خرید آباژور رومیزی مدرن، کلاسیک، لوکس با 41 مدل جدید و ارزان

خرید آباژور رومیزی مدرن

برای دست یابی به یک دکوراسیون شیک، منزل ما نیازمند وسایلی مدرن می باشد. جهت رسیدن به این منظور و ایجاد کنتراست و فضایی متفاوت باید ابزارهای زیادی را مد نظر داشته باشیم، که یکی از کارهای مهم برای تکمیل یک چیدمان اصولی، خرید آباژور رومیزی مدرن می باشد. با این وسیله ضمن زیبایی بخشی به نمای کلی داخلی خانه، می توان به کمک نور آن جوی آرامش بخش را به اهل خانه و میهمان ها هدیه داد. امروزه این محصول در کیفیت، قیمت و برندهای گوناگونی تولید می شود، از این رو هوم آنلاین قصد دارد برای آشنایی بیشتر با راهنمای خرید آباژور رومیزی مدرن در خدمت کاربران باشد.

در انتهای این مقاله تیم سایت هوم آنلاین، شرایط خرید آباژور رومیزی مدرن و سایر سبک ها را با قیمت ارزان فراهم کرده است.

قیمت آباژور رومیزی مدرن

در در خرید آباژور رومیزی مدرن به قیمت آن دقت کنید و از پرداخت هزینه‌ی زیاد برای نمونه های بی کیفیت خودداری کنید. در انتهای صفحه گلچینی از بهترین محصولات برای خریداری ارائه شده است. به یاد داشته باشید قیمت آباژور رومیزی مدرن بر حسب مدل، رنگ، اندازه، زیبایی، طرح و برند متغیر است.

خرید آباژور رومیزی مدرن

خرید آباژور رومیزی مدرن

انواع آباژور های رومیزی در برند و مدل های گوناگون برای سلایق مختلف تولید می شوند. ولی در خرید آباژور رومیزی مدرن باید به نکاتی مانند اندازه، شدت نوردهی، رنگ، طرح و جنس بدنه و کلاهک دقت کنیم.

  • رنگ: یک نمونه‌ی مدرن نباید زیاد رنگارنگ باشد و حداکثر باید از یک یا دو رنگ تشکیل شده باشد.
  • اندازه: در خرید آباژور رومیزی مدرن اندازه‌ی سایر وسایل ها به خصوص سایز میز زیر آن را در نظر بگیرید، تا اندازه ها با هم هماهنگ باشند.
  • نوردهی: باید از لامپ های ال ای دی استفاده کرد، تا نور را بطور مستقیم و تیز به پایین هدایت کند. استفاده از لامپ هایی که نور را پخش می کنند، به فضا وهم می بخشد.
  •  جنس: جنس بدنه باید با رنگ کلاهک در یک راستا باشند. برای مثال بدنه‌ای از جنس چوب باید کلاهکی با رنگ قهوه‌ای یا کرم داشته باشد و بدنه‌ای با جنس استیل باید کلاهکی با رنگ سیلور، سیاه یا نقره‌ای داشته باشد.
  • طرح بدنه و کلاهک: در خرید آباژور رومیزی مدرن به هماهنگ بودن شکل کلاهک با شکل پایه توجه کنید. بعنوان مثال کلاهک گرد باید پایه‌ای گرد و کلاهک مربع باید پایه‌ای مربع یا چهار گوش داشته باشد. همچنین از خرید نمونه هایی که اندازه‌ی پایه از سایز کلاهک بزرگتر باشد، خودداری کنید.
  • نمای کلی: در خرید آباژور رومیزی مدرن از خرید نمونه هایی که کریستال های زیادی از آنها آویزان شده‌اند اجتناب کنید. البته یک یا دو کریستال می توان ظاهر محصول را زیبا کند، ولی بیشتر از آن از زیبایی آن می کاهد.
  • سیم: در هنگام خرید به نوع سیم آن دقت کنید، چون مدل بد سیم از زیبایی آباژور کم می کند. سعی کنید آباژور را در خانه بطوری جاگذاری کنید که سیم آن دیده نشود.
  • کلید: کلید روشن خاموش بعضی از نمونه ها روی محصول قرار می گیرد. از خرید این نوع از آباژورهای رومیزی خودداری کنید. چون زیبایی محصول تحت تأثیر آن قرار می گیرد.

نکته: در هنگام خرید، مدل آباژور ایستاده خود را در نظر بگیرید و حتماً مدلی در یک سبک خریداری نمایید.

در قسمت محصولات منتخب بهترین نمونه ها که کاربران از خرید و قیمت آنها رضایت کامل دارند، جهت خریداری شما دوستان گلچین شده است.

شاید این مقاله هم براتون مفید باشه:
میز تلفن از کجا بخرم‌؟ خرید 34 مدل مدرن و شیک

بهترین مارک آباژور رومیزی

از بهترین مارک های آباژور رومیزی مدرن می توان به چشمه نور، ایکیا، دیلایت، پایپ دکو، مینیمال دکور، دست نگار، هامان، رایکا، هیومیدی فایر، اصفهان، تابنده و غیره اشاره کرد.

معرفی این برندها این هیچ سودی برای تیم سایت هوم آنلاین ندارد و فقط جهت رفاه حال کاربران و انتخاب صحیح، این برندها برای شما بزرگواران معرفی می گردد. 

خلاصه‌ی متن

با خرید آباژور رومیزی مدرن می توانید یک چیدمان اصولی را در دکوراسیون خانه و کنتراستی متفاوت ایجاد کنید. انواع آباژور های رومیزی در برند و مدل های گوناگون برای سلایق مختلف تولید می شوند. ولی در هنگام خرید باید به نکاتی مانند اندازه، شدت نوردهی، رنگ، قیمت، طرح و جنس بدنه و کلاهک دقت کنیم. از بهترین مارک های آباژور رومیزی می توان به چشمه نور، ایکیا و غیره اشاره کرد.

خرید آباژور رومیزی مدرن

امیدواریم این مقاله، شما عزیزان را در خرید آباژور رومیزی مدرن تا حدی راهنمایی کرده باشد. 

تیم سایت هوم آنلاین بی صبرانه منتظر نظرات شما بزرگواران می باشد.

محصولات منتخب

برای مشاهده تصاویر منتخب در اندازه بزرگ، روی عکس کلیک کنید.

quality,q 80

آباژور رومیزی مدل َA0134

۵٪

۱۷۴,۰۰۰

۱۶۵,۳۰۰ تومان

quality,q 80

آباژور رومیزی آرام مدل MT7018/03

۲۰٪

۲۴۳,۰۰۰

۱۹۴,۴۰۰ تومان

quality,q 80

آباژور رومیزی مدل ماهی

۱۶٪

۹۸,۰۰۰

۸۲,۸۰۰ تومان

quality,q 80

آباژور رومیزی آرام مدل MT7027/22

۲۰٪

۴۶۸,۰۰۰

۳۷۴,۴۰۰ تومان

quality,q 80

آباژور رومیزی مینیمال دکور مدل LS1103

۲۲٪

۵۹۰,۰۰۰

۴۶۰,۰۰۰ تومان

quality,q 80

آباژور رومیزی آرام مدل MT7018/10

۲۰٪

۲۴۳,۰۰۰

۱۹۴,۴۰۰ تومان

quality,q 80

آباژور رومیزی آرام مدل MT7030/18

۲۰٪

۴۹۸,۰۰۰

۳۹۸,۴۰۰ تومان

quality,q 80

آباژور رومیزی مدل GLANS

٪

۱۴۹,۰۰۰ تومان

quality,q 80

آباژور رومیزی مدل KLZ

٪

۳۹۰,۰۰۰ تومان

quality,q 80

آباژور رومیزی مدل شکوفه های بهاری

۱۰٪

۱۰۰,۰۰۰

۹۰,۰۰۰ تومان

quality,q 80

آباژور رومیزی مدل AL-20

٪

۴۱۵,۰۰۰ تومان

quality,q 80

آباژور رومیزی مدل پروانه کد GB

۱۱٪

۳۱۵,۵۰۰

۲۷۹,۵۰۰ تومان

quality,q 80

آباژور رومیزی مدلX1

٪

۲۰۰,۰۰۰ تومان

quality,q 80

آباژور رومیزی مدل 1002BS

٪

۳۶۰,۰۰۰ تومان

quality,q 80

آباژور رومیزی مدل 6613

٪

۵۸۰,۰۰۰ تومان

quality,q 80

آباژور رومیزی مدل سمن

٪

۵۱۰,۰۰۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *