بهترین مارک گوشت کوب برقی + خرید 50 مدل جدید

راهنمای خرید گوشت کوب برقی

بهترین مارک گوشت کوب برقی چیست؟ گوشت کوب برقی چه مارکی خوبه‌؟ این سوال اکثریت افرادی است که قصد خرید گوشت کوب برقی را دارند. دلیل این سوال و ابهام خریداران، به نا آگاهی آنان از این دستگاه بر می گردد.

چندین سال است که ما از گوشت کوب های معمولی استفاده می کنیم و شنیدن نام گوشت کوب برقی برایمان کمی عجیب و گنگ بود. در وهله‌ی اول که شنیدیم دستگاهی به نام گوشت کوب برقی وارد بازار شده، از خودمان سوال کردیم که کوبیدن گوشت یعنی چنان سخت است که باید نوع برقی آن را تهیه کنیم. در واقع کوبیدن گوشت فقط یکی از کارهای جالبی است که این دستگاه انجام می دهد.

با همراه باشید و با مطالعه دقیق راهنمای خرید گوشت کوب برقی با کارایی گوشت کوب برقی ، انواع قیمت گوشت کوب برقی و بهترین مارک گوشت کوب برقی آشنا شوید.

گوشت کوب برقی چیکار میکنه

کارایی گوشت کوب برقی

گوشت کوب برقی یک وسیله جذاب و کارآمد آشپزخانه محسوب می شود و کارایی گوشت کوب برقی علاوه بر کوبیدن گوشت دیزی، مخلوط کردن و تولید انواع اسموتی ها، شیک ها، غذاها و دسرهایی که نیاز به مخلوط و آسیاب کردن دارند، است. بعضی از غذاها در حین پخت نیاز به میکس یا مخلوط کردن دارند، یکی از جالبترین کارایی گوشت کوب برقی، مخلوط کردن راحت غذا یا دسر به دلیل وزن و حجم کم در حین پخت است.

در انتهای این مقاله، تیم سایت هوم آنلاین محصولات منتخب جهت خریداری شما بزرگواران ارائه کرده است.

بهترین مارک گوشت کوب برقی

انواع گوشت کوب برقی ها

بهترین مارک گوشت کوب برقی

گوشت کوب برقی به دو نوع در بازار موجود است. کارایی گوشت کوب برقی ساده با نوع گوشت کوب برقی چند کاره متفاوت است.

 

گوشت کوب برقی ساده

این نوع گوشت کوب برقی امکانات و وسیله‌ی جانبی ندارند و کارایی گوشت کوب برقی از این نوع برای کوبیدن گوشت می باشد. خرید گوشت کوب برقی ساده، برای عاشقان دیزی گزینه مناسبی است و بدون هیچگونه فشاری بهترین گوشت کوبیده را در اختیار خواهید داشت.

گوشت کوب برقی چندکاره

این نوع از گوشت کوب های برقی دارای ویژگی هایی مانند : آسیاب، خردکن، رنده ، پوره کردن و از همه مهمتر دارای همزن با تیغه های استیل و مستحکم هستند. به دلیل امکانات ویژه و اضافه نسبت به نوع ساده، گوشت کوب برقی چند کاره با قیمتی بالاتر عرضه می شود و کارایی گوشت کوب برقی چند کاره برای کدبانوهای با سلیقه ایرانی برای تهیه انواع دسرها، اسموتی ها و نوشیدنی های مخلوط بسیار کارآمد و جالب خواهد بود.

بهترین مارک گوشت کوب برقی

گوشت کوب برقی چه مارکی خوبه

یکی از بهترین مارک گوشت کوب برقی دوآلیت (Dualit) نام دارد. دوآلیت یک دستیار آشپزخانه همه جانبه است که کارهای روزمره آشپزی را، توسط آن با لذت فراوان انجام خواهید داد. دوآلیت با ظاهری بسیار شیک و  700 وات قدرت در اختیار شما خواهد بود و با کارایی گوشت کوب برقی دوآلیت می توانید با آن همانند یک همزن برقی، سالساهای خوشمزه و یا برای کودک خود غذای خالص و مفید درست کنید.

گوشت کوب برقی چه مارکی خوبه

توان مصرفی گوشت کوب برقی

بهترین مارک گوشت کوب برقی که بعد از خرید می خواهید با استفاده از آن لذت ببرید، باید دارای قدرتی مابین 500 تا 1000 وات باشد. هر چه قدرت دستگاه شما بالا باشد، با قدرت و سرعت بالایی برای شما کار خواهد کرد و به دنبال آن دارای عمر بالایی هم خواهد بود.

بیشتر بخوانید
خرید همزن برقی و مقایسه ویژگی ها

وزن انواع گوشت کوب برقی ها

گوشت کوب برقی چه مارکی خوبه

ما با گوشت کوب برقی شاید چند ساعت کار کنیم،بنابراین وزن کم دستگاه می تواند یک مزیت برای ما باشد. یکی از بهترین مارک گوشت کوب برقی، برند دسینی می باشد. این دستگاه با تیغه های دو پره، عملکرد توربو و لحظه ای و توان 600 وات، دارای یک کیلوگرم وزن می باشد و ما را بدون خسته کردن در امر آشپزی یاری می کند.

جنس تیغه

بهترین مارک گوشت کوب برقی باید دارای چند تیغه‌ی استیل ضد زنگ و مستحکم باشد. در خرید گوشت کوب برقی دقت فرمایید، تیغه به صورت پرسی یا ریخته به هم متصل باشند و از خرید نمونه هایی که با پیچ یا پرچ به هم متصل هستند و یا دارای فقط یک تیغه هستند، خودداری فرمایید.

بهترین مارک گوشت کوب برقی

ظرف مخصوص

بهترین مارک گوشت کوب برقی باید دارای یک ظرفی پیمانه مانند و بزرگ، مانند تصویر بالا باشد (دوآلیت) باشد. برخی از گوشت کوب های چند کاره این ظرف را ندارند. این ظرف به شما، در سهولت انجام کار آشپزی کمک شایانی می کند.

جنس بدنه یا میله انواع گوشت کوب برقی

گوشت کوب برقی چه مارکی خوبه

یکی از بهترین مارک گوشت کوب برقی، برند براون (BRAUN) می باشد. این نوع از گوشت کوب های برقی برای ساخت بدنه از استیل مرغوب ضد زنگ و پلاستیک فشرده استفاده می کنند. در هنگام خرید گوشت کوب برقی به این فاکتورها دقت کنید.

چگونگی شستشوی گوشت کوب برقی

اجزای بهترین مارک گوشت کوب برقی باید از هم جدا شوند. این قابلیت به شما امکان شستشوی راحت را می دهد. در غیر این صورت تکه های کوچک غذا در داخل دستگاه می ماند و در دراز مدت دستگاه شما بوی بدی خواهد داد.

قابلیت تنظیم سرعت

هر غذا یا دسری با یک سرعت مشخص مخلوط می شود، قابلیت تنظیم سرعت را بهترین مارک گوشت کوب برقی باید داشته باشد. چون برخی از مواد اولیه در سرعت پایین یا بالا آماده می شوند و یک سرعت متوسط نمی تواند ما را در تهیه آن غذا کمک کند.

قیمت گوشت کوب برقی

قیمت گوشت کوب برقی وابسته به توان مصرفی، امکانات چند کاره و برند سازنده محصول دارد و هر قیمت بالایی نشانگر کیفیت بالا نمی باشد.

بهترین مارک گوشت کوب برقی

امیدوارم با مطالعه راهنمای خرید گوشت کوب برقی، بهترین مارک گوشت کوب برقی را انتخاب و خریداری نمایید.

تیم سایت هوم آنلاین بی صبرانه منتظر نظرات شما بزرگواران می باشد.

محصولات منتخب


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *