خرید آنلاین سرویس قهوه خوری با 41 مدل شیک و ارزان

خرید آنلاین سرویس قهوه خوری

با وجود اینکه امروزه چایی یکی از نوشیدنی های اصلی ما ایرانی ها محسوب می شود، ولی در سال های دور قهوه این نقش را در زندگی گذشتگان ما ایفا می کرد. سند این ادعا هم از نام قهوه خانه ها می آید که بعد گذر سالها باز با این عنوان ذکر می شوند. هرچند که برای نوشیدن قهوه می توان از هر لیوان یا فنجانی استفاده کرد، ولی خوردن قهوه در فنجان مخصوص خودش لذتی دوچندان دارد. برای دست یابی به بهترین و ارزان ترین نمونه، خرید آنلاین سرویس قهوه خوری بهترین راه کار برای عاشقان قهوه و نو عروس ها جهت تکمیل جهیزیه می باشد.

امروزه انواع این محصول در برندها و کیفیت های گوناگونی تولید می شود. از این رو هوم آنلاین قصد دارد با راهنمای خرید سرویس قهوه خوری شما را در راستای یک انتخاب و خرید مطمئن همراهی کند.

در انتهای این مقاله تیم سایت هوم آنلاین، شرایط خرید آنلاین سرویس قهوه خوری را فراهم کرده است.

خرید آنلاین سرویس قهوه خوری

همانطور که در ابتدای مقاله خواندید، ما شما را بر حسب خرید آنلاین سرویس قهوه خوری راهنمایی کردیم. دلیل این توصیه و راهنمایی، سرازیر شدن جنس های بی کیفیت و بعضاً تقلبی به بازار می باشد. البته هیچ فروشگاه و فروشنده‌ای به نامرغوب بودن کالای خود اشاره نکرده و بلکه از هر تبلیغ و ترفندی برای فروش آن محصول به خریدار استفاده خواهد کرد.

ولی به دلیل قوانین سختگیرانه‌ی فضای مجازی برای فروش کالا، که چند وقتی است که مصوب شده و به شدت بازرسی و پیگیری می شود، هیچ سایت معتبری اعتبار خود را فدای سود بیشتر نخواهد کرد. پیشنهاد ما به شما خرید از هوم آنلاین و یا هر سایت معتبر دیگری است، که امکان مرجوع کالا را هم داشته باشد، تا شما در صورت پسند نکردن محصول، بتوانید آن را باز پس داده یا تعویض نمایید.

ضمناً به دلیل تنوع محصول و تعدد فروشگاه های اینترنتی رقابت شدیدی بوجود آمده که همگی به نفع کاربر و مشتری تمام می شود. به همین جهت در خرید آنلاین سرویس قهوه خوری شما با انواع ست ها با قیمت مناسب روبرو خواهید شد و می توانید چند صد محصول را با هم مقایسه  کرده و بهترین نمونه را انتخاب و خریداری نمایید.

خرید آنلاین سرویس قهوه خوری

جدیدترین سرویس قهوه خوری

امروزه انواع جدیدترین سرویس قهوه خوری در رنگ، طرح، اندازه، برند، قیمت و تعداد اقلام متفاوت در ست ها تولید می شوند. همین طور با خرید بهترین نمونه قدرت سلیقه و ذوق را می توانید به همه نشان دهید. در ضمن سرو قهوه در فنجان چای نشانگر دوری میزبان از زندگی بروز اجتماع می باشد. 

نکات مهم در خرید سرویس قهوه خوری

  • جنس: امروزه انواع سرویس قهوه خوری در جنس ها چینی، سرامیکی، برنجی، مسی و غیره تولید می شوند. در هنگام خرید، جنس سایر وسیله های پذیرایی منزل خود را مانند قندان، آجیل خوری، شکلات خوری، کیک خوری و غیره را در نظر بگیرید.
  • تعداد اقلام ست: چند نفره بودن سرویس قهوه خوری بسیار مهم است و هرکس نسبت به احتیاج برای خرید اقدام می کند. در خرید آنلاین سرویس قهوه خوری به دلیل تنوع و تعدد اجناس با مشکل تعداد اقلام مواجه نشده و مدل و تعداد مورد دلخواهتان را می توانید به راحتی پیدا کرده و خریداری نمایید.
  • چند پارچه بودن سرویس: بعضی از ست ها فقط از فنجان قهوه تشکیل می شوند و برخی دیگر دارای نعلبکی، شکر ریز، قوری، استند، قاشق چای خوری و سینی پذیرایی می باشند. در هنگام خرید آنلاین سرویس قهوه خوری اطلاعات کامل محصول را مطالعه کرده و بعد برای خرید اقدام فرمایید.
  • رنگ: در هنگام خرید نمونه های طرح دار به ترکیب و کیفیت رنگ ست دقت کنید و از خرید سرویس هایی که رنگ آنها با دیگر وسیله های شما در تضاد هستند، اجتناب کنید. همچنین در خرید آنلاین سرویس قهوه خوری وقتی به صفحه محصول مراجعه کردید، قبل از ثبت خرید رنگ آن را انتخاب کرده تا از رنگ پیش فرض خارج شود.
  • طرح: در خرید سرویس قهوه خوری طرح دار، طرح هایی را انتخاب کنید که به میز شما بیاید. برای مثال طرح شاه عباسی برای خانه‌ای با وسیله های مدرن یک وصله‌ی ناجور به شمار می رود. همچنین نمونه های طرح دار را جهت شستشو در ماشین ظرفشویی قرار ندهید و آنها به صورت دستی بشورید.
  • اندازه: فنجان سرویس های قهوه خوری در اندازه‌ های کوچک تولید می شوند. پس در خرید آنلاین سرویس قهوه خوری سایز محصول را خوانده و اشتباه اکثر افراد را که سرویس چای خوری را به جای قهوه خوری خریداری می کنند، مرتکب نشوید.

در قسمت محصولات منتخب بهترین نمونه ها که کاربران از خرید و قیمت آنها رضایت کامل دارند، جهت خریداری شما دوستان گلچین شده است.

شاید این مقاله هم براتون مفید باشه:
بهترین مارک کتری و قوری ترکیه و ایرانی + خرید 50 مدل

بهترین مارک سرویس قهوه خوری

از انواع بهترین مارک سرویس قهوه خوری می توان به کاراجا، انگلیش هوم، دبلیو ام اف، سیزنینگ، شاه گل، وان کافی، سلوین، مقصود، دمیا، شاوسن، تقدیس، زرین و غیره اشاره کرد.

معرفی این برندها این هیچ سودی برای تیم سایت هوم آنلاین ندارد و فقط جهت رفاه حال کاربران و انتخاب صحیح، این برندها برای شما بزرگواران معرفی می گردد. 

قیمت سرویس قهوه خوری

قیمت سرویس قهوه خوری بر حسب چند نفره بودن، تعداد پارچه، رنگ، طرح و برند متغیر است و هر کس می تواند به انتهای صفحه مراجعه کرده و بهترین نمونه را با قیمت ارزان انتخاب و خریداری نماید.

خرید آنلاین سرویس قهوه خوری

امیدواریم این مقاله، شما عزیزان را در خرید آنلاین سرویس قهوه خوری تا حدی راهنمایی کرده باشد. 

تیم سایت هوم آنلاین بی صبرانه منتظر نظرات شما بزرگواران می باشد.

محصولات منتخب

برای مشاهده تصاویر منتخب در اندازه بزرگ، روی عکس کلیک کنید.

quality,q 80

سرویس قهوه خوری 6 پارچه مدل NN1178

٪

تومان

٪

۱۷۰,۰۰۰ تومان

quality,q 80

سرویس قهوه خوری 6 پارچه مدل یاس

٪

تومان

٪

۱۹۵,۰۰۰ تومان

quality,q 80

سرویس قهوه خوری 6 پارچه مدل nr236

٪

تومان

٪

۱۹۵,۰۰۰ تومان

quality,q 80

سرویس قهوه خوری 9 پارچه مدل M103

۲٪

۶۰۰,۰۰۰

تومان

۲٪

۶۰۰,۰۰۰

۵۸۸,۰۰۰ تومان

quality,q 80

سرویس قهوه خوری 6 پارچه مدل 990470

٪

تومان

٪

۱۹۰,۰۰۰ تومان

quality,q 80

سرویس قهوه خوری 12 پارچه مدل لوزی کد 02002

۱۰٪

۷۵۰,۰۰۰

تومان

۱۰٪

۷۵۰,۰۰۰

۶۷۵,۰۰۰ تومان

quality,q 80

سرویس قهوه خوری 12 پارچه مدل GOLD

٪

تومان

٪

۶۹۰,۰۰۰ تومان

quality,q 80

سرویس قهوه خوری 12 پارچه انگلیش هوم مدل Ilda Porselen

۵۰٪

۱,۳۷۰,۰۰۰

تومان

۵۰٪

۱,۳۷۰,۰۰۰

۶۸۰,۰۰۰ تومان

quality,q 80

سرویس قهوه خوری 12 پارچه کد 02003

٪

تومان

٪

۷۶۰,۰۰۰ تومان

quality,q 80

سرویس قهوه خوری 12 پارچه کاراجا مدل Apricot Beylik

۴۷٪

۲,۰۰۰,۰۰۰

تومان

۴۷٪

۲,۰۰۰,۰۰۰

۱,۰۷۰,۰۰۰ تومان

quality,q 80

سرویس قهوه خوری 9 پارچه مدل M102

۲٪

۶۰۰,۰۰۰

تومان

۲٪

۶۰۰,۰۰۰

۵۸۸,۰۰۰ تومان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *