خرید 50 مدل بهترین مارک روتختی ترک و ایرانی باکیفیت

راهنمای خرید روتختی

بهترین مارک روتختی ترک و ایرانی چه ویژگی هایی دارند؟ کشور ترکیه به دلیل تولید انواع پارچه روتختی جدید، متنوع، شیک و البته بسیار باکیفیت به یک قطب تولید و توزیع روتختی در جهان تبدیل شده است. در خرید سرویس روتختی علاوه بر زیبایی باید به نکات مهمی مانند جنس، بافت، رنگ، مقاومت در برابر شستشو و متناسب بودن طراحی و رنگ با دکوراسیون اتاق خواب توجه کرد. کشور ما هم در زمینه تولید و صادرات روتختی های گوناگون مانند روتختی پلی کتان گام های بزرگی برداشته است که نام بردن از بهترین برند روتختی ایرانی کار دشواری است، ولی در ادامه از چند برند معتبر ایرانی و ترک نام خواهیم برد.

در انتهای این مقاله، تیم سایت هوم آنلاین محصولات منتخب جهت خریداری شما بزرگواران ارائه کرده است.

بهترین مارک روتختی ترک

کاربرد روتختی

روتختی قطعه ای از پارچه طراحی شده است، که برای پوشش تمامی تخت خواب از آن استفاده می شود. اگرچه روتختی وسیله ای برای گرم کردن بدن است، اما در درجه اول از آن به عنوان یک عنصر تزیینی برای تخت خواب استفاده می شود.

نکات حائز اهمیت در خرید روتختی

رنگ روتختی

بهترین مارک روتختی ترک یا ایرانی و انواع پارچه روتختی جدید به دلیل سلایق گوناگون در رنگ های مختلف تولید می شوند. در هنگام خرید روتختی فقط به رنگ دلخواهتان توجه نکنید، برای مثال شاید شما عاشق رنگ قرمز باشید در حالی که رنگ قرمز در هیچ یک از اصول معماری در طراحی رنگ اتاق خواب کاربرد ندارد.

استفاده از رنگ آبی به دلیل القای سکون، آرامش و اعتدال به انسان، می تواند بهترین گزینه باشد. البته قبل از خرید سرویس روتختی به رنگ دکوراسیون اتاق خواب نیز توجه کنید تا رنگ روتختی با سایر وسیله ها و المان های موجود در اتاق خواب متضاد نباشد.

نکته : انواع رنگ ها در روتختی پلی کتان زیبا جلوه می کنند.

بهترین برند روتختی ایرانی

کیفیت بافت و جنس

می توان گفت بافت و جنس روتختی مهمترین بخش روتختی است که در هنگام خرید باید به آن توجه ویژه‌ای کرد. انواع پارچه روتختی جدید باکیفیت از الیاف بامبو، پنبه، ابریشم، ساتن و تنسل تولید می شوند. بهترین برند روتختی ایرانی و ترک از این جنس ها استفاده می کنند. قیمت روتختی ترک و ایرانی به دلیل این مسائل متغیر هستند.

بافت باکیفیت روتختی علاوه بر جلوگیری از حساسیت های پوستی و عدم تولید کنه های ریز (میکروسکوپی) یک خواب آرام و لذت بخش را برای شما به ارمغان می آورد. لازم به ذکر است قبل از خرید روتختی دقت کنید وزن روتختی بیش از حد سنگین نباشد و دارای بافتی نرم و لطیف باشد. روتختی پلی کتان یکی از بهترین جنس های موجود در بازار است.

بیشتر بخوانید
خرید تشک برقی مناسب کاهش درد مفاصل،عضلات و ستون فقرات

طراحی روتختی

انواع پارچه روتختی جدید با طرح های متنوع زیادی تولید و روانه بازار می شوند، که هر کس بسته به سلیقه خود آن را خریداری می کند. یکی از بهترین مارک روتختی ترک که می توان از برند کاراجا هوم نام برد، بیشتر محصولاتش را با طراحی های ساده تولید می کند.

البته اگر خواهان روتختی هایی با طرح های شلوغ هستید، ما به شما طرحی شبیه روتختی را که در تصویر زیر مشاهده می کنید، پیشنهاد می کنیم. چون طرح گل و طبیعت رابطه مستقیم با بالا رفتن روحیه انسان دارد.

بهترین مارک روتختی ترک

شرایط شستشوی روتختی

بهترین مارک روتختی ترک و ایرنی در جعبه هایی ساک مانند و شیک عرضه می شوند که روی جعبه یا راهنمای داخل جعبه شرایط و مدل شستشو، دقیق توضیح داده شده است.

ولی انواع پارچه روتختی جدید تولید می شوند که چنین توضیحاتی ندارند و یا به هر دلیل شما متوجه توضیحات شستشو نمی شوید، ما به شما توصیه می کنیم در هنگام شستشو دمای آب را بین 25 تا 40 درجه سانتیگراد انتخاب کنید و برای جلوگیری از افت کیفیت رنگ و بافت روتختی، پودر لباسشویی آنزیم دار استفاده نکنید.

اگر تصمیم گرفتید که روتختی خود را با دست شستشو دهید، بعد از شستشو برای خارج کردن آب روتختی آن را نفشارید به اصطلاح از چلاندن آن خودداری کنید و آن را روی بند یا سکویی آویزان کنید تا خشک شود و بعد از اینکه بیشتر آب روتختی از آن خارج شد، برای جلوگیری از رنگ رفتگی آن را از معرض نور آفتاب دور کنید و سعی کنید روتختی را در خانه خشک کنید.

نکته: رو تختی پلی کتان در برابر شستشو بسیار مقاوم است.

جنس پتوی روتختی

بهترین برند روتختی ایرانی و ترک برای تولید از پلی استر، پنبه، الیاف بامبو، پشم و ساتن استفاده می کنند و قیمت روتختی ترک و ایرانی نسبت به این جنس ها تغییر می کنند.

بهترین مارک روتختی ترک

از بهترین مارک روتختی ترک می توان از کاراجا هوم (Karaca home ازدیلک (ozdilekرویال هوم (Royal homeاویم (Evim) و اورتوم (Ortum) نام برد. قیمت روتختی ترک در این برندها متفاوت است و این برندها در کیفیت های گوناگون و در تکه های چند تایی روتختی تولید می کنند.

نکته : کاراجا هوم یک شرکت بسیار بزرگ و گسترده است که در زمینه تولید انواع لوازم خانگی مانند ظروف چینی و تشک تخت خواب نیز فعالیت دارد.

بهترین برند روتختی ایرانی

از بهترین برند روتختی ایرانی می توان از برند صبا، لایکو، پارلا و روتختی ورونیکا نام برد.

بهترین برند روتختی ایرانی

امیدواریم این مقاله در انتخاب بهترین مارک روتختی ترک و ایرانی برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد.

تیم سایت هوم آنلاین بی صبرانه منتظر نظرات شما بزرگواران می باشد.

محصولات منتخب


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *