تاریخ امروز:۶ آبان ۱۳۹۹

معرفی معماری آشپزخانه ایرانی

معماری آشپزخانه مدرن در ساختمان
امروزه طراحی آشپزخانه مدرن در ایران همچون گذشته در طراحی معماری یک ساختمان به آن توجه خاصی می شود. فضای آشپزخانه از قسمت های مهم در یک خانه به شمار می آید و از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. می توان گفت فضای آشپزخانه از بخش هایی می باشد که بانوان بیشتر وقت و زمان خود را در آن سپری می کنند .همین امر سبب می شود تا معماران به این قسمت از خانه توجه ویژه ای داشته باشند.

در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه موقعیت قرارگیری وسایل باید به نحوی باشد که بهترین دیزاین در آن صورت گیرد. امروزه معماران در طراحی آشپزخانه به دو سبک طراحی آشپزخانه مدرن و طراحی آشپزخانه کلاسیک طرح های خود را تلفیق می کنند. آشپزخانه برای ارتباط راحت مادر با فرزندان بایستی ارتباط مستقیم با نشیمن داشته باشد. به این دلیل است که آشپزخانه یکی از مهم ترین قسمت های هر خانه ای می باشد.

معرفی معماری آشپزخانه ایرانی

معرفی معماری آشپزخانه ایرانی

معماری و خرید ارزان لوازم آشپزخانه

دیزاین آشپرخانه های مدرن ۲۰۲۰-۲۰۲۱

گرایش و هدف اصلی در این مقاله بررسی دیزاین آشپزخانه می باشد .در سال های آینده دکوراسیون و لایف استایل های مدرن در آشپزخانه در راه است.

ترندهای امروزی بیشتر با در نظر گرفتن آشپزخانه به عنوان قلب خانه به پویایی خانواده و در نتیجه ایجاد یک سبک جدید با پلانی باز و حرکت روان و سیال بین حوزه های مختلف عملکردی در خانه شکل گرفته است.

معماری و خرید ارزان لوازم آشپزخانه

نورپردازی در طراحی آشپزخانه مدرن

توجه به نور در طراحی آشپزخانه مدرن و همچنین در تمام بخش های ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است. وجود نور طبیعی در آشپزخانه را نباید از یاد برد و حتما باید به آن توجه خاصی داشت، اما در بخش نورپردازی معماری باید توجه داشت تا میزان نوردهی در حالت متعادلی باشد که این امر با مشورت با کارشناسان مربوطه صورت می گیرد.

راهنمای خرید برترین یخچال و فریزر های بازار + لیست قیمت 26 مدل

نورپردازی مخفی (Concealed lighting) امروزه از توجه خاصی برخوردار است که در بیشتر طراحی های مدرن امروزی نیز به چشم می خورد.نورهای مخفی می توانند در سقف و همچنین در پشت و بالای کابینت ها قرار گیرند تا زیبایی آشپزخانه را دو چندان کند.

معماری و خرید ارزان لوازم آشپزخانه

معرفی معماری آشپزخانه ایرانی

اشتراک‌گذاری

یک پینگ

  1. پینگ‌بک: خرید مایکروویو [پرفروش و ارزان] + راهنمای خرید و لیست قیمت | هوم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *