خرید جدیدترین آنتن تلویزیون با 37 مدل قوی و ارزان

جدیدترین آنتن تلویزیون چی بخرم‌

جدیدترین آنتن تلویزیون چی بخرم‌؟ یکی از وسیله هایی که در گذشته زیاد با آن سر و کله می زدیم و در بعضی مواقع ما را تا حد جنون عصبانی می کرد، آنتن تلویزیون بود. ولی امروزه به لطف گیرنده های دیجیتال و البته انواع جدیدترین آنتن های تلویزیون ، می توان صداها و تصاویر را با بهترین کیفیت دریافت و تماشا کرد. چند سالی است آنتن های تلویزیون در مدل های هوایی، رومیزی و پشت پنجره ای در برندها و قیمت های گوناگونی تولید می شوند. از این رو هوم آنلاین قصد دارد با راهنمای خرید آنتن تلویزیون انواع مختلف این محصول را برای شما معرفی کرده و شما را با این کالا بیشتر آشنا کند.

در انتهای این مقاله تیم سایت هوم آنلاین، انواع جدیدترین آنتن تلویزیون را جهت خریداری شما بزرگواران ارائه کرده است.

انواع آنتن تلویزیون

هوایی: قدیمی ترین عضو خانواده‌ی آنتن ها، نمونه‌ی هوایی این محصول می باشد. در گذشته به دلیل خانه های یک یا دو طبقه از این نوع آنتن استفاده می شد و اندازه‌ی بزرگتر این نوع ها امواج را بیشتر و بهتر دریافت می کردند. از معایب این آنتن ها عدم تعادل آنها حین وزش باد یا فرود آمدن پرنده‌ای روی آنها به شما می رود.

رومیزی: با ظهور ساختمان های چندین طبقه و آسمان خراش ها آنتن های رومیزی جای خود را در خانه ها پیدا کردند و دیگر لازم نبود برای نصب آنتن چندین متر سیم خریداری کرد و برای تنظیم آن به پشت بام رفت. البته این آنتن ها در نقاط کور انتظار ما را برآورده نخواهند کرد و از معایب این نمونه ها می توان به برهم زدن دکوراسیون میز تلویزیون اشاره کرد.

پشت پنجره ای: از انواع جدیدترین آنتن تلویزیون می توان به نمونه‌ی پشت پنجره ای اشاره کرد. این آنتن ها را با چند متر سیم آنتن می توان به پنجره‌ی نزدیک تلویزیون نصب کرد و به دلیل دریافت بالای امواج توسط این آنتن ها می توان تصاویری با بهترین کیفیت تماشا کرد.

جدیدترین آنتن تلویزیون چی بخرم‌

جدیدترین آنتن تلویزیون

امروزه مدرن ترین نرم افزار و بهترین قطعات الکترونیکی در طراحی و تولید انواع جدیدترین آنتن تلویزیون استفاده می شود. این نمونه ها در آزمایشگاه های آنتن مورد بررسی قرار گرفته و همه آزمایشات مانند تست رزنانس و VSWR را به خوبی پشت سر گذاشته‌اند. این آنتن ها از طریق کابل USB به دستگاه Stubbox یا تلویزیون دیجیتال وصل شده و برق خود را تأمین می کند و با روشن و خاموش کردن تلویزیون یا Stubbox روشن و خاموش می شود.

کانال یابی دوباره‌ی شبکه ها از قابلیت های جذاب انواع جدیدترین آنتن تلویزیون می باشد. گیرنده‌ی باند اف ام، یو اچ اف و وی اچ اف و همچنین تقویت کننده سیگنال از دیگر امکانات این نسل از آنتن ها می باشد.

نکات مهم در خرید آنتن تلویزیون

در خرید آنتن تلویزیون به مدل، جنس، قدرت دریافت، زیبایی، قابلیت دوران، طول سیم، قابلیت های بروز، منبع تغذیه، تقویت سیگنال، قیمت و برند توجه کنید، تا یک خرید موفق را تجربه کنید.

  • مدل: قبل از خرید آنتن تلویزیون به مدل آن فکر کنید و ببینید چه مدلی را می خواهید خریداری نمایید. البته مسیر سیگنالی منزل خود را در نظر بگیرید.
  • قدرت دریافت: برای دست یابی به بهترین آنتن تلویزیون برای نقاط کور در هنگام خرید به قدرت دریافت آن توجه فرمایید.
  • زیبایی: در خرید آنتن رومیزی، رنگ و مدل تلویزیون را در نظر بگیرید، تا دکوراسیون میز تلویزیون شما برهم نریزد.
  • منبع تغذیه: از دیگر مواردی که باعث می شود تصاویر با کیفیت دریافت کنید، توجه به منبع تغذیه در هنگام خرید می باشد. سازندگان انواع بهترین و جدیدترین آنتن تلویزیون این امکان را در محصولاتشان وارد می کنند.
  • قابلیت گردش: انواع بهترین و جدیدترین آنتن تلویزیون هوایی قابلیت گردش و دوران برای مسیر یابی بهتر را دارند.
  • تقویت سیگنال: از دیگر قابلیت های جذاب آنتن های جدید، وجود قطعه‌ای برای تقویت سیگنال می باشد. در هنگام خرید آنتن به این مورد دقت کنید.

در قسمت محصولات منتخب بهترین نمونه ها که کاربران از خرید و قیمت آنها رضایت کامل دارند، جهت خریداری شما دوستان گلچین شده است.

شاید این مقاله هم براتون مفید باشه:
بهترین گیرنده دیجیتال تلویزیون + خرید 18 مدل

آنتن تلویزیون چی بخرم

از انواع بهترین مارک آنتن تلویزیون که کاربران از خرید و قیمت آنها رضایت کامل را ابراز نمده‌اند، می توان به آنتن هانی، سیماران، ال جی، فروزش، سیگنال، اسکای، آفتاب، کسری، فوجی سان، تهران، جنرال، صبا، پارس ترونیک، فرایاب، لالی الکترونیک، سیما باخ، جی سی ام، نیکا، نود، تیراژه، ایلیا، امین و غیره اشاره کرد.

معرفی این برندها این هیچ سودی برای تیم سایت هوم آنلاین ندارد و فقط جهت رفاه حال کاربران و انتخاب صحیح، این برندها برای شما بزرگواران معرفی می گردد. 

قیمت آنتن تلویزیون

قیمت آنتن تلویزیون بر حسب برند، قدرت دریافت، قابلیت های بروز، مدل، زیبایی، منبع تغذیه متغیر است و هر کس نسبت به بودجه و احتیاج می تواند به انتهای صفحه مراجعه کرده و از بین گلچینی از بهترین و جدیدترین آنتن تلویزیون نمونه‌ی دلخواه خود را با قیمت ارزان انتخاب و خریداری نماید.

خلاصه‌ی متن

یک آنتن باکیفیت می تواند شما را در دریافت تصاویر و صداهای باکیفیت یاری نماید. همچنین در خرید بهترین آنتن برای گیرنده دیجیتال و تلویزیون توجه کنید که منزلتان در نقطه کور قرار گرفته نباشد و در این صورت باید آنتنی با قدرت دریافت سیگنال بالا خریداری نمایید. همچنین در خرید آنتن رومیزی به زیبایی آن توجه نمایید و اگر قصد خرید نمونه‌ی پشت پنجره ای را دارید، دقت نمایید تلویزیون باید نزدیک پنجره باشد، چون سیم کشی طولانی دکوراسیون خانه را برهم می زند.

جدیدترین آنتن تلویزیون چی بخرم‌

امیدواریم این مقاله، شما عزیزان را در خرید جدیدترین آنتن تلویزیون تا حدی راهنمایی کرده باشد. 

تیم سایت هوم آنلاین بی صبرانه منتظر نظرات شما بزرگواران می باشد.

محصولات منتخب

برای مشاهده تصاویر منتخب در اندازه بزرگ، روی عکس کلیک کنید.

quality,q 80

آنتن هوایی هانی کد 90

٪

۱۶۳,۰۰۰ تومان

quality,q 80

آنتن هوایی مدل SMA001/B

٪

۲۰,۲۸۰ تومان

quality,q 80

آنتن رومیزی طرح بنز

٪

۴۳,۷۰۰ تومان

quality,q 80

آنتن هوایی مدل NEW2019

٪

۱۹,۹۹۰ تومان

quality,q 80

فیش آنتن مدل MR15

۱۳٪

۱۵,۰۰۰

۱۳,۰۰۰ تومان

quality,q 80

آنتن رومیزی سیگنال مدل HD Reseiver

۵٪

۳۸,۰۰۰

۳۶,۱۰۰ تومان

quality,q 80

آنتن هوایی فرایاب مدل SUFY-A

۱۰٪

۳۶۷,۰۰۰

۳۳۰,۰۰۰ تومان

quality,q 80

آنتن هوایی سیگنال مدل SG-10021

۱۰٪

۱۶۰,۰۰۰

۱۴۴,۰۰۰ تومان

quality,q 80

آنتن رومیزی امین مدل آهن ربایی

۸٪

۳۴,۰۰۰

۳۱,۲۸۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *