خرید بهترین مارک صندلی اداری جدید و باکیفیت

بهترین مارک صندلی اداری

بهترین مارک صندلی اداری چیست؟ این سوال خیلی از افراد در تجهیز محل کار و خرید صندلی اداری می باشد. کار در یک دفتر یا شرکت معمولاً شامل صرف زمان زیادی برای نشستن روی صندلی اداری می شود، موقعیتی که به ساختارهای ستون فقرات فشار وارد می کند.

بنابراین، برای جلوگیری از ایجاد یا تشدید مشکلات کمر، مهم است که یک صندلی اداری ارگونومیک داشته باشید تا از قسمت تحتانی کمر پشتیبانی کند. انواع برند صندلی اداری در بازار وجود دارد که بیشتر افراد در انتخاب صندلی کامپیوتر به ظاهر صندلی اهمیت می دهند، در حالی که در خرید صندلی مطالعه یا همان اداری نکات قابل تأمل زیادی وجود دارد که ما در ادامه این مقاله درباره این نکات و قیمت بهترین صندلی کامپیوتر  و قیمت صندلی اداری ارزان بحث خواهیم کرد.

در انتهای این مقاله، تیم سایت هوم آنلاین محصولات منتخب جهت خریداری شما بزرگواران ارائه کرده است.

بهترین مارک صندلی اداری

ارگونومی چیست؟

اِرگونومی یک کلمه یونانی به معنای تحقیق درباره‌ی اطلاعات علمی موجود در انسان و استفاده آن در طراحی و تجهیز محیط کار است. در اصل دانش ارگونومی بررسی انسان ها با توان و قدرت های متفاوت است و اطلاعات به دست آمده از این دانش در طراحی و تجهیز دفاتر و محیط های کار، به کار گرفته می شود.

دانش ارگونومی و اطلاعات انسانی دو واژه جدا نشدنی هستند و مهمترین رسالت این دانش کاهش فشارهای جسمانی و روانی در محیط کار است. مهمترین بخش دانش ارگونومی طراحی و تجهیز صحیح محیط کار، افزایش ایمنی کارکنان، بهداشت محیطی، همسان سازی کار با کارکنان بر اساس فیزیک بدنی فرد و در انتها بالا رفتن انرژی درونی و روحیه افراد و افزایش چشمگیر بهره‌وری است.

انواع برند صندلی اداری در بازار وجود دارد که بیشتر افراد در انتخاب صندلی کامپیوتر به ظاهر صندلی اهمیت می دهند، در حالی که در خرید صندلی مطالعه یا همان اداری نکات قابل تأمل زیادی وجود دارد.

انواع مختلفی از صندلی های اداری ارگونومیک برای استفاده در دفترکار وجود دارند. ولی هیچ یک از صندلی های اداری لزوما بهترین نیستند، اما مواردی وجود دارد که جستجوی آنها در یک صندلی اداری مناسب ارگونومیک بسیار مهم است. این موارد به کاربر امکان می دهد که بهترین مارک صندلی اداری را انتخاب کند.

برند صندلی اداری

انواع برند صندلی اداری در بازار و فروشگاه های اینترنتی موجود هستند که برای خرید صندلی مطالعه یا اداری می توان از بهترین های آنها از جمله صندلی اداری نیلپر، امیران، لیو، داتیس و آرکانو نام برد.

انواع برند صندلی اداری در بازار وجود دارد که بیشتر افراد در انتخاب صندلی کامپیوتر به ظاهر صندلی اهمیت می دهند، در حالی که در خرید صندلی مطالعه یا همان اداری نکات قابل تأمل زیادی وجود دارد

نکات حائز اهمیت در انتخاب و خرید صندلی اداری

قیمت بهترین صندلی کامپیوتر یا اداری

تقسیم بندی قیمت بهترین صندلی کامپیوتر یا اداری، به چند عامل مهم بستگی دارد و فقط بالا بودن قیمت آن نشانگر کیفیت خوب آن نیست. انواع قیمت صندلی اداری ارزان در بازار و فروشگاه های اینترنتی وجود دارند که از نظر کیفیت در شرایط بسیار خوبی هستند. برای خرید بهتری مارک صندلی اداری به نکات زیر توجه کنید.

  • متناسب بودن رنگ رویه با دکوراسیون محل کار
  • متناسب بودن ابعاد صندلی با فیزیک بدنی فرد
  • رعایت دانش ارگونومی در طراحی و ساخت
  • کیفیت اهرم تنظیم پنوماتیک (جک)
  • کیفیت جک برای بالا و پایین رفتن
  • جنس و مقاوم بودن پایه چرخدار
  • کیفیت پارچه یا چرم
  • برند صندلی اداری
  • ارتفاع پشتی
  • طراحی شیک

نکته : اگر قیمت صندلی اداری ارزان برای شما مهم است، دقت کنید از کیفیت صرف نظر نکنید.

قیمت بهترین صندلی کامپیوتر

استفاده صحیح از صندلی اداری و تنظیم ارتفاع، عرض و عمق آن

بهترین مارک صندلی اداری

ارتفاع صندلی اداری باید با اهرم تنظیم پنوماتیک (دسته جک) به راحتی قابل تنظیم باشد. ارتفاع 40 الی 53 سانتیمتری نشمین گاه (تشک) صندلی از زمین برای بیشتر افراد مفید است. این ارتفاع اجازه می دهد تا کاربر پاهای خود را صاف روی زمین قرار دهد و در این حالت رانها به صورت افقی و بازوها با ارتفاع میز هماهنگ هستند.

عرض و عمق صندلی

صندلی باید دارای عرض و عمق کافی باشد تا راحتی کاربر را فراهم کند. معمولاً عرض 43 تا 50 سانتیمتر مناسب و استاندارد است. عمق (از جلو تا عقب صندلی) باید به اندازه ای باشد که کاربر بتواند در حالی که تقریباً 5 تا 10 سانتیمتر بین پشت زانوها و صندلی وجود دارد، پشت خود را در پشتی صندلی تکیه دهد.

نکته : انواع برند صندلی اداری که بهترین مارک صندلی اداری را تولید می کنند، امکان تنظیم شیب عقب و جلو در صندلی را دارند.

شاید این مقاله هم براتون مفید باشه:
ویژگی های چراغ مطالعه مناسب [LED] معرفی برترین های ❾❾

پشتیبانی بهترین مارک صندلی اداری از ستون فقرات

قیمت صندلی اداری ارزان با قیمت بهترین صندلی کامپیوتر یا اداری تفاوت های زیادی دارد، یکی از دلایل این تفاوت قیمت، پشتیبانی از ستون فقرات و جلوگیری از کمر دردهای شدید می باشد.

نکته : کمر دردهای مزمن ناشی از استفاده صندلی اداری ارزان بی کیفیت می باشد.

حمایت از کمر و ستون فقرات در صندلی اداری بسیار مهم است. ستون فقرات کمری دارای یک منحنی رو به داخل است و نشستن برای مدت طولانی بدون پشتیبانی از این منحنی منجر به مشکلاتی از قبیل مسطح شدن منحنی طبیعی کمر، ایجاد فاصله بین مهره های ستون فقرات، دیسک کمر و خم شدن تدریجی کمر می شود و ساختارهای ستون فقرات را تحت فشار قرار می دهد.

بهترین مارک صندلی اداری برای جلوگیری از مشکلات ستون فقرات باید علاوه بر تنظیم ارتفاع، باید قابلیت تنظیم عمق را نیز داشته باشد.

طراحی اصولی پشتی در انواع صندلی اداری

عرض پشتی در بهترین مارک صندلی اداری 30 تا 48 سانتیمتر ساخته می شود. اگر پشتی از نشیمن جدا باشد، باید از نظر ارتفاع و زاویه قابل تنظیم باشد.

ولی اگر تکیه گاه و نشیمن به صورت یک پارچه ساخته شده باشند، پشتی باید از زاویه جلو و عقب قابل تنظیم باشد و پس از انتخاب زاویه مناسب توسط کاربر، دارای مکانیزم استپ یا قفل کردن باشد.

صندلی اداری امیران

مواد اولیه استفاده شده در بهترین مارک صندلی اداری

انواع برند صندلی اداری خوب از بهترین مواد اولیه روی صندلی و پشتی استفاده می کنند و به اندازه کافی بالشتک در نشیمن و پشتی قرار می دهند که برای نشستن طولانی مدت مناسب باشد. استفاده از پارچه ای منفذ دار با نخ طبیعی اجازه نفس کشیدن به صندلی را می دهد و دمای بدن ما باعث عرق کردن بدنمان نمی شود.

بازوهای صندلی اداری

بازوهای صندلی اداری باید قابل تنظیم باشد. آنها باید اجازه دهند بازوها و شانه های کاربر راحت استراحت کنند و هنگام تایپ نباید بازوی کاربر روی بازوی صندلی قرار بگیرد و کار کردن و برای مثال استفاده از  گوشی تلفن ثابت برای کاربر سخت نباشد.

مفصل چرخان در بهترین مارک صندلی اداری

هر صندلی اداری با سبک معمولی یا ارگونومیک باید به راحتی بچرخد تا کاربر بتواند بدون فشار آوردن به مناطق مختلف میز کار خود را به خوبی و راحتی انجام دهد.

بهترین مارک صندلی اداری

امیدوارم با مطالعه این مقاله بهترین مارک صندلی اداری را انتخاب و خریداری نمایید.

تیم سایت هوم آنلاین بی صبرانه منتظر نظرات شما بزرگواران می باشد.

محصولات منتخب


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *