خرید 34 نوع جدیدترین مدل ساعت های رومیزی دیجیتال

خرید جدیدترین مدل ساعت های رومیزی دیجیتال

یکی از عناصری که می تواند اتاق خواب یا پذیرایی شما را کامل تر و شیک تر از قبل کند، ساعت رومیزی دیجیتال می باشد. امروزه افراد به جای کوک کردن ساعت برای بیدار شدن، از آلارم تلفن همراه استفاده می کنند. ولی اهمیت و ارزش جدیدترین مدل ساعت های رومیزی دیجیتال علاوه بر کامل کردن دکوراسیون فضای منزل شما، امواجی که از موبایل ساطع می شوند و برای سلامتی انسان بسیار مضر است، از ما دور می کند. برای آشنایی بیشتر و ثبت یک خرید موفق و دلچسب در ادامه‌ی مقاله با راهنمای خرید ساعت رومیزی دیجیتال با سایت هوم آنلاین همراه باشید.

در انتهای این مقاله تیم سایت هوم آنلاین ، انواع جدیدترین مدل ساعت های رومیزی دیجیتال شیک را جهت خریداری شما بزرگواران ارائه کرده است.

جدیدترین مدل ساعت های رومیزی دیجیتال

تاریخچه‌ پیدایش ساعت

ساعت اولین بار 6000 سال قبل از میلاد مسیح توسط مصریان باستان اختراع شد، که به آن ساعت سایه ای می گفتند. طرز کار کردن این ساعت به این شکل بود که قطعه چوب عمودی را بر روی یک قطعه چوبی افقی قرار می دادند، تا سنجش زمان را توسط آن انجام دهند. بعد از آن ساعت آبی که توسط دو سطل انجام می شد، به وجود آمد و بعد گذشت سال ها ساعت های آفتابی، شنی، شمعی، فانوسی و نجومی ابداع شدند.

در حدود سال 1400 میلادی نخستین بار ساعت مکانیکی که یک وزنه باعث چرخش چرخ دنده های آن می شد، اختراع شد. ولی این ساعت فقط یک عقربه ساعت شمار داشت و دقت بالایی هم نداشت، که به همین علت نتوانست محبوبیت چندانی کسب کند. 250 سال بعد ساعت آونگی ظهور کرد که این ساعت بسیار دقیق بود و عقربه‌ی دقیقه شمار نیز داشت. ولی امروزه جدیدترین مدل ساعت های رومیزی دیجیتال و عقربه‌ای علاوه بر دقیق نشان دادن زمان به عنوان عنصری تزیینی نیز استفاده می شوند.

شاید این مقاله هم براتون مفید باشه:
بهترین برندهای ساعت دیواری + خرید 40 مدل مدرن

نکات مهم در خرید ساعت رومیزی دیجیتال

در هنگام خرید، انتخاب جدیدترین مدل ساعت های رومیزی دیجیتال شیک بسیار مهم است، که علاوه بر این شما باید در خرید ساعت رومیزی دیجیتالی به میزان مصرف، تعداد و نوع باطری ساعت، طرح و رنگ، اندازه و وزن، ایجاد نوری تیز بدون ایجاد سایه، داشتن رادیو، دقت، برند و قیمت توجه کرده تا بتوانید بهترین ساعت رومیزی دیجیتال را خریداری نمایید.

  • طرح و رنگ: در خرید ساعت رومیزی دیجیتال به طرح و رنگ آن دقت کرده تا هماهنگ با فضای اتاق شما باشد.
  • اندازه و وزن: در خرید ساعت رومیزی دیجیتال به اندازه وزن آن توجه کنید. بهتر است اندازه‌ی ساعت با میز شما هماهنگ باشد. همچنین ساعت رومیزی باکیفیت وزن بالایی ندارد، از این رو حتی از خرید جدیدترین مدل ساعت های رومیزی دیجیتال با وزن زیاد خودداری کنید.
  • نور: برای بیشتر ما اتفاق افتاده که وقتی به ساعت دیجیتال ال ای دی از کناره ها نگاه کنیم، سایه ای می بینیم که باعث می شود، متوجه زمان نشان داده شده در صفحه نشویم. جدیدترین مدل ساعت های رومیزی دیجیتال که در فروشگاه ما گلچین شده‌اند، به هیچ عنوان این مشکل را ندارند.
  • باطری: تعداد، نوع و میزان مصرف باطری از دیگر نکاتی است که بیشتر افراد در خرید ساعت رومیزی دیجیتال به آن دقت نمی کنند. حتی در خرید جدیدترین مدل ساعت های رومیزی دیجیتال به این مسئله دقت کنید، تا در آینده با مشکل تأمین باطری مواجه نشوید.
  • رادیو: جدیدترین مدل ساعت های رومیزی دیجیتال فانتزی مانند ساعت رومیزی هپی شپ (happy sheep) دارای قابلیت پخش کانال های رادیو را دارند. همچنین این ساعت ها این قابلیت را دارند که هر زمانی که شما خواستید، رادیوی آنها در موج مشخص روشن شوند. با خرید این نوع ساعت رومیزی دیجیتال خصوصاً در ماه مبارک رمضان، اذان و نماز صبح را از دست نخواهید داد.

بهترین مارک ساعت رومیزی دیجیتال

از انواع بهترین ساعت رومیزی دیجیتال که کاربران بیشتر جستجو و خریداری کرده و ابراز رضایت دارند، می توان از ایکیا، کیمیت، کیکرلند، کادیو، اسمارت کلاک، کارلسون، کایزینگ، ناکو، باسئوس، وودن کلاک و هپی شپ (happy sheep) نام برد.

معرفی این برندها این هیچ سودی برای تیم سایت هوم آنلاین ندارد و فقط جهت رفاه حال کاربران و انتخاب صحیح، این برندها برای شما بزرگواران معرفی می گردد. 
شاید این مقاله هم براتون مفید باشه:
ویژگی های چراغ مطالعه مناسب [LED] معرفی برترین های ❾❾

جدیدترین مدل ساعت های رومیزی دیجیتال پروژکتوری

با خرید ساعت پروژکتوری می توانید زمان را روی سقف، دیوار و یا هر سطحی با هر وضوحی که توسط شما تنظیم می شود، مشاهده کنید. علاوه بر این نمایشگر وضعیت آب و هوا به همراه تقویم، دماسنج، رطوبت سنج و ساعت زنگ دار از دیگر امکانات این ساعت جذاب می باشند. همچنین این نوع ساعت های دیجیتالی قابلیت نمایش مینیمم و ماکزیمم دمای اندازه گیری شده را دارند.

اگر پنجره را باز کنید و گردش هوای طبیعی در اتاق انجام شود، این ساعت وضعیت آب و هوای آینده را پیش بینی می کند، که از دیگر امکانات جالب و جذاب جدیدترین مدل ساعت های رومیزی دیجیتال پروژکتوری به شمار می رود.

جدیدترین مدل ساعت های رومیزی دیجیتال پروژکتوری

قیمت ساعت رومیزی دیجیتال

قیمت ساعت رومیزی دیجیتال به نسبت قابلیت، زیبایی و برند متغیر است. شما می توانید با مقایسه‌ی این نکات ساعتی با قیمت مناسب انتخاب کنید.

امیدواریم این مقاله، شما عزیزان را در خرید جدیدترین مدل ساعت های رومیزی دیجیتال شیک یاری کند.

تیم سایت هوم آنلاین بی صبرانه منتظر نظرات شما بزرگواران می باشد.

محصولات منتخب

برای مشاهده تصاویر منتخب در اندازه بزرگ، روی عکس کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *