جارو شارژی خوب چی بخرم؟ خرید جارو شارژی های پرقدرت

جارو شارژی خوب چی بخرم ؟ چندین سال قبل، با اختراع جاروبرقی تحولی شگرف در نظافت خانه به وجود آمد. افراد با خرید این دستگاه خود را از اذیت های جاروی دستی راحت کردند. حال چند سال است، جارو شارژی با انواع مختلف وارد بازار و خانه های ما شده است و روز به روز این اختراع تکمیل و قابلیت های جدید و جالبی به آن اضافه می شود. جارو شارژی اغلب در چند نوع دستی ، خودرو ، هوشمند و جارو شارژی عصایی مورد توجه افراد قرار گرفته است. بعضی از این جاروها با باتری لیتیومی و موتور اینورتر ساخته می شوند و فیلتر این جاروها قابل شستشو می باشد. به خاطر تنوع کارایی، قیمت و برند این سوال قبل از خرید جارو شارژی پیش می آید که، جارو شارژی خوب چی بخرم ؟ با مطالعه دقیق راهنمای خرید جارو شارژی در این مقاله با ما همراه باشید.

در انتهای این مقاله، محصولات منتخب جهت خریداری برای شما بزرگواران ارائه شده است.

راهنمای خرید جارو شارژی

توصیه های پزشکی در هنگام جارو کردن

خرید جارو شارژی عصایی

پیشنهاد ما به شما برای خرید جارو شارژی عصایی این است که، جارو شارژی با دسته‌ی بلند خریداری نمایید. در هنگام جارو کشیدن با جارو شارژی دسته کوتاه شما مجبورید به جلو خم شوید که این در دراز مدت باعث درد در ناحیه کمر می شود، البته بعضی افراد موقع استفاده از جارو دسته بلند نیز خم می شوند که پزشکان شما را بارها از این کار منع کرده اند. اگر اقدام به خرید جارو شارژی دستی کردید، در هنگام جارو کردن به حالت نشسته و صاف این کار را انجام دهید.

نکته : جارو شارژی عصایی را در بعضی از فروشگاه های اینترنتی، ” جارو شارژی پارویی ” نیز نام می برند.

در هنگام استفاده از جارو شارژی عصایی یا مدل های دیگر در جاهای پر گرد و غبار یا تخلیه محفظه جارو، از ماسک استفاده کنید. چون ریزگردها گاهی اوقات بسیار خطرناک می شوند.

جارو شارژی خوب چی بخرم

باتری لیتیومی (lithium-ion battery) در جارو شارژی

جارو شارژی خوب چی بخرم

جارو شارژی هایی هستند که از باتری های مختلف استفاده می کنند، برای مثال سازندگان جارو شارژی عصایی با برند معتبر، باتری لیتیومی را جایگزین کرده اند.

این باتری تراکم انرژی و چگالی بالا و عمر طولانی دارد و از فلز لیتیوم ساخته شده است و در هنگام کم شدن شارژ باتری توسط یک مدار که داخل آن تعبیه شده است، آلارم می دهد. سعی کنید قبل از خرید، راهنمای خرید جارو شارژی که در داخل جعبه قرار داده شده است را مطالعه کنید، تا از امکانات جارو شارژی مانند داشتن باتری لیتیومی، آگاه شوید.

رهنمای خرید جارو شارژی با باطری لیتیومی

موتور اینورتر در جارو شارژی

جارو شارژی خوب چی بخرم

اینورتر چیست؟ اینورترها کنترل سرعت یا گشتاور موتورهای الکتریکی را ارائه می دهند.

موتور اینورتر (Inverter) را موتور خطی نیز می نامند، این موتور جریان متناوب را با فرکانس دلخواه به خود می رساند و خود را با سرعتی دلخواه تنظیم می کند. این موتور می تواند، دور موتور را کم و زیاد کند، که این قابلیت مصرف انرژی و استهلاک موتور را کاهش می دهد و عمر موتور را بالا می برد.

اینورتر در موقع استارت جریان برق را بالا می برد و در موقع کار کردن به اندازه ممکن جریان برق را کاهش می دهد. این قابلیت نیز استهلاک موتور را کاهش می دهد و در نتیجه عمر دستگاه و اکثر قطعات داخلی بالا می رود و مصرف برق را به طور چشمگیری پایین می آورد.

جارو شارژی خوب چی بخرم

راهنمای خرید جارو شارژی خودرو

جارو شارژی خوب چی بخرم

اکثر ما وقتی در کف اتوموبیل خود با زباله هایی ریز مواجه می شویم حالت ناخوشایندی به ما دست می دهد و وقتی به کارواش مراجعه می کنیم، آنگونه که دلخواهمان است کف خودرو تمیز نمی شود و باقیمانده‌ی زباله ها بیشتر اذیتمان می کند. با خرید جارو شارژی برای خودرو این مشکل را برطرف کنید.

جارو شارژی خودرو به جای فندک اتوموبیل وصل شده و شارژ می شود و می توانیم آن طور که دلمان می خواهد، آن را تمیز کنیم.

راهنمای خرید جارو شارژی خودرو

راهنمای خرید جارو شارژی هوشمند

جارو شارژی خوب چی بخرم

بعد از اختراع جارو شارژی های هوشمند آنگونه که انتظار می رفت از آنها استقبال نشد. جارو شارژی هوشمند بسیار کارآمد و جالب کار می کند و در وقت صرفه جویی می شود. به طوری که ما می توانیم مشغول مطالعه یا آشپزی باشیم و جارو شارژی کار جارو و تمیز کردن خانه را به تنهایی انجام دهد.

این جاروها یک حافظه و هوش مصنوعی و یک سنسور دارند، به طوری که بعد از خرید جارو شارژی هوشمند، توسط تلفن همراه خود مختصات و پلان مبلمان خانه با تمام جزئیات را وارد حافظه‌ی آن می کنیم و این جارو با کمک گرفتن از هوش مصنوعی و سنسورهای داخلی خانه را عاری از هرگونه زباله های ریز می کند.

این جاروها تمام زباله های ریز را که شاید ما آنها را به چشم نیینیم، جمع آوری می کنند و بعد از اتمام کار در جای اولیه‌ی خود قرار گرفته و خاموش می شوند.

راهنمای خرید جارو شارژی هوشمند

امیدواریم این مقاله به سوال شما در ارتباط جارو شارژی خوب چی بخرم ، پاسخ داده باشد.

تیم سایت هوم آنلاین همیشه بی صبرانه منتظر نظرات شما بزرگواران است.

محصولات منتخب


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *