خرید روشویی کابینت دار مدرن [پایه دار و بدون پایه]

قیمت روشویی مدرن

در این مقاله می خواهیم درباره‌ی وسایل اصلی مورد نیاز دستشویی و ویژگی ها و قیمت روشویی مدرن بحث کنیم. امروزه در سرویس بهداشتی، روشویی کابینتی علاوه بر ظاهر زیبایی که به سرویس ما می دهد، کارایی زیادی هم دارد. در بعضی از سرویس ها روشویی کابینت دار PVC به دلیل مقاومت در برابر رطوبت بیشتر استفاده می شود. با یک جستجوی ساده در اینترنت به قیمت ها و برندهای گوناگونی بر می خوریم، برای مثال قیمت روشویی کابینتی ارزان با قیمت روشویی پایه دار با جنس مرغوب و یا قیمت روشویی مدرن بسیار متفاوت است، ولی این اختلاف قیمت رابطه مستقیم با زیبایی و عمر ست روشویی ما دارد، به عنوان مثال با خرید روشویی کابینت دار گلسار که تولید داخل می باشد، می توانیم یک روشویی با کیفیت، با کارایی و فضای کافی داشته باشیم.

در گذشته به زیبایی سرویس بهداشتی اهمیت داده نمی شد و همان طور که به یا دارید، سرویس بهداشتی در گوشه‌ی حیاط و اغلب بدون کاشیکاری و روشویی ساخته می شد. با تغییر روند و زندگی آپارتمانی سرویس های بهداشتی وارد خانه ها شد و همین تغییر دلیل توجه بیشتر به این قسمت خانه شد.

در انتهای این مقاله، محصولات منتخب جهت خریداری برای شما بزرگواران ارائه شده است.

Toilet sink 1

ویژگی ها و قیمت روشویی مدرن

روشویی های زیادی، با کیفیت های متفاوت را در بازار مشاهده می کنیم. وقتی صحبت از قیمت روشویی مدرن به میان می آید، منظور از مدرن بودن این نیست که، ما فقط یک روشویی با ظاهر زیبا بخریم. یک روشویی مدرن علاوه بر ظاهر زیبا باید کیفیت خوبی هم داشته باشد.

کیفیت روشویی مدرن بسته به طراحی ظاهری، جنس مواد به کار برده شده در ساخت کابینت، برند و حتی در بعضی ست ها کیفیت آیینه، متغیر است و در هنگام خرید و بررسی قیمت روشویی مدرن باید به این مسائل دقت کنید.

ویژگی ها و قیمت روشویی مدرن

روشویی کابینت دار PVC

روشویی کابینت دار PVC در مدل ها و قیمت های گوناگونی در بازار و فروشگاه های اینترنتی یافت می شود. روشویی کابینت دار PVC هم مانند سایر ست های روشویی در کیفیت های مختلفی ساخته می شوند و کیفیت مواد اولیه پی وی سی و جزییات ساخت و شکل ظاهری در قیمت آن تأثیر دارد.

نکته : دلیل اصلی انتخاب روشویی کابینت دار PVC، مقاومت این ماده در برابر رطوبت می باشد.

ایده های جالب و جذاب برای روشویی سرویس بهداشتی

آنچه در باره‌ی پی وی سی نمی دانید

سازندگان PVC برای اینکه بتوانند به آن شکل دهند و بافت نرم پی وی سی را کمی سخت کنند، از اسیدی مخصوص استفاده می کنند. این اسید در آتش سوزی ها یک ماده سمی تولید می کند که می تواند یک انسان را در کمتر از 10 ثانیه به کام مرگ بفرستد. امروزه در اروپا کارخانه های زیادی به تولید پی وی سی می پردازند، ولی این ماده در اروپا دیگر استفاده نمی شود و فقط جهت صادرات پی وی سی تولید می شود.

PVC toilet sink and cabinet 1

تفاوت قیمت روشویی کابینتی ارزان با قیمت روشویی پایه دار مرغوب

دلیل اختلاف قیمت روشویی کابینتی ارزان نسبت به قیمت روشویی پایه دار از جنس سنگ یا ام دی اف مرغوب به چند فاکتور بستگی دارد.

قیمت روشویی کابینت ارزان از 600 هزار تومان تا یک میلیون تومان متغیر است. همانطور که می دانیم هیچ ارزانی بی دلیل و هیچ گرانی بی حکمت نیست. روشویی با قیمت ارزان از چوب یا ام دی اف با کیفیتی نسبتاً پایین ساخته می شود، ولی با این وجود اگر چنین ستی خریداری کردید، نگران این نباشید که زود از بین می رود، این ست ها به مراقبت بیشتری نسبت به سایر هم نوع هایش دارد. برای مثال باید برای تمیز کردن، آب را مستقیم به آن نگیریم و برای نظافت کردن آنها استفاده دستمالی خیس کافی است.

شاید این مقاله هم براتون مفید باشه:
بهترین مدل پادری چی بخرم‌؟ خرید 37 مدل شیک
قیمت روشویی پایه دار مرغوب

به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب در ساخت چنین ست هایی، قیمت روشویی پایه دار مرغوب نسبتا بیشتر از دیگر ست ها می باشد. در این ست ها از ام دی اف ضد آب یا سنگ های گران قیمت و گاهی اوقات از شیشه های نشکن ضد گلوله با آیینه های مرغوب پوشیده از جیوه و ست جا حوله ای، دستمال کاغذی و در بعضی مدل ها از نورپردازی استفاده می شود. قیمت روشویی پایه دار مرغوب از 2/5 میلیون تا 6 میلیون متغیر است.

High quality sink and toilet cabinets

روشویی از جنس مس

Stylish sink and toilet cabinets

امیدوارم این مقاله برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد.

با نظرات شما بزرگواران ما به ادامه خدمت رسانی دلگرم می شویم.

محصولات منتخب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *