بهترین چراغ قوه چی بخرم‌؟ خرید 32 مدل پرنور

بهترین چراغ قوه های موجود در بازار جهان

امروزه انواع بهترین چراغ قوه ها با امکانات و قابلیت های جالب و جذابی که فرای تصور و تخیل ماست، وارد بازار شده‌اند. شاید چراغ قوه یک ابزار کاملاً ضروری خانه برای بیشتر افراد به نظر نیاید، ولی این وسیله‌ی بسیار کارآمد در زمان قطعی برق و یا در مواقعی که حوادث و بلایای طبیعی مانند طوفان، زلزله و سیل شکل می گیرد، اهمیت خود را به رخ می کشد.

چراغ قوه برای عاشقان طبیعت و برای کوهنوردان و غارنوردان یک وسیله مهم و ضروری محسوب می شود، از این رو چند سالی است انواع چراغ قوه ماورا بنفش (UV)، اولایت (Olight)، شکاری، شارژی و از همه مهمتر چراغ قوه پلیسی محبوبیت خاصی بین مردم جهان پیدا کرده است. برای آگاهی بیشتر و بهتر از این محصول با راهنمای خرید چراغ قوه با سایت هوم آنلاین همراه باشید.

در انتهای این مقاله تیم سایت هوم آنلاین ، محصولات منتخب را جهت خریداری شما بزرگواران ارائه کرده است.

بهترین چراغ قوه

لومن چیست؟

لومن واحد سنجش و اندازه گیری مقدار نور یک منبع نور می باشد. اگر بخواهیم ساده تر بیان کنیم، لومن مقدار نوری است که از یک منبع نور ساطع می شود و ما می توانیم آن را رویت کنیم. برای مثال هرچقدر مقدار لومن یک چراغ قوه زیاد باشد، روشنایی آن نیز بیشتر است.

انواع چراغ قوه

چراغ قوه چی خوبه

سازندگان بهترین چراغ قوه ها، محصولات خود را طبق نیاز مردم و سلایق مختلف طراحی و در انواع مختلف نظیر چراغ قوه دستی، پیشانی، پروژکتوری، فانوسی و زمینی وارد بازار کرده‌اند.

خرید چراغ قوه دستی

چراغ قوه چی خوبه

امروزه چراغ قوه های دستی در انواع و قابلیت گوناگون ساخته می شوند. چراغ قوه های دستی می تواند به صورت ساده و سنتی که در گذشته نمونه های مختلف آن را دیده‌ایم باشند و یا به شکل امروزی و پیشرفته که در ادامه مقاله به چند نمونه از بهترین چراغ قوه های دستی اشاره خواهیم کرد، باشند. با این همه خرید چراغ قوه های دستی بیشتر از سایر نمونه ها در سرتاسر جهان ثبت شده است.

خرید چراغ قوه پیشانی

این نوع چراغ قوه ها توسط بندهایی به پیشانی بسته می شوند. چراغ اکثر این نمونه های ال ای دی می باشد و نور به صورت مستقیم از آن منتشر می شود. خرید بهترین چراغ قوه پیشانی برای کوهنوردان، معدن کاران و مکانیک ها ضروری است.

خرید چراغ قوه فانوسی

بیشتر چراغ قوه های فانوسی دارای لامپ های هالوژنی و یا چراغ هایی که نور را پخش می کنند، هستند. این چراغ قوه ها که اغلب به شکل فانوس سنتی ساخته می شوند، برای آویزان کردن در یک محل مناسب می باشند.

خرید چراغ قوه پروژکتوری

خرید بهترین چراغ قوه پروژکتوری به خاطر منتشر کردن نور در عرض و طول زیاد بیشتر از قبل دیده می شود. این چراغ قوه ها برای نگهبانان و برای روشنایی یک سطح بسیار وسیع مناسب است.

خرید چراغ قوه زمینی

این چراغ قوه ها کاربردهای گوناگونی دارند، ولی خرید بهترین چراغ قوه زمینی برای رانندگان ماشین های سنگین یک امر ضروری است. در مواقعی که در بزرگراه های خطرناک ماشین نیاز به تعمیر یا تعویض لاستیک داشته باشد، توسط این نمونه دیگر راننده ها را متوجه خواهیم ساخت تا حوادثی از قبیل تصادفات جاده‌ای خطرناک رخ ندهد. البته عاشقان طبیعت نیز از این نوع چراغ قوه برای شب نشینی های دوستانه در هوای آزاد استفاده می کنند.

شاید این مقاله هم براتون مفید باشه:
قیمت بهترین دریل شارژی + خرید 40 مدل پرقدرت

نکات مهم در خرید چراغ قوه

چراغ قوه چی خوبه

در خرید چراغ قوه به وزن، توان روشنایی (لومن)، برد نور، باطری، حالت های نور دهی گوناگون، مقاومت و قابلیت ضد آب بودن آن توجه کنید.

وزن

در خرید چراغ قوه به وزن آن توجه کنید. برای مثال در مواقعی که لازم است چراغ قوه را به مدت طولانی در دست نگه داشته و حمل کنیم، چراغ قوه هایی با وزن زیاد شما را خسته می کند.

توجه به میزان روشنایی

توجه به مقدار لومن یا توان روشنایی از نکاتی است که بیشتر افراد به آن توجه نمی کنند. در خرید بهترین چراغ قوه به مقدار لومن توجه کنید و سعی کنید محصولی با لومن بالا خریداری کنید، تا فضای نورانی تری برای شما به ارمغان بیاورد.

توجه به برد نور در خرید چراغ قوه

در خرید چراغ قوه به برد نور که به صورت متراژ در روی جعبه درج شده است، دقت نمایید. انواع بهترین چراغ قوه ها با بردهای گوناگون در فروشگاه ما موجود هستند و هر کس نسبت به نیاز خود آن را انتخاب می کند.

باطری

در هنگام خرید به نوع باطری چراغ قوه دقت کنید. امروزه چراغ قوه های شارژی با باطری های لیتیومی ساخته می شوند. این نمونه ها در زمان اتمام شارژ به راحتی همانند یک تلفن همراه شارژ می شوند. ولی طبیعت گردان به خاطر در دسترس نبودن منبع تغذیه در مکان هایی مانند کوه یا بیابان، چراغ قوه هایی را که با باطری های قلمی و یا دیگر باطری ها کار می کنند، ترجیح می دهند.

حالت های گوناگون نوردهی

امروزه سازندگان انواع بهترین چراغ قوه ها برای محصولاتشان قابلیت تغییر حالت نوردهی اضافه کرده‌اند. این قابلیت به شما کمک می کند، برای هر فضایی نور مخصوص آن فضا را، از چراغ قوه ساطع کنید.

ضد آب بودن

تولید کنندگان بهترین چراغ قوه ها محصولات خود را ضد آب طراحی کرده و می سازند. این چراغ قوه ها در زیر بارش باران و برف به صورت عادی کار می کنند. حتی بعضی از بهترین چراغ قوه ها در عمق 2 الی 4 متری آب نیز فعال هستند.

بهترین چراغ قوه های موجود در بازار جهان و فروشگاه ما

چراغ قوه چی خوبه

در زیر قصد داریم چند نمونه از بهترین چراغ قوه های جهان را همراه با قابلیت های جذاب آنها برای شما به نمایش بگذاریم.

چراغ قوه لنزر

چراغ قوه چی خوبه

این محصول را چراغ قوه UV یا چراغ قوه ماورابنفش نیز می نامند. با این محصول به آسانی می توان جانوران ریز مانند عقرب را مشاهده کرد. همچنین یک وسیله مهم جهت کنترل و اطمینان از تقلبی نبودن اسکناس، پاسپورت و غیره می باشد. چراغ قوه ماورا بنفش برای ضدعفونی کردن لوازم گوناگون، آب آشامیدنی و زخم ها به کار می رود.

خشک کردن جوهر، ماسک صورت و انواع لوازم آرایشی از دیگر قابلیت های جالب این محصول است. چراغ قوه UV به کمک اشعه ماورا بنفش به رشد گیاهان نیز کمک می کند.

خرید 1

چراغ قوه دستی نایت کر مدل تی ام 28 نیوپلاس

چراغ قوه چی خوبه

این محصول حداکثر با توان روشنایی 6000 لومن و برد 655 متر طول و عرض 370 متر خود را یکی از بهترین ها معرفی می کند. این نمونه تا 8 حالت نوردهی از 2 تا 6000 لومن بوده و دارای یک صفحه نمایشگر OLED جهت آگاه کردن کاربر از میزان لومن، ولتاژ باطری، مدت زمان باقیمانده برای روشنایی و حرارت داخلی چراغ قوه می باشد.

بدنه و رویه این محصول جالب از آلومینیوم آنودایز شده، ساخته شده و در برابر ضربه، افتادن از ارتفاع و رطوبت مقاوم است. همچنین این چراغ قوه پلیسی در رده نظامی بوده و در عمق 2 متری آب قابل استفاده می باشد.

خرید 1

چراغ قوه فکر جارو شارژی دار

چراغ قوه چی خوبه

این محصول یکی از کارآمدترین و بهترین چراغ قوه ها، بیشتر برای استفاده در اتومبیل می باشد. این نوع با جای فندک ماشین شارژ شده و علاوه بر ایجاد روشنایی به عنوان جارو شارژی نیز استفاده می شود. از دیگر قابلیت های این چراغ قوه وجود چراغ خطر است که در مواقعی که اتومبیل شما نیاز به تعمیر در حاشیه جاده ها و بزرگراه ها دارد، می توان از آن استفاده کرد.

خرید 1

بهترین مارک چراغ قوه

چراغ قوه چی خوبه

از بهترین برندهای چراغ قوه می توان از نایت کر، لنزر، فکر، اسمال سان، فنیکس، پتزل، نکس تول، فاینس،کووآ، ویها، برننشتول، کلمن، نووا، مگ لایت، اس تی ای، سوناشی، رونیکس، جی پاس، آروا، کنزاکس، باسئوس، اکتینو و غیره نام برد.

معرفی این برندها این هیچ سودی برای تیم سایت هوم آنلاین ندارد و فقط جهت رفاه حال کاربران و انتخاب صحیح، این برندها برای شما بزرگواران معرفی می گردد.

قیمت چراغ قوه

چراغ قوه چی خوبه

در فروشگاه ما انواع بهترین چراغ قوه از 10 هزار تومان تا 10 میلیون تومان موجود است. البته با مراجعه به قسمت محصولات منتخب و کلیک روی گزینه‌ی خرید به صفحه خرید محصول منتقل می شوید. در آن صفحه با یک کلیک روی نام “چراغ قوه” در خط زیر “دسته بندی کالاها” به تمامی محصولات موجود دست خواهید یافت و می توانید از بین چند صد محصول، بهترین چراغ قوه خود را انتخاب و خریداری نمایید.

امیدواریم این مقاله، شما عزیزان را در خرید بهترین چراغ قوه یاری کرده باشد.

تیم سایت هوم آنلاین بی صبرانه منتظر نظرات شما بزرگواران می باشد.

محصولات منتخب

برای مشاهده تصاویر منتخب در اندازه بزرگ، روی عکس کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *