گوشی تلفن ثابت چی بخرم‌؟ خرید 35 مدل ارزان و باکیفیت

گوشی تلفن ثابت چی بخرم

گوشی تلفن ثابت چی بخرم‌؟ یکی از وسیله هایی که برای هر خانه یا دفتر کاری با هر سبکی نیاز است، گوشی رومیزی سیم دار می باشد. با وجود ظهور انواع گوشی های تلفن همراه و حتی گوشی های بی سیم خانگی که البته امکانات جالب و جذابی هم دارند، همچنان تلفن ثابت جایگاه خود را حفظ کرده و به یکی از مهمترین عناصر جدا نشدنی هر منزلی تبدیل شده است. امروزه انواع این محصول در برندها و ویژگی های مختلف تولید می شوند که برای آشنایی بیشتر با راهنمای خرید تلفن رومیزی با سایت هوم آنلاین همراه باشید.

در انتهای این مقاله تیم سایت هوم آنلاین، انواع بهترین تلفن رومیزی را جهت خریداری شما بزرگواران ارائه کرده است.

نکات مهم در خرید تلفن رومیزی

در خرید گوشی رومیزی باید علاوه بر ظاهر و رنگ تلفن به طول و جنس سیم، راحتی و وزن گوشی، اندازه، وضوح صدای گوشی و آیفون، برگشت صدا، پورت خروجی، حافظه، پیغام گیر، قیمت و برند توجه کنید.

  • ظاهر و رنگ: گوشی رومیزی یکی از عناصر مبلمان منزل شما محسوب می شود. به همین جهت در خرید تلفن رومیزی به رنگ و ظاهر آن توجه کنید تا هارمونی و زیبایی خانه‌ی شما را برهم نزند.
  • سیم: در خرید تلفن رومیزی به طول و جنس سیم دقت کنید تا در هنگام استفاده به دلیل کوتاهی مجبور به خم شدن یا نزدیک شدن به تلفن نباشید، همچنین جنس نامرغوب سیم باعث گره خوردن و قطع و وصل شدن صدا در لحظه‌ی مکالمه خواهد شد.
  • راحتی و وزن گوشی: یکی دیگر از نکاتی که بیشتر افراد هنگام خرید تلفن رومیزی به آن توجه نمی کنند، راحتی دسته‌ی‌ گوشی و وزن آن می باشد. وزن زیاد و ناراحتی دسته‌ی گوشی در مکالمات طولانی شما را خسته کرده و تمرکزتان را برهم خواهد زد.
  • وضوح صدا: برای بیشتر ما مکالمه با گوشی هایی با وضوح صدای پایین پیش آمده است. این نوع گوشی ها اعصاب دو طرف مکالمه کننده را برهم می زند. از این رو در خرید گوشی رومیزی به این نکته توجه ویژه‌ای کنید.
  • آیفون: پخش صدای گوشی رومیزی از آیفون موقعی بدردبخور است که ما در این حال هم صدای طرف مقابل را خوب بشنویم و هم از هر فاصله در خانه بتوانیم صدای خود را به آن طرف خط برسانیم. 
  • حافظه: وجود امکان حافظه گوشی رومیزی برای خانه هایی که افراد سالمند کم سواد دارند، بسیار جالب خواهد بود. با خرید این نوع می توانیم، شماره های افراد نزدیک را به حافظه‌ی تلفن بسپاریم و با یک اشاره با آن شخص تماس بگیریم.

در قسمت محصولات منتخب بهترین نمونه ها که کاربران از خرید و قیمت آنها رضایت کامل دارند، جهت خریداری شما دوستان گلچین شده است.

گوشی تلفن ثابت چی بخرم

مزایای خرید تلفن رومیزی

با وجود اینکه در بیشتر خانه ها تلفن های بیسیم و همراه استفاده می شود، ولی بودن تلفن رومیزی در هر منزلی لازم و ضروری است. این تلفن ها در مواقعی که تلفن بیسیم شارژ نداشته باشد و یا هنگام قطع شدن برق که مدل های بدون سیم از کار می افتند، به کمک ما خواهند آمد.

قیمت تلفن رومیزی

قیمت انواع تلفن های رومیزی بر حسب امکانات، مدل، کیفیت صفحه نمایش، برند و غیره متغیر است و هر کس نسب به نیاز، سلیقه و بودجه می تواند به انتهای صفحه مراجعه کرده و از قسمت محصولات منتخب برای خرید اقدام نماید.

شاید این مقاله هم براتون مفید باشه:
خرید مجموعه لوازم اداری رومیزی با 50 مدل جدید

گوشی تلفن ثابت چی بخرم

برای پاسخ به سوال گوشی تلفن ثابت چی بخرم‌؟ باید بگوییم، از انواع بهترین مارک تلفن رومیزی می توان به گرنداستریم، پاناسونیک، اسنوم، سیسکو، آلکاتل، یالینک، یونیدن، جنرال الکتریک، آسترا، گیگاست، وی ویس، تکنو تل، تیپ تل، میکرو تل، تکنیکال، سی اف ال، آرین، کاسک، ان ای ان سی، پاشافون، لیبویس و غیره اشاره کرد.

معرفی این برندها این هیچ سودی برای تیم سایت هوم آنلاین ندارد و فقط جهت رفاه حال کاربران و انتخاب صحیح، این برندها برای شما بزرگواران معرفی می گردد. 

خرید اینترنتی تلفن رومیزی

یکی دیگر از پاسخ هایی که به سوال گوشی تلفن ثابت چی بخرم یا از کجا بخرم، خرید اینترنتی تلفن رومیزی می باشد. دلیل این توصیه و راهنمایی، سرازیر شدن جنس های بی کیفیت و بعضاً تقلبی و درجه چندم در بازار می باشد. البته هیچ فروشگاه و فروشنده‌ای به نامرغوب بودن کالای خود اشاره نکرده و بلکه از هر تبلیغ و ترفندی برای فروش آن محصول به خریدار استفاده خواهد کرد.

ولی به دلیل قوانین سختگیرانه‌ی فضای مجازی برای فروش کالا، که چند وقتی است که مصوب شده و به شدت بازرسی و پیگیری می شود، هیچ سایت معتبری اعتبار خود را فدای سود بیشتر نخواهد کرد. پیشنهاد ما به شما خرید از هوم آنلاین و یا هر سایت معتبر دیگری است، که امکان مرجوع کالا را هم داشته باشد، تا شما در صورت پسند نکردن محصول، بتوانید آن را باز پس داده و یا تعویض نمایید.

گوشی تلفن ثابت چی بخرم

امیدواریم این مقاله، به سوال شما عزیزان که پرسیده بودید گوشی تلفن ثابت چی بخرم‌؟ تا حدی جواب داده باشد.

تیم سایت هوم آنلاین بی صبرانه منتظر نظرات شما بزرگواران می باشد.

محصولات منتخب

برای مشاهده تصاویر منتخب در اندازه بزرگ، روی عکس کلیک کنید.

quality,q 80

تلفن تکنیکال مدل TEC-6112

٪

۴۲۶,۰۰۰ تومان

quality,q 80

تلفن کلاسیک  افق کد 10

٪

۸۹۹,۴۰۰ تومان

quality,q 80

تلفن تکنیکال مدل TEC-1088

٪

۳۹۳,۰۰۰ تومان

quality,q 80

تلفن تکنیکال مدل TEC-1071

٪

۳۷۸,۵۰۰ تومان

quality,q 80

تلفن تکنیکال مدل TEC-1061

٪

۳۹۶,۰۰۰ تومان

quality,q 80

تلفن تکنیکال مدل TEC-1086

٪

۴۲۱,۸۰۰ تومان

quality,q 80

تلفن تکنیکال مدل TEC-1055

۲۰٪

۴۹۸,۰۰۰

۳۹۹,۵۰۰ تومان

quality,q 80

تلفن تکنیکال مدل TEC-6102

٪

۳۶۲,۵۰۰ تومان

quality,q 80

تلفن پوسانتل مدل KXT-108

٪

۲۶۴,۰۰۰ تومان

quality,q 80

تلفن پاشافون مدل KX-T7007CID

۱۰٪

۳۴۵,۰۰۰

۳۱۰,۵۰۰ تومان

quality,q 80

تلفن آلکاتل مدل TMAX 10

٪

۴۷۰,۰۰۰ تومان

quality,q 80

تلفن طوبی مدل KK-TT450

٪

۳۴۸,۰۰۰ تومان

quality,q 80

تلفن سی.اف.ال مدل 7730

٪

۴۰۸,۰۰۰ تومان

quality,q 80

تلفن سی.اف.ال مدل 939

٪

۳۷۸,۰۰۰ تومان

quality,q 80

تلفن سی.اف.ال مدل 808

٪

۳۶۶,۷۶۰ تومان

quality,q 80

تلفن سی.اف.ال مدل CFL-7130

٪

۴۱۰,۰۰۰ تومان

quality,q 80

تلفن سی.اف.ال مدل 7210

٪

۳۷۳,۰۰۰ تومان

quality,q 80

تلفن تیپ تل کد 8850

٪

۳۷۰,۰۰۰ تومان

quality,q 80

تلفن تیپ تل مدل TIP-6210

٪

۳۹۵,۰۰۰ تومان

quality,q 80

تلفن تیپ تل مدل TIP-931

٪

۴۲۹,۰۰۰ تومان

quality,q 80

تلفن تیپ تل مدل TIP-185

٪

۳۹۷,۰۰۰ تومان

quality,q 80

تلفن تیپ تل مدل 1190

٪

۲۷۷,۰۰۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *