خرید شیک ترین سطل و جا دستمال کاغذی با 36 مدل جدید

خرید سطل و جا دستمال کاغذی

شیک ترین سطل و جا دستمال کاغذی چی بخرم‌؟ یکی از عناصر مهم برای تکمیل دکوراسیون خانه و البته تهیه جهیزیه، خرید ست جا دستمال کاغذی و سطل زباله می باشد. ست سطل و جا دستمال کاغذی از وسیله های مهم پذیرایی محسوب می شوند و به دلیل مهمان نوازی و اکرام از میهمان، ما ایرانی ها همیشه دوست داریم با بهترین غذاها و وسیله ها از میهمان خود پذیرایی کنیم.

در فرهنگ ما گذاشتن دستمال کاغذی با جعبه خود محصول رو میز و یا تخلیه و پاک کردن پیش دستی و بشقاب میهمان در یک سطل زباله معمولی یکی از نشانه های بد سلیقگی به شمار می رود. راه حل این مشکل خرید سطل آشغال و جا دستمال کاغذی شیک در انواع مختلف است، که سایت هوم آنلاین بهترین ها را در قسمت محصولات منتخب برای شما ارائه کرده است.

در انتهای این مقاله تیم سایت هوم آنلاین ، انواع شیک ترین سطل و جا دستمال کاغذی جدید را جهت خریداری شما بزرگواران ارائه کرده است.

شیک ترین سطل و جا دستمال کاغذی

ست جا دستمال کاغذی و سطل زباله عروس

ست جا دستمال کاغذی و سطل زباله عروس از نظر ساختاری فرقی با دیگر نمونه ها ندارد. ولی هر جا حرف از عروس و جشن عروسی به میان بیاید، بی اختیار رنگ سفید و زیورآلات در ذهن ما نقش بر می بندد. به همین خاطر در خرید سطل و جا دستمال کاغذی عروس، رنگ سفید یا طلایی با نماد و تزئینات مروارید یا پروانه بیشتر از سایر نمونه ها انتخاب می شود.

انواع سطل زباله و دستمال کاغذی

 انواع شیک ترین سطل و جا دستمال کاغذی در مدل ها و جنس های گوناگونی نظیر پیوتر، چوبی، پلاستیک، ام دی اف، شیشه، پلی استر و غیره ساخته می شوند. که محبوب ترین جنس ها که خرید بیشتری نبست به سایر محصولات ثبت شده است، جدیدترین مدل سطل و جا دستمال کاغذی پیوتر و چوبی می باشد.

پیوتر: قیمت جا دستمال کاغذی و سطل اشغال پیوتر به دلیل زیبایی، هزینه‌ی بالای مواد اولیه، مشکلات تولید، محبوبیت زیاد و ظرافت در ساخت کمی بالاتر از سایر نمونه ها می باشد. ولی ساخت با این جنس یکی از شیک ترین سطل و جا دستمال کاغذی را رقم می زند.

چوبی: هر چیزی با چوب مرغوب و ظرافت ساخته شود، چشم همگان را به خود خیره می کند. یکی از شیک ترین سطل و جا دستمال کاغذی ها که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده، نوع چوبی این محصول می باشد، که اغلب با دستگیره یا کنده های فلزی و پیوتر تزیین می شود.

شیشه: چند وقتی شیشه نیز ساختار جدیدترین و شیک ترین سطل و جا دستمال کاغذی ها را بوجود می آورد. البته در این مدل قاب سطل از شیشه و جا دستمال کاغذی غالباً فلزی می باشد. که با ایجاد طرح و رنگ روی شیشه و تزیین آن با پروانه های فلزی، زیبایی آن را افزایش می دهد.

پلاستیکی: جدیدترین مدل سطل و جا دستمال کاغذی پلاستیکی به دلیل پیشرفت دستگاه های تزریق پلاستیک، امروزه بهترین مدل ها را برای خرید ارائه می کند.

شاید این مقاله هم براتون مفید باشه:
خرید بهترین مدل میز عسلی با 40 مدل جدید و شیک

نکات مهم در خرید سطل زباله و جا دستمال کاغذی

در هنگام خرید، برای همه افراد اول همه انتخاب شیک ترین سطل و جا دستمال کاغذی اهمیت بالایی دارد. ولی در خرید جا دستمال کاغذی و سطل زباله باید به نکاتی مانند جنس، رنگ، وزن، اندازه و تعادل نیز دقت کنیم.

جنس: در خرید جا دستمال کاغذی و سطل زباله بهتر است جنس هر دو یکی باشد و یا در غیر اینصورت و انتخاب جنس های متضاد، سعی کنید جنس های مکمل را خریداری نمایید. برای مثال امروزه شیک ترین سطل و جا دستمال کاغذی شیشه ای به صورت جا دستمال کاغذی پیوتر و سطل شیشه ای طراحی و تولید می شوند.

رنگ: از دیگر نکاتی که در خرید ست سطل و جا دستمال کاغذی باید به آن دقت کرد، هماهنگی و رعایت هارمونی رنگ با دیگر وسایل خانه می باشد. البته مکمل بودن و یا یکی بودن رنگ جا دستمال کاغذی با خود سطل از دیگر مسائلی است که در خرید باید به آن دقت کرد.

وزن: به دلیل جابه‌جایی سطل و حتی جا دستمال کاغذی در هنگام حضور میهمان و برای جلوگیری از خستگی پذیرایی کننده مخصوصاً در میهمانی های بزرگ و عروسی ها از خرید نمونه های سنگین اجتناب کنید.

اندازه: رعایت تناسب در همه چیز و در همه حال یکی از اصول مهم معماری و طراحی داخلی می باشد. بنابراین قبل از خرید جا دستمال کاغذی و سطل زباله‌، اول از همه تناسب اندازه دو محصول را با هم و بعد تناسب اندازه دیگر وسایل خانه مانند مبل و آباژور را در نظر بگیرید و حتی از خرید شیک ترین سطل و جا دستمال کاغذی در اندازه‌ی نامتناسب خودداری کنید.

تعادل: از مهمترین مسائل و نکاتی که کمتر کسی در لحظه‌ی خرید سطل زباله و جا دستمال کاغذی به آن توجه می کند، بحث تعادل محصول می باشد. در هنگام خرید سطل و جا دستمال کاغذی‌، آن را بر روی میز یا سطحی صاف قرار داده و تعادل و عدم لرزش آن را تست کنید. حتی از خرید شیک ترین سطل و جا دستمال کاغذی نامتعادل پرهیز کنید.

بهترین مارک سطل زباله و جا دستمال کاغذی

از انواع بهترین برند جا دستمال کاغذی و سطل می توان از پرنس هوم، فلورین، اسویت هوم، دست نگار، اس ای دکور، چوبسی و غیره نام برد.

معرفی این برندها این هیچ سودی برای تیم سایت هوم آنلاین ندارد و فقط جهت رفاه حال کاربران و انتخاب صحیح، این برندها برای شما بزرگواران معرفی می گردد. 

قیمت سطل زباله و جا دستمال کاغذی

برای دست یابی به مناسب ترین قیمت سطل زباله و جا دستمال کاغذی و جلوگیری از هزینه های اضافه در هنگام خرید، کیفیت جنس و رنگ، طرح و  برند محصول را در نظر بگیرید.

قیمت سطل زباله و جا دستمال کاغذی

امیدواریم این مقاله، شما عزیزان را در خرید شیک ترین سطل و جا دستمال کاغذی یاری کند.

تیم سایت هوم آنلاین بی صبرانه منتظر نظرات شما بزرگواران می باشد.

محصولات منتخب

برای مشاهده تصاویر منتخب در اندازه بزرگ، روی عکس کلیک کنید.
quality,q 80

ست سطل و جای دستمال کاغذی مدل 126

۱۰٪

۹۹۰,۰۰۰

۸۹۰,۰۰۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *