خرید اینترنتی استکان کمر باریک با 41 مدل شیک و ارزان

خرید اینترنتی استکان کمر باریک

اکرام میهمان در قدم اول با چایی یکی از شیوه های مرسوم و متداول ما ایرانی ها محسوب می شود. اکثر بانوان باسلیقه و خوش ذوق با شیک ترین ست استکان کمر باریک به استقبال میهمان خود می روند. امروزه انواع مختلفی از این کالا در برندها و قیمت های گوناگونی عرضه می شوند، که برای دست یابی به یک سرویس شیک و ارزان، خرید اینترنتی استکان کمر باریک می تواند بهترین راه کار برای رسیدن به این محصول باشد. از این رو هوم آنلاین قصد دارد برای راحتی انتخاب شما با راهنمای خرید استکان کمر باریک در خدمت کاربران باشد.

در انتهای این مقاله تیم سایت هوم آنلاین، انواع بهترین استکان کمر باریک را جهت خریداری شما بزرگواران ارائه کرده است.

خرید اینترنتی استکان کمر باریک

همانطور که در ابتدای مقاله خواندید، ما شما را بر حسب خرید اینترنتی استکان کمر باریک راهنمایی کردیم. دلیل این توصیه و راهنمایی، سرازیر شدن جنس های بی کیفیت و بعضاً تقلبی در بازار می باشد. البته هیچ فروشگاه و فروشنده‌ای به نامرغوب بودن کالای خود اشاره نکرده و بلکه از هر تبلیغ و ترفندی برای فروش آن محصول به خریدار استفاده خواهد کرد.

ولی به دلیل قوانین سختگیرانه‌ی فضای مجازی برای فروش کالا، که چند وقتی است که مصوب شده و به شدت بازرسی و پیگیری می شود، هیچ سایت معتبری اعتبار خود را فدای سود بیشتر نخواهد کرد. پیشنهاد ما به شما خرید از هوم آنلاین و یا هر سایت معتبر دیگری است، که امکان مرجوع کالا را هم داشته باشد، تا شما در صورت پسند نکردن محصول، بتوانید آن را باز پس داده یا تعویض نمایید.

در انتهای مقاله گلچینی از بهترین نمونه ها برای خرید در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. چند سالی است خرید استکان کمر باریک شاه عباسی، گلدار و دسته دار دوباره باب شده است و البته کسانی هستند که نمونه های جدید و خارجی مانند استکان کمر باریک پاشاباغچه و دیگر برندهای ترکیه ای و ایرانی با کیفیت و شیک را پسند و خریداری می کنند.

خرید اینترنتی استکان کمر باریک

نکات مهم در خرید استکان کمر باریک

در خرید اینترنتی استکان کمر باریک باید به زیبایی، شفافیت، عدم موج، وجود نعلبکی، ضخامت، منظم بودن لبه، تعادل، قیمت، برند، ظرافت در ساخت و طرح دقت کرده تا یک خرید موفق را تجربه کنید.

  • شفافیت: در خرید استکان کمر باریک شیشه‌ای بدون طرح، به شفاف بودن محصول دقت کنید. عدم شفافیت صد در صدی بعد استفاده و شستشو های مکرر، باعث کدر شدن آن می شود.
  • عدم موج: یکی از مهمترین مواردی که اکثراً به آن توجه نمی شود، عدم موج در نمونه های شیشه‌ای می باشد. در خرید اینترنتی استکان کمر باریک به عدم موج در بدنه محصول دقت کنید، چون وجود چنین پدیده‌ای خبر از بی کیفیت بودن محصول را می دهد.
  • نعلبکی: بعضی از ست های استکان کمر باریک دارای نعلبکی نیز هستند. این ست ها از نظر قیمت بسیار به صرفه تر از نمونه های بدون نعلبکی می باشند، که البته انتخاب این نوع بستگی به سلیقه و احتیاج کاربر نیز دارد.
  • ضخامت: نمونه هایی با ضخامت کم ممکن است در یک شوک حرارتی (گرم و سرد شدن آنی) ناچیز و یا رها شدن از ارتفاع پایین ترک خورده و یا حتی بشکنند، از این رو از خرید نمونه هایی با ضخامت کم خودداری کنید.
  • لبه: استکان های کمر باریک باکیفیت هیچ وقت لبه های نامنظم و موج دار ندارند. پس از خرید نمونه هایی با این خصوصیات اجتناب فرمایید.
  • تعادل: در هنگام خرید به تعادل محصول دقت کنید، یعنی استکان نباید روی نعلبکی یا میز تکان و لق بخورد. یکی از دلایلی که خرید اینترنتی استکان کمر باریک را از سایت هوم آنلاین به شما پیشنهاد می دهیم، عدم بروز چنین مشکلاتی می باشد
  • ظرافت: دقت و ظرافت در ساخت رابطه‌ی مستقیم با زیبایی محصول دارد. هر کس می تواند با خرید اینترنتی استکان کمر باریک و تحویل آن در درب منزل، ست را از داخل جعبه درآورده و بعد از اینکه از زیبایی و ظرافت آن مطمئن شد، برای پرداخت هزینه اقدام نماید.
  • طرح: اگر به دنبال خرید استکان کمر باریک شاه عباسی یا گلدار با طرح قدیمی هستید. در هنگام خرید به زیبایی و ظرافت طرح و همچنین به کیفیت و هماهنگی رنگ ها دقت و توجه کرده و رنگ و طرح سایر لوازم پذیرایی خود مانند قندان، شیرینی خوری، شکلات خوری، استند پذیرایی و غیره را در نظر بگیرید.

نکته: استکان کمر باریک گلدار و شاه عباسی را در ماشین ظرفشویی قرار ندهید و به آرامی با مقدار کمی مایع ظرفشویی به صورت دستی آن را شستشو دهید.

در قسمت محصولات منتخب بهترین نمونه ها که کاربران از خرید و قیمت آنها رضایت کامل دارند، جهت خریداری شما دوستان گلچین شده است.

شاید این مقاله هم براتون مفید باشه:
شیک ترین سینی پذیرایی چی بخرم‌؟ معرفی 32 مدل ناب

استکان کمر باریک چی بخرم 

از بهترین مارک های استکان کمر باریک می توان به پاشاباغچه، مادام کوکو، بوهیما، سالینو، لاو، ایرنا، ساچی، کاوه و غیره اشار کرد.

معرفی این برندها این هیچ سودی برای تیم سایت هوم آنلاین ندارد و فقط جهت رفاه حال کاربران و انتخاب صحیح، این برندها برای شما بزرگواران معرفی می گردد. 

قیمت استکان کمر باریک

قیمت استکان کمر باریک به ظرافت، وجود نعلبکی، طرح، کیفیت رنگ، شفافیت، عدم موج، تعادل و برند بستگی دارد و هر کس می تواند به انتهای صفحه مراجعه کرده و به نسبت بودجه و احتیاج برای خرید اقدام کند.

شاید این مقاله هم براتون مفید باشه:
خرید انواع مدل سرویس چای خوری با 41 مدل شیک

خلاصه‌ی متن

استکان کمر باریک یک وسیله‌ی شیک برای پذیرایی از میهمان جهت سرو چای می باشد. انواع مختلف این محصول مانند شاه عباسی، گلدار، دسته دار، لب طلایی، ست نعلبکی دار و سینی دار در انتهای صفحه برای خریداری قرار داده شده است. از بهترین برندهای این محصول می توان به پاشا باغچه اشاره نمود. همچنین با خرید اینترنتی استکان کمر باریک از سایت ما می توانید با قیمت ارزان صاحب بهترین و شیک ترین نمونه شوید.

خرید اینترنتی استکان کمر باریک

امیدواریم این مقاله، شما عزیزان را در خرید اینترنتی استکان کمر باریک تا حدی راهنمایی کرده باشد. 

تیم سایت هوم آنلاین بی صبرانه منتظر نظرات شما بزرگواران می باشد.

محصولات منتخب

برای مشاهده تصاویر منتخب در اندازه بزرگ، روی عکس کلیک کنید. 

quality,q 80

استکان مدل DILMAH بسته 6 عددی

٪

تومان

٪

۲۰,۳۸۰ تومان

quality,q 80

استکان مدل AZ-LI بسته 6 عددی

٪

تومان

٪

۲۱,۰۳۰ تومان

quality,q 80

استکان مدل DIL-T140 بسته 6 عددی

٪

تومان

٪

۲۴,۵۰۰ تومان

quality,q 80

استکان و نعلبکی مدل NASER-KHAN

٪

تومان

٪

۴۳,۰۰۰ تومان

quality,q 80

استکان و نعلبکی شاه عباسی مدل New

٪

تومان

٪

۱۶۲,۰۰۰ تومان

quality,q 80

استکان ریجنت کد 198204 بسته 6 عددی

٪

تومان

٪

۱,۷۵۰,۹۰۰ تومان

quality,q 80

استکان مدل ویکتوریا بسته 6 عددی

۲۰٪

۱,۶۵۰,۰۰۰

تومان

۲۰٪

۱,۶۵۰,۰۰۰

۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان

quality,q 80

استکان کد 332 بسته 6 عددی

٪

تومان

٪

۳۷۵,۰۰۰ تومان

quality,q 80

استکان مادام کوکو مدل Victorine بسته 6 عددی

۴۳٪

۳۸۵,۰۰۰

تومان

۴۳٪

۳۸۵,۰۰۰

۲۲۰,۰۰۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *