خرید بهترین میز اتو با 36 مدل متنوع


شاید بیشتر افراد در خرید میز اتو به نکاتی که بعدها و در استفاده تبدیل به مشکل می شوند، دقت نکنند. یک میز اتو نامناسب کیفیت اتوکشی شما پایین آورده و اعصاب شما را برهم می زند. برای اینکه در زمان اتوکشی البسه خود با مشکل مواجه نشوید و بهترین میز اتو را انتخاب و خریداری نمایید، با راهنمای خرید میز اتو با سایت هوم آنلاین همراه باشید.

در انتهای این مقاله تیم سایت هوم آنلاین ، محصولات منتخب را جهت خریداری شما بزرگواران ارائه کرده است.

خرید میز اتو

سوال های متداول کاربران درباره‌ی میز اتو

ما در این مقاله سعی داریم به سوالات و ابهامات بیشتر کاربران نظیر میز اتو از کجا بخرم‌؟ بهترین برند میز اتو کدام است؟ ارتفاع استاندارد میز اتو چیست؟ بهترین میز اتو کمد دار جدید چه ویژگی هایی دارد؟ بهترین میز اتو خارجی کدام است؟ و سوالاتی از این قبیل که البته ممکن است سوال شما نیز باشد، جواب خواهیم داد.

توجه به انواع در خرید میز اتو

سازندگان بهترین میز اتو در انواع مختلفی نظیر ثابت یا کابینتی، متحرک یا پایه دار، نصبی یا پشت دری و نشسته محصولاتشان را به بازار عرضه می کنند و هرکس نسبت به سلیقه،بودجه و فضای خانه‌ی خود یکی از آنها را انتخاب می کند.

میز اتو کابینتی یا ثابت

همانگونه که از نام این محصول پیدا است، این میز اتو به صورت یک کابینت یا کمد کوچک و اغلب شبیه جا کفشی ساخته می شود. با خرید میز اتو کابینتی می توانید، اتو، سیم رابط و حتی لوازم خیاطی خود را در آن جای دهید. سازندگان بهترین میز اتو کمد دار جدید برای ساخت و تولید، اغلب از ورق MDF در رنگ های متنوع و زیبا استفاده می کنند و روی آن را با بالشتکی صاف به بهترین شکل پوشش می دهند.

اتو کردن با میز اتو کابینتی به خاطر حجم بالا بسیار راحت و خوشایند است، ولی به خاطر این وزن و حجم زیاد و جابه جایی سخت، خرید میز اتو برای خانه هایی با اتاق های کوچک توصیه نمی شود. همچنین به خاطر اینکه این محصول به یکی از اجزای ثابت اتاق خواب شما تبدیل می شود، در خرید میز اتو کابینتی به ظاهر و رنگ آن برای هماهنگ سازی با دیگر وسیله ها و دکوراسیون اتاق خوابتان، دقت فرمایید.

بهترین میز اتو پایه دار یا متحرک

خرید میز اتو پایه دار یکی از رایجترین انتخاب ها در بین افراد و علی‌الخصوص بانوان می باشد. انواع میز اتو پایه دار در عرض، طول و ارتفاع های گوناگون ساخته می شوند و شما در هنگام خرید میز اتو پایه دار باید به اندازه، جنس و هموار بودن صفحه یا همان بالشتک دقت کنید.

همچنین به استحکام، ارتفاع و تعادل پایه‌ی میز اتو را توجه کنید، چون اتو کردن در میزهایی با ارتفاع نامناسب و نامتعادل باعث خراب شدن کار اتوکشی و اعصاب خوردی می شود. تولید کنندگان انواع بهترین میز اتو پایه دار پایه هایی با قابلیت تنظیم ارتفاع طراحی و روانه بازار کرده‌اند.

بهترین میز اتو پشت دری یا نصبی

طراحی این میزهای اتو بسیار جالب بوده و دلیل استقبال مردم از این نوع به خاطر نگرفتن فضا از اتاق خواب است. این میزهای اتو به پشت درب اتاق خواب نصب شده و بالشتک آن توسط لولاهایی که در آن تعبیه شده است، بالا و پایین شده و در هنگام استفاده نکردن به پشت درب می چسبد و هیچ فضایی را اشغال نمی کند.

در خرید میز اتو به استحکام گیره هایی که به درب متصل می شوند، دقت فرمایید تا لرزش نداشته باشند. ولی در کل سازندگان بهترین میز اتو پشت دری به استحکام و کیفیت گیره ها در تولید محصولاتشان دقت می کنند.

نکته: میز اتو پشت دری یا نصبی را می توان به دیوار نیز پیچ کرد.

خرید میز اتو ، مدل نشسته

این میز ها مختص کسانی است که لباس های زیادی برای اتو دارند. در واقع این نوع مانند میز اتو پایه دار طراحی شده و تنها تفاوت میز اتو نشسته با نمونه‌ی پایه دار، در کوتاهی پایه ها می باشد و شما می توانید با خرید بهترین میز اتو نشسته، در حالتی که نشسته و به پشتی تکیه کرده‌اید، به راحتی کار اتوکشی را انجام دهید.

نکات مهم در خرید میز اتو

اگر به دنبال خرید بهترین میز اتو هستید باید به نکاتی از قبیل کیفیت بالشتک و روکش آن، استحکام و تعادل پایه ها، قابلیت تنظیم ارتفاع، وجود سیم رابط، ویژگی های جانبی، اندازه و ضخامت بالشتک، قیمت و برند آن توجه کنید.

کیفیت بالشتک

اصلی‌ترین مسئله در خرید میز اتو کیفیت بالشتک آن می باشد. در هنگام خرید به هموار بودن بالشتک دقت کنید، که با یک دست کشیدن بر روی بالشتک به کیفیت آن پی خواهید برد. همچنین سازندگان بهترین میز اتو بالشتک های منفذ دار برای عبور گرما و بخار آب برای محصولاتشان در نظر می گیرند.

اندازه و ضخامت بالشتک

سازندگان انواع بهترین میز اتو ، ضخامت بالشتک های خود را 1ز 5 تا 10 میلیمتر در نظر می گیرند. همچنین عرض بالشتک باید بین 30 تا 40 سانتیمتر و طول مناسب برای میز اتو باید 90 تا 130 سانتیمتر باشد.

جنس روکش

بهترین روکش برای بالشتک میز اتو، باید از جنس پنبه و سیلیکون باشد. اگر بعد از خرید میز اتو به این مسئله پی بردید، بهتر است یک روکش از این جنس ها بر روی بالشتک خود تهیه کنید. جنس نامرغوب روکش ممکن است رنگ خود را به لباس منتقل کرده یا در برابر گرمای اتو مقاوم نبوده و به لباس بچسبد.

قابلیت تنظیم ارتفاع

ممکن است به غیر از بانوی خانه، افراد دیگر هم از میز اتو استفاده کنند. برای این منظور خرید بهترین میز اتو با قابلیت تنظیم ارتفاع بهترین گزینه است. البته اگر از میز اتویی را پسند کردید که این قابلیت را ندارد، لازم نیست زیاد وسواس به خرج دهید.

نکته: ارتفاع استاندارد میز اتو در حدود 75 سانتیمتر می باشد.

تعادل میز اتو

مشکل عدم تعادل بیشتر در میزهای پایه دار دیده می شود، به همین خاطر در هنگام خرید دقت کنید پایه های میز به شکل متقاطع یا ضربدری یا X باشند.

وجود سیم رابط

سازندگان انواع بهترین میز اتو در تولید، برای راحتی کار و دسترسی آسان به برق، در ساخت محصولاتشان یک سیم رابط نیز به ساختار آن اضافه کرده‌اند.

ویژگی های جانبی میز اتو

در خرید میز اتو به وجود قسمت نسوز برای قرار دادن اتوی داغ روی آن دقت کنید. همچنین وجود ژانت برای اتو کردن آستین و سر شانه بلوز، قفل کودک جهت بر هم نخوردن ارتفاع میز، آویز لباس و سیم رابط از دیگر ویژگی های جالب بهترین میز اتو می باشد.

قیمت میز اتو

قیمت میز اتو در فروشگاه ما از 100 هزار تومان تا 3 میلیون تومان متغیر است و هر کس نسبت به سلیقه، کارایی و بودجه خود یکی از آنها را انتخاب می کند.

بهترین برند میز اتو

از انواع بهترین برند میز اتو می توان از آرتیستون، یونیک، لایف هایت، زیلان وود، ایکیا، شایگان برایتون، براسیانا، اسپرینگ، پرفکت هوم، نیو لایف، وانیلی، یونیلوکس، لیون، آکیلیس، میلانو هوم، هنری، اونلی، همیلتون، ژینورا، پیکوک، کاجین، ام جی اس، پایون، ای ای سی، نیلو، هدیه، یونی وان، تلن، صب ایران، عروس، لایکو و زرین نام برد.

نکته: میز اتو آرتیستون، میز اتو یونیک و میز اتو عروس بیشتر از سایر نمونه ها توسط کاربران جستجو شده است.

بهترین میز اتو خارجی

از بهترین میز اتو خارجی می توان از نیولایف، هنری، همیلتون، پرفکت هوم و غیره نام برد.

معرفی این برندها این هیچ سودی برای تیم سایت هوم آنلاین ندارد و فقط جهت رفاه حال کاربران و انتخاب صحیح، این برندها برای شما بزرگواران معرفی می گردد.

امیدواریم این مقاله، شما عزیزان را در انتخاب و خرید بهترین میز اتو یاری کرده باشد.

تیم سایت هوم آنلاین بی صبرانه منتظر نظرات شما بزرگواران می باشد.

محصولات منتخب

برای مشاهده تصاویر منتخب در اندازه بزرگ، روی عکس کلیک کنید.

با کلیک روی قسمت “مشاهده قیمت” و انتقال به صفحه خرید، می توانید رنگ میز اتوی خود را تعیین کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *