خرید بهترین ست پیچ گوشتی با 40 مدل پرفروش

بهترین ست پیچ گوشتی

بهترین ست پیچ گوشتی و طبقه بندی آن، به چند عامل مهم بستگی دارد. در خرید ست پیچ گوشتی به اولین چیزی که باید دقت و توجه کنید، مقایسه قیمت با امکانات ست می باشد. تنوع قیمت پیچ گوشتی علاوه بر برند، نوع و کیفیت، به تعداد اقلام و کاربرد زیاد آنها بستگی دارد. با راهنمای خرید ست پیچ گوشتی با سایت هوم آنلاین همراه باشید، تا انواع، سری، جنس و کاربرد ست پیچ گوشتی های گوناگون را برای شما شرح دهیم.

در انتهای این مقاله تیم سایت هوم آنلاین ، محصولات منتخب را جهت خریداری شما بزرگواران ارائه کرده است.

بهترین ست پیچ گوشتی

بهترین ست پیچ گوشتی

بهترین ست پیچ گوشتی بیشتر نسبت به فلز و آلیاژی که در فلز آن استفاده شده است، طبقه بندی می شود. البته عوامل مهم دیگری از جمله جنس و راحتی دسته، نوع، برند، تعداد اقلام ست و قابلیت کوبش پذیری در قیمت ست پیچ گوشتی تأثیر زیادی دارد. که در ادامه‌ی مقاله در مورد این مطالب بحث خواهیم کرد.

سری انواع پیچ گوشتی

هر پیچی برای باز بسته شدن، پیچ گوشتی مخصوص خود را می طلبد. از همین رو سازندگان بهترین ست پیچ گوشتی ، تمام سری‌های پیچ گوشتی را تولید می کنند و خود را محدود به تولید چند نوع پرفروش نمی کنند. سری پیچ گوشتی ها مانند دوسو، چهارسو، ستاره‌ای، آلن، چهارسوی خاردار، بکس، سه ‌پر، ستاره‌ای سوراخ دار، چهار گوش، مثلثی، دوازده پر و قلاب در بازار و فروشگاه های اینترنتی یافت می شوند و شما نسبت به نیاز و کاربردتان، نسبت به خرید پیچ گوشتی اقدام می کنید.

شاید این مقاله هم براتون مفید باشه:
قیمت بهترین دریل شارژی + خرید 40 مدل پرقدرت

جنس پیچ گوشتی

تولید کنندگان بهترین ست پیچ گوشتی از بهترین فلز و آلیاژ برای ساخت و روکش پیچ گوشتی استفاده می کنند. امروزه جنس و روکش پیچ گوشتی ها از کروم-وانادیوم، فولاد، استیل، کروم، کروم-مولیبدنیوم و در برخی مدل ها از پلاستیک تشکیل می شود. در زیر ویژگی این آلیاژ ها را به اختصار توضیح می دهیم، تا شما در خرید ست پیچ گوشتی آگاهانه تصمیم بگیرید.

کروم

با افزودن آلیاژ کروم، فولاد خاصیت ضدزنگ و ضدخوردگی پیدا می کند. همچنین فولادهایی که آلیاژ کروم در آنها استفاده شده خاصیت جلاپذیری بالایی دارند و علاوه بر اینکه، مقاومت کلی فولاد افزایش می دهد، دوام بالایی در کدر شدن دارد. سازندگان بهترین ست پیچ گوشتی برای بالا بردن عمر و دوام محصولاتشان از آلیاژ کروم برای روکش نیز استفاده می کنند. در خرید ست پیچ گوشتی به میزان کروم استفاده شده، دقت فرمایید.

کروم-وانادیوم

همانطور که در بالا خواندید، کروم نقش اصلی را در بالا بردن مقاومت ایفا می کند. امروزه پدیدآورندگان بهترین ست پیچ گوشتی از آلیاژ وانادیوم نیز در تولید، استفاده می کنند.

وانادیوم جامد، بسیار منعطف بوده به رنگ نقره‌ای مایل به سفید، در ردیف فلز های غیر سمی می باشد. به علت مقاومت بالا در برابر خوردگی، ضربه، کشش و پیچش برای مقاوم سازی، همراه با کروم به فولاد اضافه می شود. همچنین از وانادیوم (Vanadium) به علت همین ویژگی ها بیشتر در ایجاد روکش نیز استفاده می شود. لازم به ذکر است، این آلیاژ در تولید لوازم پزشکی و رنگ شیشه کاربرد فراوانی دارد. در خرید ست پیچ گوشتی آلیاژ استفاده شده در آن را از فروشنده جویا شوید.

کروم-مولیبدنیوم

مولیبدنیوم به آلیاژ بادوام در برابر خزش (تغییر فرم دائم با گذشت زمان ) نیز معروف است و افزودن این آلیاژ باعث می شود، فولاد در دما و فشارهای خیلی بالا تغییر حالت نداده و حالت اولیه خود را حفظ کند. این آلیاژ، فولاد و هر فلزی را مقاوم کرده و افزودن کروم در کنار این آلیاژ سبب خاصیت ضدزنگی و ضدخوردگی می شود.

سازندگان بهترین ست پیچ گوشتی برای بالا بردن مقاومت بسیار زیاد محصولاتشان، از آلیاژ کروم-مولیبدنیوم برای روکش نیز استفاده می کنند. در خرید ست پیچ گوشتی به آلیاژ ثبت شده در دفترچه دقت کنید.

انواع پیچ گوشتی

پیچ گوشتی ها در بازار و فروشگاه های اینترنتی، به صورت تکی، مجموعه، فازمتر، بلند، ساعتی، موبایلی، مُشتی، سرمته‌ای و چندکاره با سر قابل تعویض عرضه می شوند. ولی با خرید ست پیچ گوشتی و البته بهترین ست پیچ گوشتی سال ها نیاز خود را به انواع این محصول بیمه می کنید.

خرید ست پیچ گوشتی

پیچ گوشتی های بلند

اکثر پیچ گوشتی ها با یک طول معین و متداول دیده می شوند، ولی در بعضی از جاها مانند مکانیک ها و کارگاه ها پیچ گوشتی هایی می بینیم که، طول نسبتاً بلندی دارند. دلیل تولید این نوع از پیچ گوشتی ها به خاطر جاهایی است که دست نمی تواند به داخل آن فضا برود و با این نوع، از فاصله پیچ را باز و بسته می کنیم.

سازندگان بهترین ست پیچ گوشتی ،در تولید پیچ گوشتی بلند از فلزهای مقاوم استفاده می کنند، چون به دلیل طول بلند و سخت باز شدن برخی از پیچ ها، بارها دیده شده نمونه های بی کیفیت شکسته یا تغییر حالت داده‌اند.

ست پیچ گوشتی موبایل

به دلیل وجود تنوع در گوشی های تلفن همراه و وجود پیچ های مختلف، ست پیچ گوشتی موبایل دارای تعداد زیادی در جعبه و ست می باشد. همچنین به خاطر حساسیت و ظرافت در تعمیر موبایل، تولید کنندگان بهترین ست پیچ گوشتی از آلیاژهایی خاص و مقاوم در تولید، استفاده می کنند.

خرید ست پیچ گوشتی موبایل

پیچ گوشتی سرمته‌ای

این نوع، جهت استفاده در دریل، بدون دسته ساخته می شوند. که در برخی از نمونه های به صورت دوسر که یک طرف آن به شکل دوسو و طرف دیگر آن به شکل چهار سو می باشد، تولید می شود. البته شکل ها و سری های مختلفی از این پیچ گوشتی در بازار یافت می شود.

به دلیل اینکه این نوع در کارهای سخت و کارگاهی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، در خرید پیچ گوشتی سر مته‌ای توجه به کیفیت آن بسیار مهم است. پدیدآورندگان بهترین ست پیچ گوشتی، از آلیاژهای بسیار مقاوم برای بالا بردن عمر محصول در تولید استفاده می کنند.

پیچ گوشتی مُشتی

این نوع پیچ گوشتی ها بسیار کوتاه تولید می شوند و بیشتر جهت باز کردن پیچ های سفت استفاده می شوند. همچنین این نوع برای انواع پیچ ها ساخته می شوند که ما خرید ست پیچ گوشتی مُشتی را برای شما توصیه می کنیم.

بهترین ست پیچ گوشتی ساعتی

پیچ گوشتی های ساعتی، اغلب به صورت تکی به فروش نمی رسند و در بسته بندی های کوچک به صورت سری عرضه می شوند. سر این پیچ گوشتی ها بسیار کوچک بوده و در باز و بسته کردن پیچ های ریز کاربرد دارند. به دلیل اینکه پیچ های ساعت بسیار کوچک و ریز بوده و تعمیر کنندگان ساعت از این نوع استفاده می کنند، به پیچ گوشتی ساعتی مشهورند.

نمونه بی کیفیت این نوع، به دلیل ظرافت بیش از حد بعد از چند بار استفاده تغییر حالت داده و دیگر قابل استفاده نمی شود. ولی سازندگان بهترین ست پیچ گوشتی از آلیاژهای مقاوم در تولید محصولاتشان، استفاده می کنند. در خرید این پیچ گوشتی ها توجه به برند خیلی مهم می باشد.

خرید بهترین ست پیچ گوشتی ساعتی

قابلیت کوبش پذیری

در برخی کاربردها، لازم است که به پشت پیچ گوشتی ضربه بزنیم. اگر قصد چنین کاری را دارید، پیچ گوشتی با قابلیت کوبش پذیری خریداری نمایید. چون پیچ گوشتی های معمولی توان ایستادگی در برابر ضربه را ندارند. تولید کنندگان بهترین ست پیچ گوشتی کوبش پذیر، از فولاد های مقاوم با آلیاژهای خاص در تولید استفاده می کنند.

بهترین مارک پیچ گوشتی دستی

از بهترین مارک پیچ گوشتی دستی می توان از اسناپون، یاکسون، ماموت، شفلر، فورس، نووا، اسپرو، استنلی، اشتاویل، رونیکس، دیوالت، ورا، جنیوس، پروسکیت، بوش، تولز، ولش، کاستور، میجیا، هازت، لیکوتا، میلواکی، تندیس، اکو، آروین و غیره نام برد.

معرفی این برندها این هیچ سودی برای تیم سایت هوم آنلاین ندارد و فقط جهت رفاه حال کاربران و انتخاب صحیح، این برندها برای شما بزرگواران معرفی می گردد.

بهترین مارک پیچ گوشتی دستی

امیدوارم این مقاله شما عزیزان را در خرید و انتخاب بهترین ست پیچ گوشتی یاری فرماید.

تیم سایت هوم آنلاین بی صبرانه منتظر نظرات شما بزرگواران می باشد.

محصولات منتخب

برای مشاهده تصاویر منتخب در اندازه بزرگ، روی عکس کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *