائه کرده است.

بهترین ساطور آشپزخانه

نکات مهم در خرید ساطور آشپزخانه

برای خرید بهترین ساطور آشپزخانه باید به راحتی، جنس و اندازه دسته، نوع فلز، وزن، اندازه تیغه، ضخامت، سوراخ آویز، برند و قیمت توجه کرد.

  • دسته: در خرید ساتور آشپزخانه توجه به نوع دسته یکی از مهمترین نکات می باشد. به دلیل استفاده‌ی ساطور در ضربات محکم و شکستن استخوان های ضخیم، در هنگام خرید به کیفیت و محکم بودن دسته دقت کنید و سعی کنید ساطوری با دسته‌ی یکپارچه خریداری نمایید. ضمناً راحت بودن دسته یکی از دیگر از موارد مهم در خرید ساطور می باشد.
  • فلز: در خرید ساطور آشپزخانه به محکمی و ضد زنگ بودن تیغه دقت کنید. زنگ زدن تیغه به تدریج باعث از بین رفتن ساطور خواهد شد.
  • وزن: زیاد بودن وزن ساطور باعث شکستن راحت استخوان ها می شود. ولی در حین خرید توان خود را هم در نظر بگیرید و محصولی متناسب با قدرت خود انتخاب فرمایید.
  • اندازه: ساطورهایی با سایز بزرگ باعث پیش برد هر چه بهتر کارهای ما خواهد شد. ولی حفظ تعادل ساطورهای بزرگ برای بانوان کمی سخت است و ممکن است در هنگام کار خطر آفرین باشد.
  • ضخامت: یکی از مواردی که رابطه‌ی مستقیم با عمر ساطور دارد، ضخامت محصول می باشد. ساطورهایی با ضخامت کم در تیز کردن های مکرر از بین خواهند رفت. سازندگان انواع بهترین ساطور آشپزخانه محصولات خود را با ضخامت مناسب تولید می کنند.
  • سوراخ آویز: جهت آویختن ساطور در آشپزخانه سوراخی در روی تیغه یا انتهای دسته باید وجود داشته باشد. در هنگام خرید ساطور آشپزخانه به این مهم دقت کنید.

در قسمت محصولات منتخب بهترین نمونه ها که کاربران از خرید و قیمت آنها رضایت کامل دارند، جهت خریداری شما دوستان گلچین شده است.

شاید این مقاله هم براتون مفید باشه:
خرید بهترین ست چاقوی آشپزخانه + 40 مدل ناب

بهترین ساطور آشپزخانه

از انواع بهترین ساطور آشپزخانه که کاربران از خرید و قیمت آنها رضایت کامل را داشته‌اند، می توان به ساطور حیدری، مروارید زنجان، فولاد احمد، مصطفی، الماس زنجان، زولینگ، تسکوما، اینگ گانز، کرال، وینر، ترامونتینا، لیجیاچنگ، کن ریکن، جی فی نی، کینگ گری و مادام کوکو اشاره کرد.

معرفی این برندها این هیچ سودی برای تیم سایت هوم آنلاین ندارد و فقط جهت رفاه حال کاربران و انتخاب صحیح، این برندها برای شما بزرگواران معرفی می گردد. 

قیمت ساطور آشپزخانه

قیمت ساطور آشپزخانه بر حسب ضخامت، اندازه، وزن، زیبایی ظاهری، جنس تیغه و راحتی دسته متغیر است و هر کس می تواند به نسبت بودجه برای خرید اقدام نماید. برای دست یابی به بهترین ساطور آشپزخانه با قیمت ارزان و مناسب، توصیه‌ی ما به شما خرید اینترنتی این محصول می باشد.

قیمت ساطور آشپزخانه

امیدواریم این مقاله، شما عزیزان را در خرید بهترین ساطور آشپزخانه تا حدی راهنمایی کرده باشد. 

تیم سایت هوم آنلاین بی صبرانه منتظر نظرات شما بزرگواران می باشد.

محصولات منتخب

برای مشاهده تصاویر منتخب در اندازه بزرگ، روی عکس کلیک کنید.

quality,q 80

ساطور آشپزخانه فولاد احمد مدل B21

۹٪

۱۸۵,۰۰۰

۱۶۸,۰۰۰ تومان

quality,q 80

ساطور اشپز خانه کد 88

۱۴٪

۲۱,۰۰۰

۱۸,۰۰۰ تومان

quality,q 80

ساطور کد 1080

٪

۱۴,۹۹۰ تومان

quality,q 80

ساطور مدل so-24

٪

۲۰۵,۰۰۰ تومان

quality,q 80

ساطور کن ریکن مدل 22798

٪

۳۹۵,۰۰۰ تومان

quality,q 80

ساطور مدل sa35

٪

۹۴,۴۰۰ تومان

quality,q 80

ساطور حیدری مدل K-003

۵٪

۱۶۰,۰۰۰

۱۵۲,۰۰۰ تومان

quality,q 80

ساطور مدل 400

٪

۲۱,۹۵۰ تومان

quality,q 80

ساطور کد 009

٪

۱۰۳,۵۰۰ تومان

quality,q 80

ساطور وینر کد W.G.141

۱۵٪

۷۸۹,۰۰۰

۶۷۰,۰۰۰ تومان

quality,q 80

ساطور کینگ گری مدل K 1

٪

۲۳۵,۰۰۰ تومان

quality,q 80

ساطور زنجان مدل K-004

٪

۱۶۰,۰۰۰ تومان

quality,q 80

گوشت کوب کد 40480

٪

۷۵,۰۰۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *