خرید 36 نوع جدیدترین مدل ساعت رومیزی عقربه ای

خرید ساعت رومیزی عقربه ای

چند سالی است که افراد برای بیدار شدن و آگاهی از زمان از ساعت و آلارم تلفن همراه خود استفاده می کنند و به نوعی ساعت رومیزی یا دیواری را از زندگی خود حذف کرده‌اند. استفاده از جدیدترین مدل ساعت رومیزی عقربه ای به جای موبایل، علاوه بر زیبا کردن دکوراسیون فضای اتاق خواب یا پذیرایی، خطرات ناشی از امواجی که از تلفن همراه ساطع می شود و برای سلامتی انسان بسیار مضر است را تقریباً به صفر می رساند. برای آشنایی بیشتر و ثبت یک خرید موفق و دلچسب در ادامه‌ی مقاله با راهنمای خرید ساعت رومیزی عقربه ای با سایت هوم آنلاین همراه باشید.

در انتهای این مقاله تیم سایت هوم آنلاین ، انواع جدیدترین مدل ساعت رومیزی عقربه ای شیک را جهت خریداری شما بزرگواران ارائه کرده است.

جدیدترین مدل ساعت رومیزی عقربه ای

تاریخچه‌ پیدایش ساعت

مصریان باستان اولین بار ساعت را 6000 سال قبل از میلاد اختراع کردند، که ساعت سایه‌ای نام داشت. نحوه‌ی کار کردن این ساعت به این شکل بود که قطعه چوب عمودی را بر روی یک قطعه چوبی افقی دیگر قرار می دادند، تا از زمان بدینگونه آگاه شوند. بعد از گذشت سالها ساعت آبی اختراع شد، که دو سطل پر از آب ابزار اصلی این ساعت محسوب می شدند. تلاش انسان های آن زمان برای تکمیل ساعت به اینجا ختم نشد و ساعت های آفتابی، شنی، شمعی، فانوسی و نجومی به تدریج بوجود آمدند.

در حدود سال 1400 میلادی اولین بار ساعت مکانیکی که یک وزنه از آن آویزان بود و باعث به حرکت در آمدن و چرخش چرخ دنده های آن می شد، ابداع شد. اما این ساعت به دلیل داشتن فقط یک عقربه ساعت شمار، دقیق نبود و نتوانست محبوبیت زیادی بین مردم کسب کند، ولی 250 سال بعد ساعت آونگی با دقت بالا و عقربه‌ی دقیقه شمار اختراع شد. اما امروزه جدیدترین مدل ساعت رومیزی عقربه ای و دیجیتال علاوه بر دقیق نشان دادن زمان به عنوان عنصری تزیینی نیز استفاده می شوند.

شاید این مقاله هم براتون مفید باشه:
خرید 34 نوع جدیدترین مدل ساعت های رومیزی دیجیتال

نکات مهم در خرید ساعت رومیزی عقربه ای

در هنگام خرید جدیدترین مدل ساعت رومیزی عقربه ای علاوه بر توجه به ظاهر و زیبایی ساعت، باید به میزان مصرف، تعداد و نوع باطری ساعت، طرح و رنگ، اندازه و وزن، جنس و طرح شیشه‌ی جلویی، هماهنگی اندازه و رنگ عقربه ها با ساعت، دقت، برند و قیمت توجه کرده تا بتوانید بهترین ساعت رومیزی عقربه ای را خریداری نمایید.

طرح و رنگ: در خرید ساعت رومیزی عقربه ای به طرح و رنگ آن توجه کنید، تا با فضای اتاق و میز شما هماهنگ باشد.

اندازه و وزن: توجه به اندازه و وزن از دیگر نکات مهم در خرید ساعت رومیزی عقربه ای می باشد. در خرید جدیدترین مدل ساعت رومیزی عقربه ای اندازه‌ی میز خود را در نظر بگیرید. همچنین امروزه انواع ساعت های رومیزی باکیفیت در وزن بالایی ساخته نمی شوند.

جنس و طرح شیشه: جنس شیشه ساعت رومیزی عقربه ای باید محدب و بدون موج بوده و وضوح خوبی داشته باشد. محدب بودن شیشه‌ی ساعت مانند یک ذره بین عمل کرده و باعث می شود، از فاصله‌ی دور ساعت قابل رویت باشد.

باطری: تعداد، نوع و میزان مصرف باطری از دیگر نکاتی است که بیشتر افراد در خرید ساعت رومیزی عقربه ای به آن دقت نمی کنند. حتی در خرید جدیدترین مدل ساعت رومیزی عقربه ای به این مسئله دقت کنید، تا در آینده با مشکل تأمین باطری مواجه نشوید.

هماهنگی اندازه و رنگ عقربه: بخش عمده و مهم زیبایی ساعت، مدل و رنگ عقربه ها و اعداد می باشد. برای دست یابی به بهترین مدل ساعت رومیزی عقربه ای به زیبایی و ظرافت عقربه ها و اعداد و هماهنگی آن با مدل و رنگ قاب آن دقت کنید. برای مثال یک ساعت رومیزی با قابی مدرن با عقربه های ساعت کلاسیک با اعداد یونانی نمی تواند گزینه مناسبی برای خرید باشد.

دقت: یک ساعت هر چه قدر زیبا و با کیفیت ساخته شود، ولی دقت بالایی نداشته باشد، هیچ ارزشی ندارد. از این رو در خرید ساعت رومیزی عقربه ای گردش عقربه‌ی ثانیه شمار را توسط ساعت آنلاین موبایل خود تست و مقایسه کنید.

شاید این مقاله هم براتون مفید باشه:
بهترین برندهای ساعت دیواری + خرید 40 مدل مدرن

بهترین مارک ساعت رومیزی عقربه ای

از انواع بهترین ساعت رومیزی عقربه ای که کاربران بیشتر جستجو و خریداری کرده و ابراز رضایت دارند، می توان از ایکیا، کامار، سیکو، لوتوس، توماس کنت،روشا، لینکیج، دانیه، کارلسون و  نام برد.

معرفی این برندها این هیچ سودی برای تیم سایت هوم آنلاین ندارد و فقط جهت رفاه حال کاربران و انتخاب صحیح، این برندها برای شما بزرگواران معرفی می گردد. 

قیمت ساعت رومیزی عقربه ای

قیمت ساعت رومیزی عقربه ای به نسبت قابلیت، زیبایی و برند متغیر است و شما می توانید با مقایسه‌ی این نکات ساعتی با قیمت مناسب انتخاب کنید.

جدیدترین مدل ساعت رومیزی عقربه ای پروژکتوری

با خرید ساعت پروژکتوری می توانید زمان را به شکل عقربه ای با هر زاویه ای، حتی در تاریکی مطلق روی سقف، دیوار و یا هر سطحی با هر وضوحی که توسط شما تنظیم می شود، مشاهده کنید. علاوه بر این در روشنایی کامل نیز این ساعت قابل رویت است و همچنین می توانید متن یا لوگویی به دستگاه اضافه کرده و روی دیوار مشاهده کنید. که این از دیگر امکانات جالب و جذاب جدیدترین مدل ساعت رومیزی عقربه ای پروژکتوری به شمار می رود.

جدیدترین مدل ساعت رومیزی عقربه ای پروژکتوری

امیدواریم این مقاله، شما عزیزان را در خرید جدیدترین مدل ساعت رومیزی عقربه ای شیک یاری کند.

تیم سایت هوم آنلاین بی صبرانه منتظر نظرات شما بزرگواران می باشد.

محصولات منتخب

برای مشاهده تصاویر منتخب در اندازه بزرگ، روی عکس کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *