بهترین پنکه ایستاده چی بخرم‌؟ خرید 34 مدل پرقدرت

بهترین پنکه ایستاده چی بخرم‌

بهترین پنکه ایستاده چی بخرم‌؟ یکی از وسیله هایی که در فصل تابستان برای رهایی از گرما به کمک ما می آید، پنکه ایستاده است. با وجود انواع کولرهای آبی و گازی باز هم بیشتر افراد به دلیل ایجاد گردش هوای سالم و یکنواخت به فکر خرید پنکه ایستاده می افتند. امروزه انواع جدیدترین مدل پنکه ایستاده در طرح ها، مارک ها و قابلیت های مختلف و جالب تولید و روانه بازار می گردند. به همین جهت در هنگام خرید باید به قیمت پنکه ایستاده نسبت به امکانات و قابلیت های آن دقت شود. برای آشنایی بیشتر با راهنمای خرید پنکه ایستاده با سایت هوم آنلاین همراه باشید.

در انتهای این مقاله تیم سایت هوم آنلاین ، محصولات منتخب را جهت خریداری شما بزرگواران ارائه کرده است.

بهترین پنکه ایستاده چی بخرم

بهترین پنکه ایستاده چی بخرم‌

انواع مدل های پنکه ایستاده

در پاسخ به سوال بهترین پنکه ایستاده چی بخرم‌؟ باید بگوییم امروزه پنکه های ایستاده در انواع مختلفی مانند پنکه ایستاده بدون پره ، پنکه ایستاده رطوبت ساز ،پنکه ایستاده مه پاش تولید می شوند. پنکه های ایستاده امروزی علاوه بر تقویت موتور برای کارایی بهتر با طراحی بروز به یکی از عناصر دکوراسیون خانه تبدیل شده‌اند.

پنکه ایستاده بدون پره چیست؟

بهترین پنکه ایستاده چی بخرم‌

پنکه بدون پره نخستین با در سال 2009 میلادی توسط “جمیز دایسون” مخترع بریتانیایی که سشوار بدون پره را نیز اختراع کرده بود، ساخته شد. اولین بار ساخت این پنکه با مشکل زیاد بودن صدا مواجه شد. ولی جمیز دایسون پا پس نکشید و با صرف هزینه 60 میلیون دلاری و استخدام 65 مهندس مجرب و نامی بعد از ساخت 640 نمونه آزمایشی موفق شد، این مشکل را با طراحی سوراخ های گوش ماهی شکل برطرف کرده و پنکه بدون پره را با حداقل صدا تولید کند.

نوع کار پنکه بدون پره به این طریق است که پره های آن داخل پایه استوانه‌ای شکل آن پنهان شده و توسط موتور تعبیه شده که پره ها را می چرخاند، هوا به داخل دستگاه نفوذ کرده و در این حین هوای مکش شده به درون حلقه‌ی فوقانی رسیده و از سوراخ های گوش ماهی شکل که در حلقه طراحی شده به بیرون منتقل می شود. همچنین در هنگام خروج هوا و برخورد مولکول ها به هم، شدت باد قابل توجهی ایجاد می شود و به کمک قانون فیزیک “inducement and entrainment” مصرف برق به مراتب پایین تری نیز دارد.

پنکه ایستاده رطوبت ساز چیست؟

بهترین پنکه ایستاده چی بخرم‌

خنکی پنکه ایستاده رطوبت ساز به مراتب بیشتر از سایر نمونه ها می باشد. این پنکه دارای مخزنی است که آب را در خود جای می دهد و علاوه بر خانه در گلخانه ها و کارگاه ها و مکان هایی که نیاز به رطوبت هوا دارند، استفاده می شود. کاربرانی که پنکه ایستاده رطوبت ساز را خریداری کرده‌اند، بسیار ابراز رضایت می کنند.

پنکه ایستاده مه پاش چیست؟

بهترین پنکه ایستاده چی بخرم‌

کارایی این پنکه نیز همانند پنکه رطوبت ساز است و علاوه بر استفاده از خنکی بیش از حد آن در خانه، می توان از تولید مه آن در نمایشگاه ها و میهمانی ها استفاده کرد.

پنکه پره فلزی بهتره یا پلاستیکی‌؟

بهترین پنکه ایستاده چی بخرم‌

پنکه های پره فلزی قدیمی میزان باددهی بیشتری نسبت به نوع پلاستیکی داشتند. ولی امروزه پره های پلاستیکی به دلیل جنس مرغوب و مقاوم همانند پره های فلزی کارایی دارند. از این رو در خرید پنکه ایستاده یا معمولی، نگران این موضع نباشید.

شاید این مقاله هم براتون مفید باشه:
خرید صندلی راک مدرن با 35 مدل جدید و شیک

نکات مهم در خرید پنکه ایستاده

بهترین پنکه ایستاده چی بخرم‌

در خرید پنکه ایستاده به میزان باددهی، سرعت گردش پروانه ها، قدرت موتور، برند، وزن و توان مصرفی که در دفترچه راهنما ثبت شده، دقت فرمایید. همچنین در هنگام خرید به تعداد پره ها، قابلیت تنظیم ارتفاع، قیمت، زیبایی ظاهری و رنگ، وجود ریموت کنترل و فاصله‌ی سیم های قاب پنکه توجه کرد.

میزان باددهی: در خرید پنکه ایستاده به میزان باددهی که در دفترچه راهنما بر حسب مترمکعب بر دقیقه درج می شود دقت کنید. هر چه میزان این عدد بالاتر باشد، پنکه شدت باد بیشتری را به بیرون منتقل می کند.

قدرت موتور: این نکته نیز در درون دفترچه درج می شود. با خرید بهترین مارک پنکه ایستاده دیگر مشکلی از جهت خرابی یا افت قدرت موتور نخواهید داشت.

وزن: توجه به وزن در خرید پنکه ایستاده از دیگر نکاتی است که باید به آن دقت کرد. به دلیل اینکه پنکه در فصل سرما به انباری منتقل می شود و یا ممکن است مکان آن در خانه مرتب جا به جا شود. در هنگام خرید بهتر است پنکه‌ای با وزن کم را خریداری نمایید.

سرعت گردش پروانه ها: سرعت گردش پروانه ها در انتقال و شدت باد در پنکه بسیار مهم است، که بر حسب دور در دقیقه محاسبه می شود. در خرید پنکه ایستاده به این نکته توجه ویژه‌ای داشته باشید.

تعداد پره ها: تعداد پره ها رابطه‌ی مستقیم با شدت باد خروجی دارد. پس در هنگام خرید پنکه ایستاده سعی کنید تعداد پره های آن کم نباشد.

قابلیت تنظیم ارتفاع: شاید در هنگام خرید این قابلیت زیاد برای شما اهمیت نداشته باشد. ولی وقتی در تابستان روی کاناپه به خواب نیمروزی می روید و شدت گرما شما را اذیت می کند، آنجاست که قابلیت تنظیم ارتفاع پنکه ایستاده اهمیت خود را نشان خواهد داد.

زیبایی ظاهری و رنگ: در خرید پنکه ایستاده به رنگ و طرح آن دقت کنید و سعی کنید با دیگر وسایل منزلتان هماهنگ باشد.

ریموت: یکی دیگر از امکانات جالب پنکه های امروزی وجود ریموت کنترلر می باشد، که توسط آن از راه دور می توانید شدت و جهت باد را کنترل کرده و همچنین با ریموت می توانید پنکه را خاموش یا روشن کنید.

فاصله‌ی سیم های قاب پنکه: کودکان کنجکاو ممکن است دست خود را نزدیک پره های در حال حرکت کنند. کم بودن فاصله قاب سیمی جلوی پنکه احتمال خطراتی از قبیل آسیب رسیدن به دست کودکان را به صفر برساند.

بهترین مارک پنکه ایستاده

بهترین پنکه ایستاده چی بخرم‌

ما در قسمت “محصولات منتخب” انواع بهترین برند پنکه ایستاده را برای شما گلچین کرده‌‌ایم و در پاسخ کاربرانی که پرسیده‌اند پنکه ایستاده چه مارکی خوبه‌؟ باید بگوییم از بهترین برند ها می توان از ویداس، فلر، تکنو، پارس خزر، مایدیا، تولیپس، نانیوا، سیماران، فکر، راد سیستم، ارشیا، فنگدا، مگامکس، روتل، هاردستون، ماهسونیکف لونا، کاکس، گوسونیک، بیشل، برفاب، اینترنشنال آنیل، گیلبرتون، آگزیدو، هانوور، هوکوپلاس، پلارتک، پرونی و تکنو نام برد.

معرفی این برندها این هیچ سودی برای تیم سایت هوم آنلاین ندارد و فقط جهت رفاه حال کاربران و انتخاب صحیح، این برندها برای شما بزرگواران معرفی می گردد.

قیمت پنکه ایستاده

بهترین پنکه ایستاده چی بخرم‌

در فروشگاه سایت هوم آنلاین گلچینی از بهترین پنکه های ایستاده را برای شما جهت خریداری قرار داده‌ایم که قیمت انواع پنکه های ایستاده از 700 هزار تومان تا 5 میلیون تومان متغیر است.

امروزه جنس های تقلبی و غیر اصل زیادی با ظاهری شیک در بازار دیده می شوند. برای دست یابی به بهترین پنکه ایستاده توصیه ما به شما، خرید از سایت های معتبر می باشد. چون به دلیل قوانین سختگیرانه فضای مجازی، هیچ سایت معتبری اعتبار خود را فدای سود بیشتر نمی کند. با این تفاسیر به افرادی که قبل از خرید مردد هستند و مرتب می پرسند بهترین پنکه ایستاده چی بخرم‌؟ می توان کاملاً حق داد.

نکته: برای خرید بهترین پنکه ایستاده از فروشگاه سایت ما به قسمت “محصولات منتخب” مراجعه فرمایید.

امیدواریم این مقاله، به سوال شما عزیزان که پرسیده بودید بهترین پنکه ایستاده چی بخرم‌؟ جواب داده باشد.

تیم سایت هوم آنلاین بی صبرانه منتظر نظرات شما بزرگواران می باشد.

محصولات منتخب

برای مشاهده تصاویر منتخب در اندازه بزرگ، روی عکس کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *