بهترین گیرنده دیجیتال تلویزیون + خرید ارزان

راهنمای خرید گیرنده دیجیتال تلویزیون

بهترین گیرنده دیجیتال تلویزیون چی بخرم؟ امروزه پخش کیفیت تصویر دیجیتال توسط سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گسترش یافته و انواع فیلم ها و برنامه های تلویزیونی با کیفیت بالا و HD نمایش داده می شود. با این تفاسیر خرید بهترین گیرنده دیجیتال تلویزیون مورد تایید صدا و سیما بیشتر از قبل احساس می شود.

دقیقاً نمی توان از بهترین مارک گیرنده دیجیتال(ستاپ باکس) برای تلویزیون نام برد، چون کارایی اصلی همه گیرنده ها یکسان است. تنها علتی که تنوع قیمت گیرنده تلویزیون را رقم می زند، امکانات و قابلیت های اضافه‌ای است که در آنها گذاشته شده است. به دلیل تفاوت قیمت بسیار اندک به هیچ عنوان به دنبال خرید گیرنده تلویزیون ارزان بی کیفیت نباشید. در انتهای این مقاله بهترین و ارزانترین گیرنده دیجیتال تلویزیون و انواع گیرنده دیجیتال USB برای خرید ارائه شده است.

در انتهای این مقاله محصولات منتخب جهت خریداری شما بزرگواران ارائه شده است.

بهترین گیرنده دیجیتال تلویزیون

بهترین گیرنده دیجیتال تلویزیون

بهترین مارک گیرنده دیجیتال برای تلویزیون کیفیت پورت خروجی بالایی دارند و تصاویری که توسط گیرنده دریافت می شود، از لحاظ وضوح و اندازه شبیه تصاویری است که دستگاه دی وی دی پخش می کند.

کابل های کامپوننت در بهترین گیرنده دیجیتال تلویزیون

تصاویری که توسط کابل های کامپوننت (Component) بر روی نمایشگر تلویزیون ظاهر می شود، کیفیت بالایی دارند.

نقش کابل HDMI در بهترین گیرنده دیجیتال تلویزیون

کیفیت تصویر توسط کابل HDMI با کابل کامپوننت فرق چندانی ندارد، ولی تفاوت این کابل ها با سایر کابل های عادی و بی کیفیت در انتقال بیشتر اطلاعات است. به طوری که کیفیت تصویر توسط این نوع کابل بسیار بهتر و بالاتر از نمونه های دیگر است.

قطعات داخلی و تأثیر آن در قیمت گیرنده تلویزیونی

قیمت گیرنده تلویزیونی نسبت به کیفیت قطعات داخلی آن متغیر است. انواع بهترین گیرنده دیجیتال تلویزیون از قطعات داخلی باکیفیت با برندهای معتبر استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید
نکات مهم در خرید تلویزیون و بررسی تخصصی ویژگی ها+خرید

پشتیبانی از فرمت ها

بهترین گیرنده دیجیتال تلویزیون در اکثر فرمت های ویدئویی مانند AVI،MKV،MP4،MOV،WMV،MTS و فرمت های صوتی مانند MP3،AAC،WAV و فرمت های تصویری (عکس) مانند PNG،BMP،JPG باید کار کند.

چگونه گیرنده دیجیتال را راه اندازی کنیم؟

اول از همه گیرنده را به برق وصل کنید و آنتن را توسط کابل (سیم آنتن) و فیش که در گذشته مستقیم به تلویزیون وصل می شد را به گیرنده متصل کنید و یک کابل آنتن کوتاه توسط فیش از گیرنده به تلویزیون وصل می شود. بعد کابل کامپوننت را که سر آنها فیش های رنگی همسان با جا فیشی تلویزیون دارد را از دستگاه به تلویزیون متصل کنید. بعد توسط کنترل گیرنده وارد منوی فارسی شوید و تمام کانال های صدا و سیمای ایران را جستجو کنید.

بیشتر بخوانید
خرید میز تلویزیون مدرن و بررسی نوع، مدل و کیفیت 2020

درک کیفیت بهترین گیرنده دیجیتال تلویزیون

کیفیت بالای بهترین گیرنده دیجیتال تلویزیون را وقتی درک می کنیم که وقتی در مجاورت آن با تلفن همراه کار می کنید، خللی در تصویر مشاهده نشود و مهمتر از همه وقتی شرایط جوی دگرگون شد(بارش باران،برف یا وزش شدید باد)، بدون ایجاد خط و خش همان تصویر باکیفیت را مشاهده کنید.

 گیرنده دیجیتال مورد تایید صدا و سیما

دلیل خرید گیرنده دیجیتال مورد تایید صدا و سیما به این خاطر است که وقتی سیستم پخش توسط صدا و سیما عوض شود، دستگاه ما باز از آن سیستم پشتیبانی کند. در غیر اینصورت ممکن است در حین عوض شدن سیستم، شما چند کانال اصلی را از دست بدهید. در ضمن بهترین گیرنده دیجیتال تلویزیون مورد تایید صدا و سیما در صورت امکان، تصویر را با کیفیت HD و FULL HD نیز پخش می کند.

نکته : در هنگام خرید گیرنده دیجیتال تلویزیون دقت کنید، ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش داشته باشد.

بهترین گیرنده دیجیتال تلویزیون

شما بزرگواران در قسمت محصولات منتخب می توانید بهترین گیرنده دیجیتال تلویزیون را انتخاب فرمایید.

تیم سایت هوم آنلاین همیشه بی صبرانه منتظر نظرات شما بزرگواران است.

محصولات منتخب


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *