خرید اینترنتی استند پذیرایی با 41 مدل ناب

خرید اینترنتی استند پذیرایی

با خرید اینترنتی استند پذیرایی علاوه بر اینکه زیبایی منحصر به فردی به میز سرو خود می بخشید، قدرت سلیقه و ذوق شما در نزد همگان نمایان می شود. استند یک ظرف پذیرایی جذابی است که افراد متفاوت و خاص به فکر خرید آن هستند و کسانی که خلاقیت و سر رشته‌ای از مد و دیزاین ندارند، هیچ وقت خرید استند پذیرایی به ذهنشان خطور نمی کند. این محصول انواع مختلفی دارد، که برای آشنایی با آن در ادامه‌ی مقاله با سایت هوم آنلاین همراه باشید.

در انتهای این مقاله تیم سایت هوم آنلاین، انواع بهترین استند پذیرایی را جهت خریداری شما بزرگواران ارائه کرده است.

استند پذیرایی چیست‌؟

استند یک ظرف پذیرایی شیک و خاصی است که اغلب به صورت گرد ساخته می شود. این وسیله از پایه‌ی گرد فلزی و صفحه‌ی سنگی یا چوبی تشکیل می شود که انواع مختلف آن نظیر دو تکه، دو طبقه، تکی، سینی مانند، طرح قفس به میز پذیرایی شما زیبایی مثال زدنی می بخشد.

در خرید اینترنتی استند پذیرایی به هماهنگی رنگ آن با سایر وسیله های پذیرایی خود دقت کنید. ولی استند پذیرایی طلایی‌، سفید و سیاه با پایه های فلزی و صفحه‌ی سنگی بیشتر از سایر نمونه ها خواهان دارد. در روی استند سرو، شیرینی و میوه قرار می گیرد و به خاطر نداشتن لبه، برای جلوگیری از ریختن میوه ها و شیرینی ها در هنگام پذیرایی، استند باید روی میز به صورت ثابت قرار گرفته و میهمانان به طور سلف سرویس از خودشان پذیرایی کنند.

خرید استند پذیرایی

خرید اینترنتی استند پذیرایی

همانطور که در ابتدای مقاله خواندید، ما شما را بر حسب خرید اینترنتی استند پذیرایی راهنمایی کردیم. دلیل این توصیه و راهنمایی، سرازیر شدن جنس های بی کیفیت و بعضاً تقلبی و درجه دو یا سه در بازار می باشد. البته هیچ فروشگاه و فروشنده‌ای به نامرغوب بودن کالای خود اشاره نکرده و بلکه از هر تبلیغ و ترفندی برای فروش آن محصول به خریدار استفاده خواهد کرد.

ولی به دلیل قوانین سختگیرانه‌ی فضای مجازی برای فروش کالا، که چند وقتی است که مصوب شده و به شدت بازرسی و پیگیری می شود، هیچ سایت معتبری اعتبار خود را فدای سود بیشتر نخواهد کرد. پیشنهاد ما به شما خرید از هوم آنلاین و یا هر سایت معتبر دیگری است، که امکان مرجوع کالا را هم داشته باشد، تا شما در صورت پسند نکردن محصول، بتوانید آن را باز پس داده یا تعویض نمایید.

در قسمت محصولات منتخب بهترین نمونه ها که کاربران از خرید و قیمت آنها رضایت کامل دارند، جهت خریداری شما دوستان گلچین شده است.

شاید این مقاله هم براتون مفید باشه:
شیک ترین شیرینی خوری چی بخرم‌؟ خرید 38 مدل ناب

نکات مهم در خرید استند پذیرایی

رنگ: در خرید اینترنتی استند پذیرایی به رنگ آن دقت کنید تا با رنگ سایر وسیله های پذیرایی و میز خود در تضاد نباشد.

صفحه: در هنگام خرید استند پذیرایی به جنس و ضخامت صفحه و همچنین عدم وجود ترک های مویی و سالم بودن آن دقت کنید.

هماهنگی صفحه با پایه: یکی دیگر از نکات مهم، توجه به هماهنگی رنگ صفحه با پایه در خرید اینترنتی استند پذیرایی می باشد.

ماندگاری رنگ: توجه به ماندگاری رنگ پایه ها از فاکتورهای مهم در خرید استند پذیرایی می باشد. چون اگر بعد از مدتی رنگ پایه کیفیت اولیه‌ی خود را از دست دهد، عملاً استند شما غیر قابل استفاده می شود.

اتصال پایه: در خرید اینترنتی استند پذیرایی به نوع و کیفیت اتصال و جوش پایه توجه کنید. استندی که با ظرافت ساخته شده، دارای جوش و صیقل تمیزی می باشد.

استند پذیرایی طرح قفس: در خرید استند پذیرایی طرح قفس به استحکام میله های قفس و فاصله‌ی یکسان آنها از همدیگر توجه کنید.

استند پذیرایی طلایی: در خرید استند پذیرایی طلایی سعی کنید سایر وسیله های پذیرایی شما همگی به رنگ طلایی نباشد. ترکیب رنگ طلایی با رنگ سفید بسیار زیبا جلوه می کند.

تعادل: از نکات مهم دیگری که بسیاری از افراد در هنگام خرید به آن دقت نمی کنند، تعادل استند می باشد. در لحظه‌ی خرید اینترنتی استند پذیرایی توجه کنید، استند شما در سطح صاف لق نخورد.

قیمت استند پذیرایی

قیمت استند پذیرایی به کیفیت صفحه، رنگ، پایه و برند بستگی دارد. که هر کس بر حسب بودجه و سلیقه می تواند برای خرید اقدام نماید.

استند پذیرایی طرح قفس

امیدواریم این مقاله، شما عزیزان را در خرید اینترنتی استند پذیرایی تا حدی راهنمایی کرده باشد. 

تیم سایت هوم آنلاین بی صبرانه منتظر نظرات شما بزرگواران می باشد.

محصولات منتخب

برای مشاهده تصاویر منتخب در اندازه بزرگ، روی عکس کلیک کنید.

quality,q 80

استند موز مدل CMS

٪

۱۴۵,۰۰۰ تومان

quality,q 80

استند سرو مدل دایره

٪

۳۴۳,۰۰۰ تومان

quality,q 80

استند پذیرایی مدل برلیان کد RWI 58 W

۹٪

۴۵۰,۰۰۰

۴۰۹,۵۰۰ تومان

quality,q 80

استند پذیرایی مدل برلیان کد RWI 58 B

۱۵٪

۴۴۵,۰۰۰

۳۷۸,۲۵۰ تومان

quality,q 80

استند سرو مدل HK028

٪

۲۴۵,۹۰۰ تومان

quality,q 80

استند سرو مدل گوزن

٪

۱۹۰,۰۰۰ تومان

quality,q 80

استند سرو مدل HL019

٪

۲۵۵,۰۰۰ تومان

quality,q 80

استند سرو مدل گوزن

٪

۶۴۸,۹۹۰ تومان

quality,q 80

استند سرو مدل HG019

٪

۲۵۶,۵۰۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *