قیمت خرید انواع مدل دستمال آشپزخانه [1400] + عکس

Kitchen napkins

آشپزخانه ها پر از وسایل و لوازم بی شماری هستند که بدون آنها پخت و پز ممکن نیست. اهمیت برخی از این محصولات بیش از سایر وسایل به چشم می آید. دستمال و حوله آشپزخانه جزئی از خانواده‌ی آشپزخانه است، که کارهای مهمی انجام می دهد ولی زیاد دیده نمی شود. کدبانوهای امروزی دیگر مانند قدیم دستمال های کهنه و نخ نما شده استفاده نمی کنند. امروزه هنگام خرید دستمال آشپزخانه، جنس پارچه دستمال آشپزخانه، دستمال آشپزخانه نانو و حتی مدل دستمال آشپزخانه برای کدبانوها بسیار مهم است. اگر کمی در بازار یا در اینترنت بگردید، عناوینی با مضمون دستمال آشپزخانه عروس نیز حتماً به چشمتان خواهد خورد، که نشان از اهمیت این عنصر مهم آشپزخانه دارد.

مشاهده محصولات

مدل دستمال آشپزخانه

دیزاین با دستمال آشپزخانه

دستمال های آشپزخانه کاربردهای بی شماری دارند و حتی می توان آنها را به عنوان ابزار خود آشپزخانه و ابزاری برای دیزاین میز غذا خوری طبقه بندی کرد. هر کسی که دانش مناسب و کمی خلاقیت داشته باشد، می تواند راه های بی شماری برای استفاده از آنها پیدا کند. برای دیزاین بهتر در هنگام خرید دستمال آشپزخانه، باید به مدل دستمال آشپزخانه دقت کنیم تا رنگ و بافت دستمالی که انتخاب می کنیم، دکوراسیون میز غذاخوری را به هم نریزد.

دیزاین با دستمال آشپزخانه

مدل دستمال آشپزخانه

احتمالاً شنیده اید که به دستمال های آشپزخانه با چندین نام مختلف اشاره شده است، از جمله دستمال های ظرفشویی ، دستمال های چای و دستمال های سرآشپز. اینها همه از نظر فنی دستمال های آشپزخانه هستند زیرا از آنها در آشپزخانه استفاده می شود، اما در واقع به برخی از کاربردها و انواع مختلف آنها اشاره دارد. در موقع خرید دستمال آشپزخانه باید به این موارد دقت کنید.

مدل دستمال آشپزخانه

حوله آشپزخانه چیست؟

یکی از متنوع ترین و مفیدترین وسایل آشپزخانه، حوله آشپزخانه می باشد. حوله آشپزخانه مقاوم تر از حوله های حمام هستند. آنها توانایی جذب دارند ، اما از آنها برای پاک کردن رطوبت، تمیز کردن تخته های برش، خشک کردن ظروف و دست و حتی نگه داشتن صفحات گرم و ظروف استفاده می شود.

مشاهده محصولات

جنس حوله آشپزخانه

یک حوله آشپزخانه‌ی باکیفیت باید از جنس پنبه طبیعی باشد. قدرت جذب بالا ،بافت نرم و مقاومت در برابر شستشو با شوینده های خورنده مانند سفید کننده و غیره…، از خصوصیات حوله هایی از جنس پنبه می باشد.

حوله های آشپزخانه برای پاک کردن آلودگی های مقاوم به کار برده می شوند. ولی با این وجود به دلیل بافت نرم و غیر متمرکز، راحت تمیز می شوند و امروزه از این حوله ها به دلیل تنوع زیاد آنها و مدل های شیک که در بازار یافت می شوند، از آنها به عنوان عنصری برای دیزاین آشپزخانه استفاده می شود.

حوله آشپزخانه چیست؟

حوله های آشپزخانه شیاردار

این نوع حوله ها، تکه های کوچکی که روی کابینت یا میز کار ریخته شده است را در بین شیار های خود جای داده و بدون اینکه روی زمین بریزد، مانند یک جارو شارژی عمل می کند. رطوبت را به خوبی جذب کرده و به راحتی شسته و زود خشک می شود.

حوله های آشپزخانه شیاردار

مدل دستمال آشپزخانه نانو

 • عدم نیاز به شوینده ها برای شستشوی دستمال آشپزخانه نانو
 • طراحی دو طرفه برای خیس کشی و خشک کردن
 • تمیز شدن دستمال با یک آبکشی ساده
 • برق انداختن و تمیز کاری متفاوت
 • مناسب برای تمام سطوح ها
 • جذب بسیار بالا

 

انواع دستمال ها با کاربردهای جالب

مشاهده محصولات

آنچه پارچه دستمال آشپزخانه باید داشته باشد

 • پس ندادن پرز یا مو دستمال بر روی سطوح
 • نگه داشتن ظروف داغ (نگهدارنده قابلمه)
 • خشک کردن سریع و موثر ظروف
 • خشک کردن گیاهان و سبزیجات
 • ضدعفونی میزهای آشپزخانه
 • مقاومت در برابر سوختگی
 • پاک کردن نشت و مایعات
 • خشک کردن دستها
 • شستشوی آسان

پارچه دستمال آشپزخانه

دستمال آشپزخانه عروس

در فرهنگ ما جهیزیه دادن جایگاه ویژهای دارد. جهیزیه از وسایل برقی بزرگ گرفته تا وسایل ریز آشپزخانه به عروس داده می شود، تا خانه‌ی نو عروس تجهیز شود. دستمال عروس هم امروزه داخل جهیزیه به چشم می خورد. مدل دستمال آشپزخانه عروس با جنس مخصوص و تزیین خاص زیبایی وسایل آشپزخانه را تکمیل می کند.

دستمال آشپزخانه عروس

جنس پارچه دستمال آشپزخانه

جنس و مدل دستمال آشپزخانه را می توان در سه نوع کتانی، نخی و پنبه پیدا کرد.

کتان: دستمال های چای سنتی بیشتر از پارچه کتانی تهیه می شوند. الیاف نرم تشکیل دهنده پارچه ملافه برای جلا دادن ظروف ظریف و ظروف چینی خوب بدون ایجاد پرز و خطر آسیب است. به این معنی که آنها پس از استفاده مکرر هیچ کرکی ایجاد نمی کنند، سریع خشک می شوند و بلافاصله جذب می شوند.

جنس پارچه دستمال آشپزخانه

نخی: پارچه ای ساخته شده از انبوهی از حلقه ها ریز که رطوبت را حفظ کرده و برای خیس کاری به کار گرفته می شود.

Cotton kitchen towels

پنبه: بهترین دستمال های آشپزخانه از پنبه محکم بافته می شوند، زیرا جاذب، نرم و قادر به خیساندن مقادیر زیاد و تحمل صدها دوره شستشو بدون از دست دادن مقاومت و دوام آن است. تمیز کاری با پنبه بسیار لذت بخش است زیرا بعد از تمیز کردن حتی لکه های بسیار کم رنگ آب را هم نخواهید دید.

پارچه دستمال آشپزخانه

سوالات متداول

دستمال چند لایه خوبه یا معمولی؟

دستمال چند لایه جذب آب بیشتری دارد و با آن راحت تر میتوان سطوح را تمیز کرد ولی در عوض شستشوی آن نسبت به نمونه تک لایه سخت تر می‌باشد.

تفاوت حوله و دستمال آشپزخانه چیست؟

حوله آشپزخانه ضخیم بوده و دارای پرز های ضخیمی جهت تمیز کردن آسان سطوح می‌باشد و در مقابل دستمال آشپزخانه نازک تر از این نمونه بوده و به راحتی شسته و سریعا خشک می‌شود و جای کمتری اشغال می‌کند.

دستمال آشپزخانه کوچیک خوبه یا بزرگ؟

دستمال کوچک برای تمیز کردن قطعات ریز مانند کریستال های لوستر مناسب بوده و دستمال های بزرگ برای تمیز کردن وسیله هایی با ابعاد بزرگ و سطوح وسیع مناسب است.

 

امیدوارم این مقاله مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

محصولات منتخب


quality,q 80

دستمال آشپزخانه کندو مدل magic بسته 5 عددی

۸٪

۳۹,۰۰۰

تومان

۸٪

۳۹,۰۰۰

۳۵,۹۵۰ تومان

quality,q 80

دستمال آشپزخانه کدبانو مدل S

٪

تومان

٪

۶,۵۰۰ تومان

quality,q 80

دستمال آشپزخانه مزدا کد Mz01

٪

تومان

٪

۱۰,۵۰۰ تومان

quality,q 80

حوله آشپزخانه مدل 205

٪

تومان

٪

۱۴,۰۰۰ تومان

quality,q 80

حوله آشپزخانه مدل IMA_202 سایز 33x37 سانتی متر

۲٪

۱۶,۳۰۰

تومان

۲٪

۱۶,۳۰۰

۱۵,۹۷۰ تومان

quality,q 80

نمگیر کنار سینک طرح گل

٪

تومان

٪

۴۹,۰۰۰ تومان

quality,q 80

نمگیر سینک استند دار مدل 1011

٪

تومان

٪

۶۸,۰۰۰ تومان

quality,q 80

نمگیر  کنار سینک مدل beh123

٪

تومان

٪

۶۰,۰۰۰ تومان

quality,q 80

دستمال آشپزخانه کد AAA380sx4 بسته 4 عددی

۲۳٪

۲۴,۵۰۰

تومان

۲۳٪

۲۴,۵۰۰

۱۸,۹۰۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *