خرید میز تلویزیون مدرن و بررسی نوع، مدل و کیفیت 2020

خرید میز تلویزیون مدرن

خرید میز تلویزیون مدرن، یکی از دغدغه های اصلی افراد بعد از خرید یا تعویض تلویزیون است. انتخاب و خرید میز تلویزیون جدید برای خانه به دلیل وجود تنوع قیمت و کیفیت، متنوع بودن مدل و ظرافت در نوع ساخت و همچنین کیفیت و نوع یراق آلات استفاده شده در خارج یا داخل میز بسیار سخت است. بهترین و جدیدترین میز تلویزیون ها از MDF با کیفیت با روکش مرغوب با شکل ظاهری مدرن و شیک و یراق آلات با کیفیت و جدید ساخته می شوند. بری مثال میزان قیمت میز تلویزیون دیواری مدرن به همه این مسائل ذکر شده بستگی دارد.

خرید میز تلویزیون مدرن و شیک، متناسب با تلویزیون می تواند دکوراسیون خانه‌ی شما را به کلی تغییر داده و اتاق نشیمن یا پذیرایی شما زیباتر از قبل کند. بنابراین اگر قصد خرید میز تلویزیون جدید برای خانه‌ی خود دارید با ما همراه باشید تا علاوه بر ویژگی ها، جدیدترین میز تلویزیون ها را برای شما معرفی کنیم.

در انتهای این مقاله، محصولات منتخب جهت خریداری برای شما بزرگواران ارائه شده است.

خرید میز تلویزیون مدرن

نوع کشو در خرید میز تلویزیون مدرن

در خرید میز تلویزیون مدرن، باید به نوع کشوها دقت کنید. چند نوع کشو برای این میزها مانند کشوی مگنت دار، دستگیره دار، مخفی و استپ دار وجود دارد، که بسته به سلیقه و بودجه آن را انتخاب می کنیم.

کشوی مگنت دار

در کشوی مگنت دار یک قطعه که در عکس مشاهده می کنید، در داخل کشو پیچ شده و با فشار انگشت که به کشو وارد می شود، کشو 2 الی 3 سانتی متر از میز فاصله می گیرد و شما می توانید، کشو را باز کنید. در این کشو به دلیل نبودن دستگیره، میز تلویزیون یکدست و زیبا دیده می شود.

از معایب کشوی مگنت دار به این نکات می توانیم اشاره کنیم که، مگنت ممکن است بعد از چند سال کیفیت خود را از دست داده و گیر می کند و نکته‌ی بعدی ماندن اثر انگشت (لک) روی کشو بعد از باز کردن می باشد.

کشوی دستگیره دار

میزهایی که کشوی دستگیره دار دارند، به راحتی با گرفتن و کشیدن دستگیره به سمت بیرون با وجود ریل های ساچمه ای، کشو باز می شود. امروزه دستگیره های زیبا و شکیلی در بازار وجود دارند که می توانیم نسبت به مدل میز تلویزیون آن را انتخاب کنیم.

دستگیره مخفی

در این کشو ها دستگیره وجود ندارد، بلکه میز را طوری می سازند که یک شیار 45 درجه بالای کشو باشد و توسط ان کشو باز می شود. در بعضی کشو ها پروفیل های  ال فرم ، جی فرم و اچ فرم در قسمت بالای کشو نسب می شود و علاوه بر زیبایی که به میز تلویزیون می دهد، نقش دستگیره را در آنجا ایفا می کند.

نوع کشو در خرید میز تلویزیون مدرن

کشو های استپ دار

این کشوها در میز تلویزیون مانند پنجره قطار از بالا به پایین باز می شوند، به طوری که یک جک آرام باز در داخل آنها نصب می شوند. در خرید میز تلویزیون مدرن به این مسائل دقت کنید.

جنس غالب در جدیدترین میز تلویزیون ها

غالب میز تلویزیون مدرن از جنس های با کیفیت باید ساخته شود، که این جنس ها عبارتند از MDF، چوب، نئوپان و ام دی اف های هایگلاس، ملامینه، لترون و MDF وکیوم، نئوپان و پلی وود، که قیمت میز تلویزیون جدید که می خواهید خریداری کنید، به این فاکتورها بستگی دارد.

 جدیدترین میز تلویزیون ها

شاید این مقاله هم براتون مفید باشه:
خرید جدیدترین ظرف کیک خوری شیک با 36 مدل ناب

قیمت میز تلویزیون دیواری مدرن

قیمت میز تلویزیون دیواری مدرن، بر حسب موادی که در آن استفاده شده است از 1 میلیون تا 15 میلیون متغیر است. بیشتر این میز ها را از MDF می سازند. ام دی اف به دلیل ظاهر زیبا، تنوع جنس و قیمت، طول عمر بالا و ساخت آسان بیشتر از سایر جنس ها مورد توجه سازندگان و مشتری ها قرار می گیرد.

قیمت میز تلویزیون دیواری مدرن

خرید میز تلویزیون مدرن نورپردازی شده

خرید میز تلویزیون مدرن نورپردازی شده، زیبایی فوق‌العاده ای به دکوراسیون خانه شما می دهد. این میز ها علاوه بر زیبایی بخشی به خانه شما، به تلویزیون شما نیز ارزش و ابهت بالایی می دهد.

خرید میز تلویزیون مدرن نورپردازی شده

 چند تکه

میز تلویزیون ممکن است یکپارچه، با چند کشو یا چند تکه باشد. امروزه میز تلویزیون های چند تکه خریداران بیشتری نسبت به مدل یک تکه دارند. میزهای چند تکه، علاوه بر زیبایی امکاناتی از قبیل بلند و کوتاه شدن دارد و می توانیم نسبت به ابعاد خانه آن را تنظیم کنیم و در بعضی مدل ها، سکویی از MDF  همراه میز هست که می توان از آن به عنوان جای مجسمه، گلدان یا قاب عکس استفاده کرد.

خرید میز تلویزیون مدرن چند تکه

میز تلویزیون های رنگی و طرح دار

امروزه طراحان در طراحی میز تلویزیون دیگر خود را محدود رنگ های تیره و MDF های بدون طرح نمی کنند و با جسارتی مثال زدنی میزهایی زیبا با ترکیب شکل و رنگ فوق‌العاده ساخته و روانه‌ی بازار کرده اند. در زیر، تصویر چند نمونه از این میزها را گذاشته ایم که می توانید مشاهده و الگوبرداری کنید. پیشنهاد ما این است که، شما هم از رنگ های تیره و سبک مینیمالیسمی فاصله بگیرید و با انتخاب این میزها دکوراسیون خانه اتان را شاد کنید.

میز تلویزیون های رنگی و طرح دار

امیدوارم این مقاله در خرید جدیدترین میز تلویزیون مدرن به شما کمک کند.

نظرات شما مارا در ادامه خدمت رسانی دلگرم می کند.

محصولات منتخب


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *