قیمت بهترین دریل شارژی + خرید 40 مدل پرقدرت

قیمت بهترین دریل شارژی

قیمت بهترین دریل شارژی بنا به امکانات جانبی، قدرت موتور و باتری، تنظیمات و کنترل سرعت، قفل سوئیچ، توان مصرفی و برند متغیر است و در خرید دریل شارژی باید به این نکات توجه کنیم، تا در زمان استفاده با مشکل مواجه نشویم.

با ظهور دریل شارژی مشکلات دریل های سیمی از بابت رساندن سیم برق به جاهای دست گیر، مرتفع شد. بهترین برندها، یک باتری یدک نیز در جعبه محصولات خود قرار می دهند. تا در زمان کار و اتمام شارژ باتری منتظر شارژ مجدد نباشید، که این در قیمت بهترین دریل شارژی تأثیر می گذارد. با راهنمای خرید دریل شارژی با سایت هوم آنلاین همراه باشید.

در انتهای این مقاله تیم سایت هوم آنلاین ، محصولات منتخب را جهت خریداری شما بزرگواران ارائه کرده است.

قیمت بهترین دریل شارژی

نکات مهم در خرید دریل شارژی

همانطور که در ابتدای مقاله ذکر شد، قیمت بهترین دریل شارژی بنا به چند دلیل متغیر است، که آنها را در زیر به اختصار توضیح می دهیم، تا در هنگام خرید دریل شارژی با مشکل مواجه نشوید.

وزن دریل شارژی

هر کس قدرت و توان خاص خود را دارد. در خرید دریل شارژی به وزن آن دقت کنید تا در موقع کار با آن، زود خسته نشوید. البته دریل هایی با مارک های معتبر، علاوه بر اینکه دریل های شارژی خود را پرقدرت و پرسرعت تولید می کنند، به وزن آن نیز توجه دارند، تا استفاده کننده را خسته نکند. وزن مناسب در قیمت بهترین دریل شارژی تأثیر زیادی دارد.

امکان کنترل سرعت

بعضی از دریل های شارژی ، قابلیت تنظیم سرعت را ندارند و پیچ را با یک سرعت تعریف شده باز و بسته می کنند. ولی در بعضی از قسمت ها، علی‌الخصوص وقتی چیزی را به یک صفحه نازک پیچ می کنید، آنجاست که مزیت کنترل سرعت برای شما آشکار خواهد شد.

چون دریل کاری در صفحات نازک باید با حداقل سرعت انجام شود، تا پیچ در جای خود محکم شده و به اصطلاح هرز نشود. امکان تنظیم و کنترل سرعت در قیمت بهترین دریل شارژی تأثیر زیادی دارد.

تأثیر نوع باتری در قیمت بهترین دریل شارژی

همانطور از نام دریل شارژی پیداست، این نوع از دریل ها توسط یک باتری کار می کنند و لازم نیست، مانند نمونه سیمی مستقیم به برق متصل شوند.

در خرید دریل شارژی توجه کنید، چه نوع باتری در دریل شما تعبیه شده است، چون این دریل ها با سه نوع باتری لیتیومی، یونی و لیتیوم-یونی کار می کنند، که باتری لیتیوم- یونی قدرت بیشتری داشته و زمان زیادی را برای شما کار می کند. نوع باتری نیز در قیمت بهترین دریل شارژی تأثیر دارد.

امکان قفل سوئیچ

ممکن است در هنگام کار، شما به دلیل خستگی و یا بنا هر دلیل دیگری دست از کار بکشید و دریل را همان جا رها کنید. امکان قفل دریل شارژی زمانی به درد شما خواهد خورد که، یک فرد ناشی یا کودکی کنجکاو شده و به دریل شما دست بزند و بخواهد آن را امتحان کند. قابلیت قفل، از صدماتی که ممکن است به افراد ناوارد یا کودکان برسد، جلوگیری می کند. وجود این قابلیت نیز در قیمت بهترین دریل شارژی تأثیر زیادی دارد.

شاید این مقاله هم براتون مفید باشه:
خرید 40 مدل بهترین شیر حمام با قیمت مناسب
سه نظام یا قسمتی که مته به دریل وصل می شود

سه نظام یکی از مهمترین بخش ها می باشد، که در خرید دریل شارژی باید به آن توجه کرد. سه نظام ها به دو نوع کلیدی و دستی بر روی دریل نصب می شوند، که البته در بیشتر مدل های دریل های شارژی، سه نظام به صورت دستی می باشد.

سه نظام کلیدی با یک کلید مخصوص باز شده و مته یا پیچ گوشتی مته‌ای در داخل آن گذاشته شده و با همان کلید بسته و سفت می شود. ولی زمانی که به هر دلیلی این کلید گم بشود، دیگر نمی توان از دریل استفاده کرد.

ولی سه نظام های دستی نیازی به کلید ندارند و با یک چرخش سه نظام در جهت راست سه نظام بازشده و بعد از قرار دادن مته در داخل آن، با یک چرخش دیگر در جهت عکس سه نظام بسته و سفت می شود.

نکته: در خرید دریل شارژی به نوع سه نظام دقت کنید.

پیچ های سر مته‌ای

در گذشته برای پیچ کردن چیزی به یک صفحه، اول باید با یک مته کوچک نسبت به پیچ مورد نظر، در آن شیء و صفحه سوراخی ایجاد می کردیم و بعد با قرار دادن پیچ گوشتی مته‎‌ای در داخل دریل، آن شیء را به صفحه پیچ می کردیم. امروز یا ظهور پیچ های سر مته‌ای، دیگر نیاز به سوراخ کاری نیست و پیچ مستقیم توسط دریل وارد صفحه می شود.

خرید دریل شارژی

چگونه پیچ سرمته را وارد صفحات سخت کنیم؟

قیمت بهترین دریل شارژی

زمانی که مشغول پیچ کاری یک صفحه سخت هستید، در بعضی از قسمت ها هر کاری می کنید، پیچ به داخل صفحه نفوذ نمی کند.

برای اینکه بتوانید پیچ را به راحتی داخل آن صفحه کنید، در آن نقطه مورد نظر، جهت چرخش دریل را عکس کنید و پیچ را چند ثانیه با فشار به آن نقطه در جهت عکس پیچ کاری کنید و بعد از اینکه پیچ برای خود جا باز کرد، دریل را در جهت چرخش به راست قرار داده و پیچ را با فشار، وارد صفحه کنید. در این لحظه خواهید دید که، پیچ به راحتی وارد صفحه می شود.

تنظیم چرخش دریل شارژی

یکی دیگر از مسائلی که در خرید دریل شارژی به آن توجه نمی کنیم، در دسترس بودن کلید تنظیم چرخش است. هنگام سوراخ کاری و علی‌الخصوص پیچ کاری، نزدیک بودن دگمه‌ی تنظیم چرخش به انگشتان ما بسیار مهم است و در این صورت لازم نیست، برای برگرداندن جهت چرخش مرتب کار را رها کنیم. وجود کلید تنظیم چرخش نیز در قیمت بهترین دریل شارژی تأثیر بسزایی دارد.

بهترین مارک دریل شارژی

از بهترین مارک دریل شارژی ها می توان از برندهایی مانند بوش، متابو، دیوالت، ماکیتا، میلواکی، فاین، آ ا گ، آپ اسپریت، گریتک، دی سی تولز، باس، لیدو و مکس نام برد. برند نیز در قیمت بهترین دریل شارژی تأثیر زیادی دارد و در خرید دریل شارژی توجه به برند بسیار مهم است.

معرفی این برندها این هیچ سودی برای تیم سایت هوم آنلاین ندارد و فقط جهت رفاه حال کاربران و انتخاب صحیح، این برندها برای شما بزرگواران معرفی می گردد.

قیمت بهترین دریل شارژی

قیمت بهترین دریل شارژی ها از 500 هزار تومان تا 37 میلیون تومان متغیر است. البته اگر فقط دریل شارژی را برای خانه می خواهید تا کارهای فنی جزئی را خودتان انجام دهید، لازم نیست هزینه‌ی زیادی برای خرید دریل شارژی متحمل شوید.

بهترین مارک دریل شارژی

امیدوارم این مقاله شما عزیزان را در خرید دریل شارژی یاری فرماید.

تیم سایت هوم آنلاین بی صبرانه منتظر نظرات شما بزرگواران می باشد.

محصولات منتخب

برای مشاهده تصاویر منتخب در اندازه بزرگ، روی عکس کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *