خرید بهترین مدل میز عسلی با 40 مدل جدید و شیک

راهنمای خرید میز عسلی

بهترین مدل میز عسلی یکی از دغدغه های بانوان در هنگام خرید و انتخاب این محصول است. میز عسلی یکی از وسیله های پرکاربرد یک خانه علی‌الخصوص در مهمانی ها می باشد. امروزه انواع میز عسلی جدید و شیک در نوع های مختلف و در بعضی از مدل ها همراه با یک میز بزرگتر که به میز جلو مبلی مشهور است ساخته می شود. انتخاب صحیح میز عسلی دکوراسیون خانه شما را زیبا و تکمیل می کند، برای یک انتخاب موفق با راهنمای خرید میز عسلی با سایت هوم آنلاین همراه باشید.

در انتهای این مقاله تیم سایت هوم آنلاین ، محصولات منتخب را جهت خریداری شما بزرگواران ارائه کرده است.

بهترین مدل میز عسلی

جنس و مدل صفحه میز عسلی

بیشترین قسمتی که از یک میز جلب توجه می کند، جنس و مدل صفحه آن است. امروزه صفحه میزهای عسلی در مدل ها و جنس های گوناگونی مانند MDF، شیشه، چوب، ملامینه، سنگ، فلز و حصیر طراحی و ساخته می شوند و شما نسبت به سلیقه و دکوراسیون خانه خود بهترین مدل میز عسلی خود را انتخاب و خریداری می کنید.

توصیه طراحان داخلی، برای افرادی که خانه هایی با دکوراسیون کلاسیک دارند، خرید بهترین مدل میز عسلی با صفحه چوب و سنگ می باشد. همچنین در بعضی از مدل ها میز عسلی جدید و شیک با صفحه ام دی اف نیز می تواند انتخاب زیبا و صحیحی باشد.

برای خانه هایی با دکوراسیون مدرن و امروزی، خرید میز عسلی شیشه ای،ملامینه و MDF بهترین گزینه می باشد.

مدل پایه های بهترین مدل میز عسلی

شکل ساختار پایه ها در میز عسلی بسیار مهم است و با تغییر مدل پایه ها، کل ساختار میز تغییر خواهد کرد. برای مثال میز عسلی سلطنتی نمی تواند پایه های ساده یا فلزی داشته باشد. قیمت میز عسلی سلطنتی شاید کمی بالاتر از سایر نمونه ها باشد و این به خاطر پایه های کنده کاری شده و یا ساخت پایه هایی مورب و پیچ دار می باشد.

در کل شکل پایه های یک میز ساختار آن را رقم می زند و بهترین مدل میز عسلی باید پایه هایی متناسب و مکمل با صفحه آن داشته باشد.

تعداد میز عسلی

تعداد میز عسلی از 1 تا 4 عدد متغیر است، البته اکثر میزهای عسلی 3 تایی هستند، که غالباً در مدل های تو در تو ساخته می شوند.میز عسلی 4 تایی غالباً مشتمل بر 3 میز تو در تو یا تاشو و یک میز جلو مبلی بزرگ می باشد، که اکثراً در یک مدل و یا در مدل هایی نزدیک به هم ساخته می شوند.

نکته: امروزه خرید میز عسلی تاشو بیشتر از قبل شده است.

نکات مهم در خرید میز عسلی

در خرید بهترین مدل میز عسلی باید به نکاتی مانند جنس، رنگ، جزئیات ساخت، قیمت، تعادل میز، پایه ها، صفحه، اندازه و ارتفاع توجه و دقت بسیاری کنید.

خرید میز عسلی

جنس میز عسلی

در خرید میز عسلی جدید و شیک به مرغوب بودن جنس آن توجه کنید، هنگام خرید به همه جای میز مخصوصاً جاهایی مانند زیر صفحه و پایه ها که دیده نمی شوند، دقت کنید تا پوسیدگی، رگه و سوراخ نداشته باشد. از خرید میزهای چوبی رگه دار خودداری کنید.

رنگ میز عسلی

در خرید بهترین مدل میز عسلی به کیفیت رنگ میز توجه کنید. رنگ باکیفیت جلوه‌ای خاص و زیبا به میز می بخشد و اگر رنگ میز چشم نواز نبود، از خرید آن خودداری کنید. همچنین به مشکل شره کردن رنگ روی میز و علی‌الخصوص پایه ها دقت کنید، در رنگ آمیزی های باکیفیت این مشکل به چشم نمی خورد.

جزئیات ساخت

همیشه در خرید سعی کنید بهترین مدل میز عسلی را انتخاب کنید. میز عسلی جزء دسته بندی دکوراسیون و دیزاین خانه شما محسوب می شود. از این رو در هنگام خرید به جزئیات و ظرافت ساخت میز عسلی دقت کنید. اگر ظرافت در ساخت رعایت نشده باشد، زیبایی ظاهری میز شما تحت تأثیر آن قرار خواهد گرفت.

تعادل میز عسلی

در هنگام خرید میز عسلی جدید و شیک به تعادل پایه های میز توجه کنید. بعضی از سازندگان زیاد به این مسئله دقت نمی کنند و پایه های میز را کوتاه و بلند نسبت به هم می سازند و بعد از اینکه میز ساخته شد، به صورت ثابت در یکجا نمی‌ایستد.

بیشتر بخوانید
خرید بهترین صندلی اپن با 40 مدل شیک و جدید
مقاومت پایه ها

انواع بهترین مدل میز عسلی پایه هایی زیبا و شیک دارند، ولی فقط زیبایی نباید مد نظر شما باشد. در هنگام خرید، سلامت پایه ها را تست کنید و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل کنید.

ارتفاع میز عسلی

در خرید میز عسلی به ارتفاع آن توجه کنید تا زیاد بلند یا کوتاه نباشد. ارتفاع میز عسلی و میز جلو مبلی باید هماهنگ و هم اندازه با نشمین گاه مبل باشد. البته این میزها در ارتفاع های گوناگون ساخته می شوند، که افراد نسبت به سلیقه خود آنها را انتخاب می کنند.

قیمت میز عسلی

قیمت میز عسلی در فروشگاه ما از 120 هزار تومان تا 8 میلیون تومان متغیر است.

بهترین مدل میز عسلی

از انواع بهترین مدل میز عسلی می توان از فارست، میزبان، لوتوس، لینا، کارینو، دکافرنیچر، زیبانو، ویانا، تیرداد، شفق، چشمه نور، ساغر، رویال، نارون، رنزو، سپنتا، نگین، گنجینه، ایکیا، وکیم ونیز و غیره نام برد.

معرفی این برندها این هیچ سودی برای تیم سایت هوم آنلاین ندارد و فقط جهت رفاه حال کاربران و انتخاب صحیح، این برندها برای شما بزرگواران معرفی می گردد.

بهترین مدل میز عسلی

امیدواریم این مقاله، شما عزیزان را در انتخاب و خرید بهترین مدل میز عسلی یاری کرده باشد.

تیم سایت هوم آنلاین بی صبرانه منتظر نظرات شما بزرگواران می باشد.

محصولات منتخب

برای مشاهده تصاویر منتخب در اندازه بزرگ، روی عکس کلیک کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *