معرفی جدیدترین مدل لوستر پذیرایی + خرید 50 مدل لاکچری

راهنمای خرید لوستر پذیرایی

جدیدترین مدل لوستر پذیرایی یکی از دغدغه های مهم بانوان در تغییر، تجهیز و تازه سازی دکوراسیون خانه می باشد. انواع لوستر مدرن، زیبا و بزرگ شبیه سازی خورشید در خانه است و چون فطرت ما خورشید را مظهر نور، روشنایی، بزرگی، گرما و خدا می داند، به همین دلیل است که ما ناخودآگاه به لوستر اهمیت ویژه‌ای می دهیم و علاوه بر این مسائل انتخاب و خرید لوستر کلاسیک پذیرایی به نوعی دکوراسیون خانه ما را تکمیل می کند.

جدیدترین مدل لوستر پذیرایی

چه لوستری بخرم

به دلیل تنوع محصولات، قیمت های مختلف و دکوراسیون متفاوت خانه ها خرید لوستر برای پذیرایی و هماهنگ با دیزاین خانه کمی سخت به نظر می رسد. ولی با کمی دقت و بالا بردن تجسم خود و جستجو در بازار و فروشگاه های اینترنتی لوستر مناسب برای پذیرایی خود را می توانید انتخاب کنید. در هنگام خرید باید به اندازه لوستر پذیرایی، جنس مصرفی، تعداد شعله ها و برند لوستر دقت کنید.

لوستر مناسب خانه های کوچک

امروزه اکثر خانه ها به صورت آپارتمانی، کوچک با سقف کوتاه ساخته می شوند و خانه کوچک طبیعتاً پذیرایی کوچک نیز دارد، برای بالا بردن آگاهی خود قبل از خرید، با کمی جستجو در فضای مجازی و آشنایی با انواع دکوراسیون های مدرن و اصولی، لوستر مناسب خانه های کوچک و لوستر مناسب برای سقف کوتاه را به راحتی انتخاب و خریداری نمایید.

لوستر مناسب برای پذیرایی

از آنجایی که در خانه های امروزی فضای اتاق نشیمن و پذیرایی با هم ادغام شده‌اند، خانه یک عقب نشینی خوشایند از هرج و مرج دنیای خارج است و مطمئنا مکانی برای تماشای تلویزیون، استراحت، آرامش و مطالعه شما با صرف یک نوشیدنی می باشد و علاوه بر این ها پذیرایی جایی است که فرد، میهمانان خود را سرگرم کرده و سلیقه های ظریف خود را به نمایش می گذارد.

لوستر مناسب برای پذیرایی

اندازه پذیرایی برای انتخاب لوستر

لوستر مناسب برای پذیرایی خانه ها یکسان نیست و این به دلیل اندازه، دکوراسیون و سلیقه های گوناگون می باشد. برای پذیرایی هایی به ابعاد 50 تا 70 متر به دو لوستر 8 تا 10 شعله نیاز داریم و اگر پذیرایی شما بزرگتر یا کوچکتر از این ابعاد باشد، می توانید در خرید لوستر برای پذیرایی این نسب را در نظر گرفته و محاسبه فرمایید.

جنس لوستر

برای خرید زیباترین و جدیدترین مدل لوستر پذیرایی از کسانی مشاوره بگیرید که در زمینه دکوراتیو خانه سر رشته داشته باشند و یا اگر چنین شخصی را در اختیار نداشتید می توانید از سایت های معتبر کمک بگیرید.

از آنجایی که لوستر یکی از تکمیل کننده های اصلی دکوراسیون خانه می باشد، جنس لوستر شما باید با دیگر وسایل خانه همخوانی داشته باشد، به عنوان مثال اگر بیشتر وسایل شما مانند میز ناهارخوری، مجسمه، قاب تابلو و از همه مهمتر آباژور از جنس فلز یا برنزی باشد، باید در خرید لوستر برای پذیرایی جنس برنزی یا حداقل جنسی به رنگ برنز انتخاب کنید. برای انتخاب جدیدترین مدل لوستر پذیرایی این نکات را فراموش نکنید.

بیشتر بخوانید
نکات مهم هنگام خرید مبل راحتی 40 مدل [شیک و فانتزی]

رنگ لوستر

در خرید جدیدترین مدل لوستر پذیرایی توجه به رنگ و ترکیب رنگی بسیار مهم است. منظور از رنگ لوستر فقط رنگ شاخه ها نمی باشد، رنگ کلی لوستر را کریستال های لوستر که نور را منعکس و شکسته می کنند تشکیل می دهند. لوستر مناسب برای پذیرایی، لوستری است که علاوه بر زیبایی و جلوه‌ای تک گانه مانند یک مجسمه زیبا در گوشه‌ای از اتاق، با دکوراسیون خانه ادغام و یکی شده و خود را کنار نکشد.

نکته : در خرید لوستر پذیرایی توجه به رنگ کلی یکی از اصول مهم انتخاب لوستر می باشد.

نکته : دکوراسیون خانه را تمام وسایل خانه تشکیل می دهند و این وسیله ها در عین زیبایی باید مانند هر عضو بدن یک بدن سالم و بی عیب را تشکیل دهند. اگر بخواهیم واضحتر توضیح دهیم وقتی شما کسی را می بینید، تک به تک به اعضای آن توجه نمی کنید و چیزی که شما را به آن فرد جذب یا دفع می کند، ظاهر کلی آن فرد است.

جدیدترین مدل لوستر پذیرایی

لوستر مناسب برای سقف کوتاه

اگر خانه شما سقف کوتاهی دارد به هیچ عنوان از لوسترهای بلند، بزرگ و پر شاخه با کریستال های زیاد انتخاب نکنید. سازندگانی که جدیدترین مدل لوستر پذیرایی را تولید می کنند، لوستر مدرن و  به اصطلاح جمع جور و در عین حال شیک طراحی می کنند. البته در خرید لوستر پذیرایی توجه داشته باشید، محصول انتخابی ارتفاع بلندی نداشته باشد.

نکته : با در نظر گرفتن دکوراسیون کلی خانه لوسترهای سقفی، گزینه‌ی خوبی برای خانه هایی با سقف کوتاه می باشد.

جدیدترین مدل لوستر پذیرایی

از برندهای معروف لوستر که شیک ترین و جدیدترین مدل لوستر پذیرایی هماهنگ با مدل های جدید جهانی تولید و روانه بازار می کنند، می توان از لوستر مجلل و لوستر چشمه نور نام برد، که گزینه خوبی برای خرید لوستر پذیرایی هستند.

نکته : معرفی این برندها هیچ منفعت مالی برای مجموعه سایت هوم آنلاین ندارد و فقط جهت راهنمایی کاربران می باشد.

قیمت لوستر ارزان و شیک

جدیدترین مدل لوستر پذیرایی با قیمت های متفاوت در بازار و فروشگاه های اینترنتی یافت می شود، که همیشه بالا بودن قیمت نشانگر کیفیت خوب محصول نمی باشد. شما می توانید با کمی جستجو در قسمت محصولات منتخب و هدایت به محصولات کلی انواع قیمت لوستر ارزان و شیک را می توانید به راحتی بیابید و نسبت به خرید لوستر پذیرایی اقدام کنید.

لوستر پذیرایی با چراغ های LED

چند سالی است که لوسترهای شیک و متفاوت با چراغ هایی نواری شکل، ال ای دی وارد بازار شده اند، این لوسترها برای پذیرایی هایی با دکوراسیون مدرن مناسب می باشند و اگر چیدمان دکوراسیون خانه شما کلاسیک است، استفاده از این نوع لوسترها مناسب خانه شما نمی باشد.

قیمت لوستر ارزان و شیک امیدوارم این مقاله شما عزیزان را در انتخاب جدیدترین مدل لوستر پذیرایی راهنمایی کند.

تیم سایت هوم آنلاین بی صبرانه منتظر نظرات شما عزیزان می باشد.

محصولات منتخب


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *