خرید آجیل خوری فیروزه کوب با 36 مدل ارزان

خرید-آجیل-خوری-فیروزه-کوب

صنایع دستی ساخته شده توسط استاد کاران ایرانی، نشانگر فرهنگ غنی، تاریخ پربار و هنر بی بدیل صنعتگران ایران زمین است. هنرمندان صنایع دستی ایرانی علاوه بر تلفیق هنر با ابتکار و تولید بازار کار و همچنین اشتغال، سفیرانی تأثیر گذار در معرفی تمدن بی کران کشور عزیزمان هستند. از این رو با خرید هر چه بیشتر صنایع دستی ضمن زیبایی بخشی به فضای خانه، به گسترش این صنعت کمک خواهیم کرد. در ادامه‌ی مقاله با یکی دیگر از آثار هنرمندان کشورمان و با راهنمای خرید آجیل خوری فیروزه کوب در سایت هوم آنلاین در خدمت شما خواهیم بود.

در انتهای این مقاله تیم سایت هوم آنلاین ، محصولات منتخب را جهت خریداری شما بزرگواران ارائه کرده است.

 قیمت آجیل خوری فیروزه کوب

صنعت فیروزه کوبی از کجا آغاز شد؟

بدلیل گسترش و وجود استادان فیروزه کوب زیادی در اصفهان، بسیاری به این باورند که اولین بار صنعت فیروزه کوبی از این شهر آغاز شده است. جالب است بدانید در حدود 60 الی 70 سال قبل مردی با نام “یوسف حکمیان” که البته نزدیکان او را “محمدرضا” خطاب می کردند، صنعت فیروزه کوبی را روی گل سینه، گوشواره، گردنبند و دستبندهای زنانه در شهر مشهد آغاز کرد.

صنایع دستی فیروزه کوبی شده خیلی زود توسط زائرانی که برای زیارت به مشهد سفر کرده بودند، به بیشتر شهرهای کشور پخش شد و به خاطر جلوه‌ی زیبای فیروزه، طرفداران زیادی در جای جای ایران پیدا کرد.

20 سال بعد مردی به نام حاج دادش که اهل اصفهان بود، بعد از یادگیری کامل، این صنعت را به اصفهان منتقل کرد و هنرمندان اصفهانی با ابتکار مثال زدنی خود این هنر زیبا را روی ظروف مسی و آلومینیومی اجرا کردند. اکنون بعد از گذشت سال ها و نوآوری صنعتگران اصفهانی، ظروف فیروزه کوبی شده خواهان زیادی دارد و برای مثال خرید آجیل خوری فیروزه کوب با زیبایی منحصر به فرد بیشتر از قبل دیده می شود.

شاید این مقاله هم براتون مفید باشه:
بهترین مدل آینه و شمعدان فیروزه کوب با خرید 41 طرح ناب

ظروف فیروزه کوبی چگونه ساخته می شوند؟

همانطور که در مقاله گلدان فیروزه کوبی خواندید، استادان فیروزه کوب سنگ های فیروزه‌ی را از کارخانه های فیروزه تراشی و یا از معدن های فیروزه نیشابور و دامغان خریداری می کنند. بعد از جداسازی سنگ ریزه های اضافی، فیروزه ها را بر روی سطح مورد نظر توسط لاک سیاه رنگی که لاک گردوئی نام دارد و با فرآیند گرمادهی به شکل مذاب در آمده می چسبانند.

فیروزه ها در شکل ها و اندازه های گوناگون با مهارت کامل در کنار هم جای می گیرند. این جاگذاری باید به شکلی انجام پذیرد، که حداقل فاصله بین فیروزه ها ایجاد شود. البته فاصله‌ی بوجود آمده به دلیل شکل هندسی نامنظم فیروزه ها اجتناب ناپذیر است. در اینجا برای پر کردن این درزها از گرد فیروزه استفاده می شود و در پایان سطحی که به دلیل فیروزه کوبی بوجود آمده، مسطح و صیقلی می شود.

صنایع دستی فیروزه کوبی شده بسیار زمان بر و پر هزینه است، به خاطر همین قیمت آجیل خوری فیروزه کوب و یا سایر ظروف فیروزه کوبی کمی بالاتر از دیگر ظروف پذیرایی می باشد.

شاید این مقاله هم براتون مفید باشه:
خرید قندان فیروزه کوب با 37 مدل ارزان

نکات مهمی که در خرید آجیل خوری فیروزه کوب باید به آن دقت کنیم

در خرید آجیل خوری فیروزه کوب به وجود نام و امضای سازنده که به صورت حک شده در قسمتی از ظرف درج می شود دقت کنید. درج شدن نام استادکار روی محصول، ظرف فیروزه کوبی شده شما را دارای شناسنامه می کند و برای مثال مطمئن خواهید شد که آجیل خوری فیروزه کوبی شده‌ی باکیفیتی خریداری کرده‌اید.

نکته: قیمت آجیل خوری فیروزه کوب آقاجانی، قیمت آجیل خوری فیروزه کوب رستا و قیمت آجیل خوری فیروزه کوب هنر لوکس بیشتر از سایر برندها توسط کاربران جستجو شده‌اند.

در خرید آجیل خوری فیروزه کوب به ارتفاع آن دقت کنید، برای میزهایی با ارتفاع بلند آجیل خوری با پایه کوتاه مناسب است.  برای مثال آجیل خوری فیروزه کوب با ارتفاع 11 سانتی متر و 16 سانتی متر در فروشگاه ما وجود دارد و با در نظر گرفتن بلندی و کوتاهی میزتان می توانید نسبت به خرید اقدام نمایید.

مدل های مختلف مانند کشکول فیروزه کوب برای قرار دادن آجیل و انواع شیرینی ها در قسمت محصولات منتخب برای خریداری قرار داده شده است. البته از کشکول فیروزه کوب به عنوان عنصری تزیینی نیز استفاده می شود.

فراموش نکنید که در خرید آجیل خوری فیروزه کوب به نوع جاگذاری فیروزه ها دقت کنید. ظرافت و دقت در ساخت و ایجاد فاصله‌ی کم بین فیروزه ها، در قیمت آجیل خوری فیروزه کوب تأثیر دارد.

بعد اتمام کار فیروزه کوبی سطح کار شده توسط استادکار صیقلی می شود. پس در هنگام خرید آجیل خوری فیروزه کوب به کیفیت این مسئله دقت کنید. زیبایی و قیمت آجیل خوری فیروزه کوب به هموار بودن سطح آن بستگی دارد.

قیمت آجیل خوری فیروزه کوب که فاصله فیروزه های آن به اندازه‌ای زیاد بوده که زیبایی آن را پایین آورد، باید کمتر از دیگر نمونه ها باشد، از این رو در هنگام خرید آجیل خوری فیروزه کوب به این نکته توجه کنید.

شاید این مقاله هم براتون مفید باشه:
خرید گلدان فیروزه کوبی با 34 مدل متنوع

خرید آجیل خوری فیروزه کوب از سایت های معتبر

از خرید آجیل خوری فیروزه کوب که در فروشگاه مدت زیادی در مجاورت نور خورشید قرار گرفته خودداری کنید. قرار دادن ظروف فیروزه کوبی شده در ویترین مغازه ها برای معرفی و تبلیغ محصول یکی از اصول تجارت محسوب می شود. به دلیل ماندن طولانی مدت این ظروف در ویترین که با نور آفتاب همراه است کیفیت آنها را به شکل چشمگیری پایین می آورد.

البته ممکن است فروشنده ها در مقابل چشم شما این کار را انجام نداده و برای مثال آجیل خوری فیروزه کوبی شده که مدت ها در ویترین مانده را به شما بفروشند. برای حل این مشکل، توصیه‌ی ما به شما و دست یابی به بهترین آجیل خوری فیروزه کوب‌، خرید از سایت های معتبر می باشد.

دلیل این پیشنهاد به این خاطر است که اولاً هیچ سایتی ویترینی نداشته و محصولات به صورت بسته بندی شده و منظم در انبار قرار دارند. دوماً به دلیل قوانین سختگیرانه فضای مجازی، هیچ سایت معتبری اعتبار خود را فدای سود بیشتر نمی کند و بعد از خرید و بررسی محصول اگر به هر دلیلی از خرید خود پشیمان شدید، می توانید تا 7 روز بعد از تحویل کالا آن را به سایت مورد نظر مرجوع کنید.

نکته: برای خرید آجیل خوری فیروزه کوب اصل با کیفیت خوب از سایت ما به قسمت “محصولات منتخب” مراجعه فرمایید.

نکته: آجیل خوری فیروزه کوب را به هیچ وقت در نزدیکی زیورآلات و لوازم آرایشی قرار ندهید. لازم به ذکر است وقتی تصمیم به تمیز کردن دارید، از مواد شیمیایی استفاده نکنید و دستمال با رطوبت کم و با بافتی نرم برای نظافت کافی می باشد.

در هنگام خرید آجیل خوری فیروزه کوب به جنس آن دقت کنید. بهترین آجیل خوری فیروزه کوبی شده از جنس مس، برنج و برنج ورشو می باشند.

 قیمت آجیل خوری فیروزه کوب

در فروشگاه ما قیمت آجیل خوری فیروزه کوب از 400 هزار تومان شروع شده و تا 6 میلیون تومان ادامه دارد، که هر کس به نسبت بودجه و سلیقه خود می تواند آن را انتخاب کند.

خرید سرویس آجیل خوری فیروزه کوبی

کاسه آجیل خوری فیروزه کوبی آقاجانی در بسته ۶ عددی کد 11
 • نوع کاربرد محصول: تزیینی , مصرفی
 • ابعاد محصول: 11x11x11 سانتی‌متر
 • وزن: 1500 گرم
 • جنس قسمت خارجی بدنه: فیروزه , مس
 • جنس قسمت داخلی بدنه: مس
 • نام صاحب اثر: استاد آقاجانی
 • محل تولید: اصفهان

خرید ظروف فیروزه کوبی شده از سایت های معتبر

خرید 1

کاسه آجیل خوری فیروزه کوبی آقاجانی در بسته ۶ عددی کد 9
 • نوع کاربرد محصول: تزیینی , مصرفی
 • ابعاد محصول: 9x9x9 سانتی‌متر
 • وزن: 1200 گرم
 • جنس قسمت خارجی بدنه: فیروزه , مس
 • جنس قسمت داخلی بدنه: مس
 • نام صاحب اثر: استاد آقاجانی
 • محل تولید: اصفهان

خرید ظروف فیروزه کوبی شده از سایت های معتبر

خرید 1

امیدواریم این مقاله، شما عزیزان را در خرید آجیل خوری فیروزه کوب یاری کند.

تیم سایت هوم آنلاین بی صبرانه منتظر نظرات شما بزرگواران می باشد.

محصولات منتخب

برای مشاهده تصاویر منتخب در اندازه بزرگ، روی عکس کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *