معرفی و خرید بهترین لوستر های نوین و کلاسیک

برای انتخاب و خرید لوستر خوب باید کاربرد های آن را در نظر بگیرید. مثلا لوستر می تواند صرفا برای روشنایی محیط در نظر گرفته شود و یا صرفا یک وسیله تزیینی به حساب بیاید و یا در زمان حضور میهمان به عنوان مکمل نوری استفاده شود.

اگر از لوستر هم به عنوان وسیله تزیینی و هم به عنوان ابزاری برای روشنایی استفاده می کنید، اینکه چه میزان نور تامین می کند، و اینکه چند شعله دارد و میزان مصرف لامپ ها چه میزان است و … بسیار حائز اهمیت خواهد بود.پس بهتر است هدف خود را از خرید لوستر مشخص کنید.

انتخاب لوستر مناسب

خرید لوستر کلاسیک

فضای قرار گیری لوستر

اینکه مکان مورد استفاده لوستر کجاست در خرید لوستر شما بسیار مهم است. برای مثال خرید لوستر های حبابی شکل در اتاق های نشیمن و پذیرایی به هیچ وجه توصیه نمی شود. اما استفاده از همین لوسترها در فضاهای آشپزخانه،حال و اتاق خواب در زیبایی آن تاثیر بسزایی دارد.

لوستر هایی با طراحی چوب برای استفاده در آشپزخانه و اتاق خواب به دلیل مکمل بودن آنها با کابینت و طراحی آن به زیبایی هر چه بیشتر کمک می کند؛ چرا که به دلیل استفاده چوب در این فضا ها هارمونی کامل بین فضا و لوستر صورت می گیرد. برای به دست آوردن نتیجه مطلوب و شیک بودن پذیرایی و اتاق نشیمن اصولا از لوستر های حجیم و سنگین استفاده می شود.

فضای قرار گیری لوستر

لوستر آشپزخانه

لوستر آشپزخانه

استفاده از لوستر هایی که نور را پخش می کنند در اتاق نشیمن و پذیرایی زیبایی و نیک منظری خاصی دارند، ولی استفاده از چنین لوستر هایی در اتاق خواب مناسب نیست در فضای اتاق خواب باید هدف این باشد که لوسترهای انتخاب شده نور را به ملایمی و به سمت بالا بتابانند و در فضای آشپزخانه ها نور باید به صورتی طراحی شود تا به سمت پایین متمرکز باشد و دقت و ایمنی کار فراهم سازد.

نورپردازی آشپزخانه

انتخاب سبک 

در مرحله آخر با توجه به سلیقه، دکوراسیون داخلی محل مورد نظر و بودجه ای که دارید بایستی سبک لوستر مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس درون سبک مورد نظر، به یافتن مورد دلخواه خود بپردازید. در انتها، ما انواع سبک های لوستر را برای شما آماده کر ده ایم که با توجه به سلیقه خود می توانید آنها را انتخاب کنید.

محصولات منتخب