سرویس قاشق چنگال چی بخرم + معرفی و خرید 50 مدل شیک و جدید

سرویس قاشق چنگال چی بخرم

بروز شده در تاریخ 1400/01/29

سرویس قاشق چنگال چی بخرم‌؟ اکثر بانوان باسلیقه‌ی ایرانی در منزل یک ست قاشق و چنگال معمولی و دم دستی برای اهل خانه دارند. ولی بهترین ست خود را برای میهمانی ها کنار می گذارند. بهترین مارک سرویس قاشق چنگال در میز غذاخوری همتراز با سرویس چینی و سایر وسایل، برای کدبانوها ارزشمند است و با آن قدرت و سلیقه‌ی خود را به رخ مهمان ها می کشند.

امروزه شیک ترین و جدیدترین سرویس ها در مدل ها، برندها و قیمت های گوناگونی تولید می شوند و این تنوع قبل از خرید باعث ایجاد سوال هایی از قبیل، سرویس قاشق چنگال از کجا بخرم‌؟ سرویس قاشق چنگال شامل چه چیزهایی است‌؟ و یا سرویس قاشق و چنگال چه مارکی خوبه؟ و سوال هایی از این دست، که ممکن است سوال بیشتر شما نیز باشد. از این رو هوم آنلاین قصد دارد برای آشنایی بیشتر و پاسخ دادن به بخشی از ابهامات شما، با راهنمای خرید سرویس قاشق چنگال در خدمت کاربران بزرگوار باشد.

در انتهای این مقاله تیم سایت هوم آنلاین ، بهترین و جدیدترین سرویس قاشق و چنگال را جهت خریداری شما عزیزان ارائه کرده است.

سرویس قاشق چنگال چی بخرم‌

سرویس قاشق چنگال شامل چه چیزهایی است

 یکی از دلایل سوال کاربران که پرسیده بودند، سرویس قاشق چنگال چی بخرم‌؟ سرویس ها با اقلام مختلف می باشند. به یاد داشته باشید که قبل از خرید سرویس قاشق چنگال باید به تعداد اقلام ست توجه کرده و از خرید اقلام اضافه که هزینه بردار است، اجتناب کنید. البته تمام اقلام داخل جعبه سرویس بدردبخور هستند و وسیله ناکارآمدی در سرویس وجود ندارد. ولی بعضی از بانوان برحسب الویت، سرویس خود را انتخاب کرده و به دلیل کاهش هزینه از خرید سرویس های کامل خودداری می کنند.

انواع سرویس قاشق چنگال در تعدادهای گوناگون و در ست ‌های 12، 24، 30، 33، 44، 57، 60، 84، 92، 108، 113، 128، 136، 142، 146، 152 پارچه و غیره در فروشگاه ما موجود است. که برای مثال یکی از بهترین ست های 142 پارچه ما به نام جی فی نی ما مشتمل بر:

قاشق مرباخوری، قاشق دسر خوری، قاشق سرو، قاشق ‌بستنی خوری، قاشق عسل ‌خوری، چنگال سرو، قاشق غذاخوری، کارد غذاخوری، چنگال میوه ‌خوری، کفگیر، ملاقه، کارد میوه خوری، چنگال غذاخوری، انبر سالاد، انبر یخ، قاشق چای‌خوری، قاشق قهوه ‌خوری، قاشق شربت ‌خوری، قاشق سالاد، چنگال سالاد است.

شاید این مقاله هم براتون مفید باشه:
سرویس چینی چه مارکی خوبه؟ویژگی ها و خرید سرویس چینی مقاوم

سرویس قاشق چنگال چی بخرم

برای خرید جهیزیه، کامل ترین و جدیدترین سرویس قاشق چنگال عروس با اندازه های استاندارد، علاوه بر زیبایی باید دارای اقلامی همچون:

 • سه عدد کفگیر به طول: 28/5 سانتیمتر
 • دو عدد ملاقه به طول: 31/5 سانتیمتر
 • یک عدد ملاقه به طول: 21 سانتیمتر
 • یک عدد ملاقه سرو سس به طول: 19/5 سانتیمتر
 • یک عدد کفگیر سرو کیک به طول: 27/5 سانتیمتر
 • یک عدد کارد سرو کیک به طول: 33 سانتیمتر
 • یک عدد چنگال سرو مرغ به طول: 24 سانتیمتر
 • یک عدد انبر سرو سالاد به طول: 19 سانتیمتر
 • یک عدد انبر یخ به طول: 16/5 سانتیمتر
 • دوازده عدد کارد سرو استیک به طول : 23/5 سانتیمتر
 • دوازده عدد کارد میوه‌خوری به طول: 17/5 سانتیمتر
 • شش عدد کارد سرو کره به طول: 16 سانتیمتر
 • دو عدد قاشق خورشت خوری به طول: 22 سانتیمتر
 • دوازده عدد قاشق چای ‌خوری به طول: 11/5 سانتیمتر
 • دوازده عدد قاشق شربت به طول: 18/5 سانتیمتر
 • شش عدد قاشق بستنی‌خوری به طول: 14/5 سانتیمتر
 • دوازده عدد قاشق مربا خوری به طول: 14/5 سانتیمتر
 • شش عدد قاشق عسل خوری به طول: 17 سانتیمتر
 •  هجده عدد قاشق غذا خوری به طول: 20/5 سانتیمتر
 • هجده عدد چنگال غذاخوری به طول: 21/5 سانتیمتر
 • دوازده عدد چنگال میوه‌خوری به طول: 15 سانتیمتر
 • دو عدد قاشق اردو خوری به طول 14 سانتیمتر

نکته: ضخامت بهترین سرویس قاشق و چنگال 4 میلیمتر می باشد.

خرید سرویس قاشق چنگال

جدیدترین سرویس قاشق چنگال

امروزه سرویس قاشق چنگال طلایی و هفت رنگ که از جدیدترین مدل ها محسوب می شوند، بیشترین خرید اینترنتی را در بین کاربران به خود اختصاص داده‌اند.

توجه به جنس و آلیاژ مصرفی در خرید سرویس قاشق چنگال

از دیگر دلایل سوال سرویس قاشق چنگال چی بخرم‌؟ قیمت های ضد و نقیض و اطلاعات ناقص و نادرست فروشندگان در مورد جنس و آلیاژ مصرفی می باشد. در هنگام خرید، به جنس و آلیاژ مصرفی که توسط اعدادی در دفترچه راهنمای جعبه درج شده، توجه کنید. سازندگان بهترین سرویس قاشق چنگال از آلیاژهای کروم-نیکل، کروم-وانادیوم و کروم- تیتانیوم در تولید محصولاتشان استفاده می کنند.

آلیاژ معمول و مرغوب در این سرویس ها کروم- نیکل بوده، که با اعداد 18/10 نشان داده می شود. این اعداد نشانگر این است که در این محصول 18 درصد کروم و 10 درصد نیکل استفاده شده است. که بهترین سرویس ها از این ترکیب برای مقاوم سازی و روکش بهره می برند.

کروم از خوردگی، تغییر حالت و زنگ زدگی جلوگیری کرده و نیکل باعث درخشش بیشتر سرویس می شود. حالا به افرادی که قبل از خرید سرویس قاشق چنگال وسواس به خرج داده و مرتب سوال می کنند، سرویس قاشق چنگال چی بخرم‌؟ باید کاملاً حق داد.

نکته : در هنگام خرید سرویس قاشق چنگال ، آهن ربایی به سرویس نزدیک کنید، اگر آهن ربا به قاشق چنگال یا هر اقلام دیگری چسبید، از خرید آن سرویس خودداری کنید.

وزن و اندازه سرویس قاشق و چنگال

در خرید سرویس قاشق چنگال به وزن و اندازه اقلام ست، به خصوص قاشق و چنگال دقت کنید. چون غذا خوردن با قاشق و چنگال بزرگ با وزن زیاد اذیت کننده است و ممکن است کل زحمت شما در غذا پختن را تحت تأثیر قرار دهد.

سرویس قاشق چنگال چی بخرم  

بسته بندی های شیک و متفاوت

سرویس قاشق چنگال چی بخرم

در خرید سرویس قاشق چنگال به بسته بندی آن دقت کنید. سازندگان بهترین سرویس قاشق چنگال برای عرضه محصولاتشان و احترام گذاشتن به مشتری، از بسته بندی هایی مانند جعبه هایی شیک و فلزی و یا از کیف هایی شکیل و بزرگ استفاده می کنند.

سرویس قاشق و چنگال چه مارکی خوبه؟

از انواع بهترین برند قاشق چنگال می توان به جی فی نی، دبلیو ام اف،  کاراجا، دبلیو ام اف، باریکو، سولایتر، جامبو، ناب استیل، وین تو، پالرمو، ورسا، زولتن، ام جی اس، لینکیج، بنیتو، ورتکس، کایند، راکلند، نیو هوم ، بیوتی، زپتر، جانستون، فلورانس، صنایع استیل ایران اشاره کرد.

معرفی این برندها این هیچ سودی برای تیم سایت هوم آنلاین ندارد و فقط جهت رفاه حال کاربران و انتخاب صحیح، این برندها برای شما بزرگواران معرفی می گردد.

سرویس قاشق و چنگال چه مارکی خوبه؟

امیدوارم این مقاله به سوال شما عزیزان که پرسیده بودید، سرویس قاشق چنگال چی بخرم‌؟ تا حدی جواب داده باشد.

تیم سایت هوم آنلاین بی صبرانه منتظر نظرات شما بزرگواران می باشد.

محصولات منتخب

برای مشاهده تصاویر منتخب در اندازه بزرگ، روی عکس کلیک کنید.

quality,q 80

سرویس قاشق و چنگال 86 پارچه زپتر کد zp86

۴۷٪

۵,۴۰۰,۰۰۰

۲,۸۸۰,۰۰۰ تومان

quality,q 80

سرویس قاشق و چنگال 60 پارچه کاراجا مدل LYDIA

۱۸٪

۳۵,۰۰۰,۰۰۰

۲۸,۷۰۰,۰۰۰ تومان

quality,q 80

سرویس قاشق و چنگال 86 پارچه ویکالینا کد V86

۴۴٪

۵,۶۰۰,۰۰۰

۳,۱۳۶,۰۰۰ تومان

quality,q 80

سرویس قاشق و چنگال 92 پارچه مدل maxpro5

۲۳٪

۱,۲۹۰,۰۰۰

۹۹۸,۰۰۰ تومان

quality,q 80

سرویس قاشق و چنگال 128 پارچه او ان ای کد 4358

۲۸٪

۲,۵۰۰,۰۰۰

۱,۷۹۹,۰۰۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *