خرید 40 مدل بهترین شیر حمام با قیمت مناسب

122 robinetterie bain douche paini zohe 1

بهترین شیر حمام چه ویژگی هایی دارد؟ شیر حمام چی خوبه‌؟ معایب شیرآلات سفید چیه‌؟ شیرآلات چه مارکی بخرم‌؟ سوالاتی از این دست، قبل از خرید شیر حمام برای ما پیش می آید. امروزه سازندگان معتبر ایرانی و خارجی، انواع بهترین شیر حمام را تولید و روانه بازار می کنند، با ما همراه باشید تا شما را با ویژگی های انواع بهترین شیر حمام خارجی و ایرانی با مارک های معتبر آشنا کنیم.

با ادامه این مقاله در ارتباط با راهنمای خرید شیر حمام خاص و رتبه بندی شیر آلات ایرانی در کنار ما باشید.

در انتهای این مقاله تیم سایت هوم آنلاین ، محصولات منتخب را جهت خریداری شما بزرگواران ارائه کرده است.

بهترین شیر حمام

نکات مهم در خرید شیر حمام

شیر حمام چی خوبه

همه افراد دوست دارند در خرید هر چیزی بر حسب بودجه و سلیقه خود، صاحب بهترین آن جنس یا کالا شوند. برای خرید بهترین شیر حمام باید به نوع رنگ، کیفیت و جنس پوشش، کیفیت دسته اهرمی یا ساده، بدنه یا تنه و از همه مهمتر به مارک آن دقت کنیم. در ادامه با راهنمای خرید شیر حمام و نکات با اهمیت آن همراه ما باشید.

نوع رنگ شیر حمام

سازندگان بهترین شیر حمام از دو رنگ مات و براق برای پوشش محصولات خود استفاده می کنند. نوع این رنگ ها بر قیمت شیر حمام تأثیر چندانی ندارد و در هنگام خرید شیر حمام افراد بسته به سلیقه و دکوراسیون حمام خود، آنها را انتخاب و خریداری می نمایند.

کدام پوشش برای شیر حمام بهتر است؟
شیر حمام چی خوبه

سازندگان بهترین شیر حمام ، پوشش های گوناگونی برای محصولات خود در نظر می گیرند. ایجاد پوشش باکیفیت و اصولی علاوه بر خلق ظاهری شیک، به مقاومت شیر حمام می افزاید و از بروز زنگ زدگی و پوسیدگی جلوگیری به عمل می آورد.

تولیدکنندگان بهترین شیر حمام با پوشش هایی مانند رنگ پودر مانند الکترواستاتیک، پی وی دی تیتانیوم و آبکاری الکترولاک (الکتروفورتیک) و نیکل-کروم شیرآلات خود را در مقابل زنگ زدگی ها و پوسیدگی ها مقاوم می کنند.

نیکل-کروم

نیکل-کروم یکی از پوشش های رایج شیرها است که انواع بهترین شیر حمام توسط این ماده پوشانده می شوند. این پوشش از بین رفتن شیر حمام جلوگیری کرده و عمر بسیار بالایی دارد، به طوری که 11 درصد شیرآلات دنیا با این ماده پوشش داده می شوند.

نکته : با گذشت زمان رسوبات آب روی شیر حمام انباشته شده، که این یک تهدید جدی برای پوشش نیکل-کروم به شمار می رود.

برای تمیز کردن رسوبات، از مواد شیمیایی مانند سفید کننده ها یا جوهر نمک استفاده نکنید، چون خود این مواد روی پوشش نیکل-کروم تأثیر منفی گذاشته و پوشش را از بین می برند. می توانید از محلول جوش شیرین و لیمو ترش و کمی آب برای تمیز کردن شیرآلات کمک بگیرید.

شاید این مقاله هم براتون مفید باشه:
خرید انواع دوش های مدرن و لاکچری معرفی 37 مدل فوق العاده سال 1400
پوشش پودری الکترواستاتیک

در این روش رنگ پودری را به صورت مذاب در آورده و بعد از اینکه دمای مذاب کمی پایین آمد، پودر ذوب شده و قطعه را توسط جریان ضعیف الکتریسته باردار نموده و با این روش روی قطعه، پوشش را ایجاد می کنند.

از حسن های رنگ پودری الکترواستاتیک که پوشش انواع بهترین شیر ظرفشویی به شمار می رود، می توان از برگشت پذیری و مقرون به صرفه بودن ،بدون حلال و دوستدار محیط زیست، امکان پوشش با ضخامت بالا بدون مشکل شره کردن، ضایعات و پرت بسیار اندک مواد، خواص مکانیکی و ظاهری زیبا و خطر احتراق بسیار ضعیف نام برد.

پوشش آبکاری الکترولاک یا الکتروفورتیک

الکترولاک یا الکتروفورتیک نقطه همسان آبکاری و رنگ آمیزی است. در آبکاری الکتروفورتیک، شیر حمام در محلولی که بر پایه آب و ذرات رنگ است، شناور می شود. جریان ولتاژ برق وارد قطعه‌ی شیر می شود و این پروسه باعث نفوذ ذرات رنگ به داخل شیر حمام می شود، که در این نوع پوشش داخل و خارج شیر پوشش داده می شود.

انواع مارک های بهترین شیر حمام از این نوع پوشش بسیار استفاده می کنند، که مزایای این پوشش، یکنواختی ، عمر و دوام بالا، تنوع رنگ و مقاومت در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی می باشد.

بهترین شیر حمام با پوشش پی وی دی (PVD) تیتانیوم

فرایند این پوشش یک محیط خلاء با به کارگیری اتم است. در این روش هدایت اتم مواد از مرحله جامد به فاز بخار و بازگشت به فاز جامد می باشد و کم کم یک لایه نازک و سرسخت را روی سطح شیر حمام می سازد تا پوشش بوجود بیاید.

در این پروسه، پوشش خیلی مقاوم تر از آبکاری بوجود می آید و همچنین آلیاژهایی تولید می شود که با هیچ روش دیگری پدید نمی آیند. امروزه انواع بهترین شیر حمام خاص و لوکس با این روش پوشش داده می شوند.

خرید شیر حمام

جنس دسته در خرید شیر حمام

شیر حمام چی خوبه

دسته شیرهای حمام می تواند از جنس زاماک، آلیاژ برنج، پلاستیک، آلومینیوم، ABS، کروم، چدن داکتیل و آهن باشد. در بهترین شیر حمام جنس دسته را از زاماک، آلیاژ برنج می سازند. در خرید شیر حمام، این عوامل در قیمت شیر حمام تأثیر می گذارند.

جنس تنه در خرید شیر حمام

شیر حمام چی خوبه

تنه بهترین شیر حمام اکثراً از آلیاژ برنج و در برخی از مدل ها از چدن است. در خرید شیر حمام به جنس تنه و کیفیت پوشش و سالم بودن آن توجه کنید.

زیبایی ظاهری و هماهنگ بودن با دکوراسیون حمام

شیر حمام چی خوبه

پدید آوردگان شیرآلات، شیرهایی با مدل ها و کیفیت های مختلف عرضه می کنند که برای مثال، این عوامل بر قیمت شیر حمام تأثیر می گذارد.

در خرید شیر حمام به لوازمی مانند جا صابونی، جای شامپوها، قاب آینه حمام، علمک دوش و رنگ سرامیک ها و کاشی ها دقت کنید. اگر می خواهید حمام شما زیبا به نظر بیاید و اگر دکوراسیون آن برای شما اهمیت دارد، باید بهترین شیر حمام را انتخاب کنید که هماهنگ با محیط حمام شما باشد.

شیر حمام چی خوبه

بهترین شیر حمام

شیر حمام چی خوبه

در زیر چند مارک از بهترین شیر حمام خارجی و ایرانی را برای شما آورده ایم.

شیر حمام خارجی : کی دبلیو سی (KWC)، کی اند دی (K&D) و ویسنتین (Visentin) 

شیر حمام ایرانی : قهرمان، اخوان، راسان، اوج و گلپانیک

معرفی این برندها این هیچ سودی برای تیم سایت هوم آنلاین ندارد و فقط جهت رفاه حال کاربران و انتخاب صحیح، این برندها برای شما بزرگواران معرفی می گردد.

مغزی یا دریچه شیرآلات

در داخل دسته انواع شیر حمام و دیگر نمونه ها یک مغزی یا دریچه برای کنترل جریان آب وجود دارد. که در انواع بهترین شیر حمام دریچه های کارتریجی و دیسک سرامیکی بیشتر استفاده می شود. در هنگام خرید شیر حمام به این مسائل توجه کنید.

معایب شیرآلات سفید

شیر حمام چی خوبه

همانطور که گفته شد امروزه به دکوراسیون حمام توجه ویژه ای می شود و مانند گذشته از کاشی ها و شیر حمام بی کیفیت و ساده برای این فضا استفاده نمی شود.

چند وقتی است شیرآلات سفید وارد بازار شده اند که افرادی هستند که از این شیرها برای حمام یا آشپزخانه استفاده می کنند. برای اینکه بعد از مدتی رنگ شیرآلات سفید خراشیده و از بین نروند. می توانید از بهترین شیر حمام با برندی معتبر استفاده کنید. چون مارک های نا آشنا در شیرآلات سفید مشکلاتی از این قبیل را دارند.

بهترین شیر حمام

امیدوارم با راهنمای خرید شیر حمام، بهترین شیر حمام را انتخاب و خریداری نمایید.

تیم سایت هوم آنلاین بی صبرانه منتظر نظرات شما بزرگواران می باشد.

محصولات منتخب

برای مشاهده تصاویر منتخب در اندازه بزرگ، روی عکس کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *