خرید لیوان گیلاس خوری با 41 مدل ایرانی و خارجی

لیوان گیلاس خوری

یکی از ابزارهای مهم پذیرایی از میهمان لیوان می باشد که امروزه در مدل و طرح های گوناگون تولید و روانه‌ی بازار می گردد. از شیک ترین مدل های لیوان که به میز پذیرایی شما نمایی فوق‌العاده زیبا و ناب می بخشد، لیوان گیلاس خوری یا همان لیوان پایه دار می باشد. امروزه این لیوان ها در طرح های متنوع بسیار شیک و البته در کیفیت و قیمت های مختلفی ساخته می شوند، که ممکن است این تنوع جنس در هنگام انتخاب ما را دچار اشتباه سازد. از این رو هوم آنلاین قصد دارد برای آشنایی بیشتر با این محصول با راهنمای خرید لیوان پایه بلند در خدمت کاربران عزیز خود باشد.

در انتهای این مقاله تیم سایت هوم آنلاین، شرایط خرید لیوان گیلاس خوری یا پایه بلند را با قیمت ارزان فراهم کرده است.

لیوان گیلاس خوری

از قدیمی ترین مدل های لیوان که امروزه در طرح های مدرن باز هم تولید می شود و هنوز طرفداران خود را حفظ کرده است، لیوان گیلاس خوری می باشد. این نمونه ها به خاطر طراحی جالب و جذابی که دارند جلوه‌ای خاص به دکوراسیون میز غذاخوری می بخشند، تا حدی که برخی ها بعنوان عنصری تزیینی و دکوری نیز از این لیوان ها استفاده می کنند.

جالب است بدانید از این لیوان ها برای سرو دسر و بستنی نیز استفاده می شود، از این رو این محصول را لیوان بستنی خوری نیز می نامند. اکثر کدبانوهای ایرانی برای احترام گذاشتن به میهمان و نشان دادن قدرت سلیقه و ذوق خود از لیوان گیلاس خوری در میهمانی ها استفاده می کنند.

نکات مهم در خرید لیوان پایه دار

  • سالم بودن: در هنگام تحویل یا خرید لیوان پایه بلند آنها را چک کنید و از عدم وجود ترک و شکستگی در بدنه و پایه مطمئن شوید.
  • طرح: امروزه انواع لیوان های پایه دار در طرح های کلاسیک و مدرن ساخته می شوند و شما باید مدلی هماهنگ با سایر لوازم و دکوراسیون کلی منزلتان خریداری نمایید.
  • ضخامت: یکی از مواردی که باعث از بین رفتن لیوان و پایین آمدن عمر آن می شود، ضخامت کم لیوان می باشد. از این رو از خرید لیوان گیلاس خوری خیلی نازک اجتناب کنید.
  • موج: انواع لیوان های پایه دار غالباً از جنس کریستال، شیشه و بلور ساخته می شوند، بنابراین وجود موج یا حباب در بدنه یا پایه نشانگر کیفیت پایین محصول می باشد، پس در هنگام خرید لیوان پایه بلند به این نکته توجه ویژه‌ای کنید.
  • پایه: اگر در میهمانی ها از بشقاب غذاخوری تخت و بدون لبه استفاده می کنید، برای زیبایی نمای کلی میز، ارتفاع پایه لیوان خود را زیاد بلند انتخاب نفرمایید. در کل سعی کنید بلندی لیوان با میز شما هماهنگ باشد.
  • شفافیت: در هنگام خرید لیوان پایه بلند به شفافیت محصول برای زیبایی بیشتر دقت کرده و از خرید نمونه هایی با شفافیت پایین خودداری فرمایید.
  • تعادل: از دیگر مواردی که در هنگام خرید لیوان گیلاس خوری بیشتر افراد به آن دقت نمی کنند، بحث تعادل محصول می باشد. بطوریکه لیوان در روی میز یا هر سطحی باید صاف و عمود بایستد. همچنین نامتعادل بودن لیوان، علی‌الخصوص در این نمونه ها باعث واژگونی آن نیز می شود.
  • اندازه: در هنگام خرید لیوان گیلاس خوری اندازه‌ی سایر لوازم پذیرایی مانند سالاد خوری، دیس برنج، سوپ خوری و غیره را در نظر بگیرید.

در قسمت محصولات منتخب بهترین نمونه ها که کاربران از خرید و قیمت آنها رضایت کامل دارند، جهت خریداری شما دوستان گلچین شده است.

بهترین مارک لیوان گیلاس خوری 

از انواع بهترین برند برای لیوان پایه دار می توان به پاشاباغچه، لاو، بلور کاوه، ایکیا، بلینک مکس، ساچی، کاراجا، ناخمن، رومنس و غیره می توان اشاره کرد.

نکته: از بهترین مارک لیوان پایه دار ایرانی می توان از برند بلور کاوه و بلور لاو و از بهترین لیوان پایه دار ترک می توان از مارک پاشاباغچه و کاراجا  نام برد.

معرفی این برندها این هیچ سودی برای تیم سایت هوم آنلاین ندارد و فقط جهت رفاه حال کاربران و انتخاب صحیح، این برندها برای شما بزرگواران معرفی می گردد. 

قیمت لیوان پایه دار

قیمت لیوان گیلاس خوری برحسب مدل، طرح، زیبایی، اندازه، کیفیت، جنس و برند متغیر است و هرکس می تواند به انتهای صفحه رفته و از بین محصولات گلچین شده برای خرید لیوان پایه بلند اقدام نماید.

خلاصه‌ی متن

برای زیبا جلوه کردن میز غذاخوری جهت پذیرایی از میهمان خرید لیوان پایه دار می تواند بهترین گزینه باشد، که این انتخاب نشانگر قدرت سلیقه و ذوق شما می باشد. باید در خرید لیوان گیلاس خوری به نکاتی مانند اندازه، تعادل، ضخامت، برند، عدم موج و شفافیت دقت کرد، تا بهترین نمونه با قیمت مناسب را خریداری نمود. همچنین بهترین مارک لیوان پایه دار ایرانی که کاربران از خرید آن ابراز رضایت کرده‌اند، بلور کاوه می باشد و از بهترین برند ترک می توان از پاشاباغچه و کاراجا نام برد.

امیدواریم این مقاله، شما عزیزان را در خرید لیوان گیلاس خوری تا حدی راهنمایی کرده باشد. 

تیم سایت هوم آنلاین بی صبرانه منتظر نظرات شما بزرگواران می باشد.

محصولات منتخب

برای مشاهده تصاویر منتخب در اندازه بزرگ، روی عکس کلیک کنید.

quality,q 80

جام بلور لاو مدل Mis552

٪

تومان

٪

۱۱۴,۰۰۰ تومان

quality,q 80

جام بلور لاو مدل Mis509

٪

تومان

٪

۱۰۷,۶۰۰ تومان

quality,q 80

لیوان اجیزیا مدل D3939618K بسته 6 عددی

٪

تومان

٪

۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان

quality,q 80

لیوان بلینک مکس مدل 28 بسته 6 عددی

٪

تومان

٪

۴۰۳,۰۰۰ تومان

quality,q 80

لیوان پاشاباغچه مدل کازابلانکا متوسط کد 51268 بسته 6 عددی

۱۷٪

۶۰۴,۸۰۰

تومان

۱۷٪

۶۰۴,۸۰۰

۴۹۹,۰۰۰ تومان

quality,q 80

لیوان پاشاباغچه مدل 41099

٪

تومان

٪

۱۰۶,۰۰۰ تومان

quality,q 80

لیوان پاشاباغچه مدل Irish Coffee 44159

٪

تومان

٪

۱۱۶,۰۰۰ تومان

quality,q 80

لیوان پایه دار مدل 444170

٪

تومان

٪

۳۵۹,۰۰۰ تومان

quality,q 80

لیوان ایکیا مدل Svalka - بسته 6 عددی

٪

تومان

٪

۴۱۶,۰۰۰ تومان

quality,q 80

لیوان مدل J70 بسته 6 عددی

۴٪

۱۵۸,۰۰۰

تومان

۴٪

۱۵۸,۰۰۰

۱۵۱,۶۸۰ تومان

quality,q 80

نیم لیوان کاوه کد KSVT بسته 6 عددی

٪

تومان

٪

۱۳۰,۰۰۰ تومان

quality,q 80

لیوان بلور لاو مدل Nev539

٪

تومان

٪

۹۵,۰۰۰ تومان

quality,q 80

لیوان ایکیا مدل 20472555

٪

تومان

٪

۱۸۰,۰۰۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *